بازی اندروید Chocolate Wedding Cake Maker Factory v1.3 کارخانه کیک شکلاتی

Chocolate Wedding Cake Maker Factory امروزه شاهد انتشار بازیهای موبایلی در سبک های مختلف هستیم که برخی اکشن و جنگی بوده و برخی دیگر نیز در سبک سرگرمی و ماجراجویی می باشند. در این میان یکی از عناوین Chocolate Wedding Cake Maker Factory نام دارد. همانطور که از نام عنوان پیداست در کارخانه کیک عروسی شکلاتی شما به عنوان یک قناد هستید و بایستی باتوجه به سفارش مشتریان خود کیک شکلاتی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ 604 بار بدون دیدگاه جهانبخش

Chocolate Wedding Cake Maker Factory امروزه شاهد انتشار بازیهای موبایلی در سبک های مختلف هستیم که برخی اکشن و جنگی بوده و برخی دیگر نیز در سبک سرگرمی و ماجراجویی می باشند. در این میان یکی از عناوین Chocolate Wedding Cake Maker Factory نام دارد. همانطور که از نام عنوان پیداست در کارخانه کیک عروسی شکلاتی شما به عنوان یک قناد هستید و بایستی باتوجه به سفارش مشتریان خود کیک شکلاتی ایجاد کنید.

Chocolate Wedding Cake Maker Factory

ساخت کیک شکلاتی عروسی Chocolate Wedding Cake Maker Factory

این کیک ها همگی از نوع شکلاتی بوده و تنها در تزئین متفاوت از یکدیگر هستند. شما باید با کسب هر سفارش و بدست آورند امتیاز، آیتمی را کسب کرده تا با استفاده از ویژگی جدید مراحل بعدی را به شکل راحتی سپری کنید. Chocolate Wedding Cake Maker Factory از عناوین سرگرمی و لذت بخشی بوده که بیشتر مناسب دختران بوده و بعید است پسرها را به سمت خود بکشاند. 

در بازی شما با مراحل مختلفی رو به رو خواهید شد که بایستی در تمامی آنها کیک های سفارشی را با توجه به نظر مشتریان کامل کرده و ارائه دهید.

کسانی که به شیرینی پزی و کیک علاقه دارند قطعا عنوانی چون Chocolate Wedding Cake Maker Factory برای آنها لذت بخش خواهد بود. این عنوان در گوگل پلی امتیاز بالایی کسب کرده و بسیاری نظر مثبت به آن دادند که این نشان می دهد عملکرد استودیو سازنده بسیار خوب بوده است.

اگر بخواهیم ویژگی های مختلف بازی موردبحث را اشاره کنیم باید به مراحل چالش برانگیز، گرافیک HD ، موسیقی متن جالب، کیک های شکلاتی با طراحی قابل توجه، منو ساخت کیک گسترده و برخی دیگر اشاره داشت.

 Chocolate Wedding Cake Maker Factoryبا تمامی این تفاسیر بازی سرگرم کننده و لذت بخشی برای افرادی که به دنبال عناوین غذایی و دخترانه هستند، باشد. بنابراین اگر شما از گوشی هوشمند اندرویدی برخوردارید می توانید به اجرای بازی آن پردازید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Chocolate Wedding Cake Maker Factory :

  • امکان ساخت کیک های متنوع و زیبا
  • مراحل چالش برانگیز و متنوع
  • گرافیک HD
  • امکان اشتراک گذاری امتیاز
  • وجود امکانات مختلف برای ساخت کیک

پیش نمایش

بازی اندروید Chocolate Wedding Cake Maker Factory
بازی اندروید Chocolate Wedding Cake Maker Factory

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.3 حجم 23 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده