Clicker Racing

بازی اندروید Clicker Racing v2.1.0 مسابقات کلیکی + مود

چندی پیش بازی Clicker Racing توسط استودیو بازی سازی No Power-up برای پلتفرم اندروید به انتشار در آمد و با استقبال نسبتا خوب کاربران از سر تا سر جهان مواجه شد به طوری که در طی دو روز بیش از ۵۰۰ هزار نصب را به خود اختصاص داده است. در این بازی شما باید در یک مسیر مستقیم با لمس کردن صفحه در لحظات سبقت از حریفتان از او پیشی بگیرید و …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۵ 654 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

چندی پیش بازی Clicker Racing توسط استودیو بازی سازی No Power-up برای پلتفرم اندروید به انتشار در آمد و با استقبال نسبتا خوب کاربران از سر تا سر جهان مواجه شد به طوری که در طی دو روز بیش از ۵۰۰ هزار نصب را به خود اختصاص داده است. در این بازی شما باید در یک مسیر مستقیم با لمس کردن صفحه در لحظات سبقت از حریفتان از او پیشی بگیرید و همینطور سایر رقبا را. این بازی جذاب و سرگرم کننده بدون شک با داشتن گرافیک بالا میتواند کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند.

استراتژیک‌های مختلفی برای پیروزی در مسابقات وجود دارد از جمله ارتقاء قطعات مختلف ماشین، مشاهده تبلیغات و یا خرید کارت‌‌های داخل بازی که به شما کمک شایانی خواهد کرد. ویژگی دیگری که میتوان به آن اشاره نمود داشتن مراحل متنوع و ماشین‌های جالب با طرح و رنگ‌های شاد است. ماشین‌ها در این بازی در چهار دسته و سبک قرار دارند، کلاسیک، اسپورت، تقویتی و …که میتوانید آنها را با پشت سر گذاشتن مراحل به دست بیاورید و در کنار آنها از مکان‌‌های مختلف قطعات تقویتی بیشتری را به صورت رایگان دریافت کنید. از دیگر بازی های کلیکی می توان به بازی Finger Driver اشاره کرد.

 

Clicker Racing

 

یک کلیک تا برنده شدن!

همانطور که در بالا گفته شد، شما برای برنده شدن در مسابقات باید حریف‌های قدرتمندی را پشت سر بگذارید اما داستان اصلی بازی در مورد یک راننده می‌باشد که قصد دارد سرزمین‌های ناشناخته را کشف کند و در این راه شما باید به او کمک کنید. تقویت قسمت‌های مختلف ماشین مانند توربو، تایر‌ها و فرمان این امکان را به شما می دهد تا در مدت زمان کمتری رقبا را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید و سرزمین‌ های عجیب و پر رمز و راز را کشف کنید.

این بازی که در سبک شبیه سازی طراحی شده، در بین بیش از ۸۰۰ نظر امتیاز ۴٫۳ از ۵ را از سوی کاربران دریافت کند. اگر به این سبک از بازی‌ها علاقه دارید قطعا Clicker Racing یک بازی خوب و سرگرم کننده برای شما خواهد بود. در سبک بازی های کلیکی می توانید با بازی Egg, Inc داشتن یک مرغداری را در یک بازی اندروید تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Clicker Racing مسابقات کلیکی :

  • امکان ارتقاء بخش‌های مختلف ماشین
  • اشخاص مختلف برای کمک به شما
  • امکان ساخت حالت و استراتژی دلخواه
  • خرید ماشین‌های مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Clicker Racing مسابقات کلیکی :

  • چرخانه رایگان در هر 4 ساعت
  • ماموریت‌‌های روزانه
  • و ...

پیش نمایش

بازی اندروید Clicker Racing مسابقات کلیکی
بازی اندروید Clicker Racing مسابقات کلیکی
بازی اندروید Clicker Racing مسابقات کلیکی
بازی اندروید Clicker Racing مسابقات کلیکی
بازی اندروید Clicker Racing مسابقات کلیکی
بازی اندروید Clicker Racing مسابقات کلیکی

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.0 حجم 80 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده