Find 9

Find 9 با فناوری شارژ سریع اوپو در ۱۵ دقیقه شارژ کامل می شود

باتری تلفن های هوشمند متاسفانه طول عمر طولانی نداشته و شارژ کردن آنها نیز زمان بسیاری می طلبد. اما با ورود فناوریهای شارژ سریع این مشکل تاحدودی رفع شده و دیگر مثل گذشته طاقت فرسا نیست. در کنگره موبایل بارسلون، شرکت چینی اوپو فناوری شارژ سریع Super VOOC Flash Charge را معرفی کرد که قادرست یک باتری ۲۵۰۰ میلی آمپری را در ۱۵ دقیقه شارژ کامل نماید. حال براساس گزارشات جدید …

۱۳۹۵-۰۲-۲۶ 885 بار بدون دیدگاه m.jahandar

باتری تلفن های هوشمند متاسفانه طول عمر طولانی نداشته و شارژ کردن آنها نیز زمان بسیاری می طلبد. اما با ورود فناوریهای شارژ سریع این مشکل تاحدودی رفع شده و دیگر مثل گذشته طاقت فرسا نیست.

در کنگره موبایل بارسلون، شرکت چینی اوپو فناوری شارژ سریع Super VOOC Flash Charge را معرفی کرد که قادرست یک باتری ۲۵۰۰ میلی آمپری را در ۱۵ دقیقه شارژ کامل نماید. حال براساس گزارشات جدید تلفن هوشمند آینده Find 9 اوپو به پشتیبانی از این فناوری شارژ می پردازد. البته این گزارش شایعه ای بیش نبوده و توسط وب سایت چینی KKJ منتشر شد، بنابراین نمی توان مهر تاییدی بر صحت آن زد. این سایت تصاویری منتشر کرده که پشتیبانی از Super VOOC Flash Charge توسط تلفن هوشمند Find 9 را ذکر نمود.

اوپو

اوپو

با این حال Find 9 اوپو در صورت پشتیبانی از چنین فناوری شارژی قطعا فروش بالایی را به خود اختصاص خواهد داد. زیرا این روزها کاربران تلفن هوشمند به طول عمر باتری و شارژ دستگاه اهمیت بسیاری می دهند و نسبت به آن بی تفاوت نیستند.

مشخصات فنی Find 9:

از ویژگی های سخت افزاری Find 9 می توان به صفحه نمایش ۱۰۸۰ پیکسلی، پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰، حافظه رم ۳ گیگابایتی، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی، دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۴ مگاپیکسلی اشاره داشت. البته مدلی با صفحه نمایش ۲K و حافظه رم ۴/۶ گیگابایتی نیز در کار بوده که قیمت بیشتری نسبت به مدل نخست دارد.

منبع: androidauthority.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده