Chrooma Float Live Wallpaper

نرم افزار اندروید Chrooma Float Live Wallpaper v1.1 والپیپرهای متریال

Chrooma Float Live Wallpaper به شما کمک خواهد کرد تا مجموعه ای از تصاویر پس زمینه متریال را در اختیار داشته باشید. بدون شک پس از مدتی کار با تلفن همراه خود از بکگراند آن خسته میشوید و در صدد جایگزینی مناسب برای تغییر تصویر بکگراند خود هستید،اولین گزینه ای که به ذهنتان می آید بکگراندهای پیش فرض گوشی است! اما به دلیل استفاده ی مداوم آنها نیز برایتان تکراری …

۱۳۹۵-۰۱-۰۲ 954 بار بدون دیدگاه mansouri

Chrooma Float Live Wallpaper به شما کمک خواهد کرد تا مجموعه ای از تصاویر پس زمینه متریال را در اختیار داشته باشید. بدون شک پس از مدتی کار با تلفن همراه خود از بکگراند آن خسته میشوید و در صدد جایگزینی مناسب برای تغییر تصویر بکگراند خود هستید،اولین گزینه ای که به ذهنتان می آید بکگراندهای پیش فرض گوشی است! اما به دلیل استفاده ی مداوم آنها نیز برایتان تکراری خواهند شد.Chrooma Float Live Wallpaper تصاویر متریال زیبا و شیک در رنگ بندی های بسیار زیبا ظاهری زیبا را به صفحه ی تلفن شما خواهد بخشید. نکته ی جالبی که در این نرم افزار وجود دارد ترکیب متریال با انیمیشن است که زیبایی دستگاه شما را چندین برابر میکند،خصوصا اینکه شما میتوانید انیمیشن ها را شخصی سازی کنید تا تصاویر با انیمیشن مورد نظر شما اجرا شوند.

ترکیب رنگ دقیق و مهندسی شده در کنار حجم کم این نرم افزار به همراه رابط دوست داشتنی آن بدون شک شما را از خود راضی خواهد کرد.


ویژگی های کلیدی Chrooma Float Live Wallpaper :

  • حجم بسیار سبک و سبک بودن نرم افزار
  • ترکیبی از رنگی ها با ظاهری متریال قابلیت انیمیشن های قابل تنظیم
  • رابط کاربری ساده و شیک
  • بهینه شده برای انواع تبلت ها و گوشی های اندرویدی

پیش نمایش

Chrooma Float Live Wallpaper

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 5 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده