Catapult King

بازی اندروید Catapult King v1.5.6 پادشاه منجنیق

یکی از بازیهای سبک اکشن و سرگرم کننده بازی موبایلی Catapult King یا پادشاه منجنیق است. همانطور که از عنوان بازی پیداست در این بازی موبایلی مهیج استودیو CHILLINGO  شما نقش فردی که در حقیقت پادشاه بوده را ایفا می کنید و باید با استفاده از منجنیق های مختلف با نیروی قدرتی متفاوت به نابودی دیوار دفاعی دشمنان بپردازید. داستان از جایی شروع می شود که دشمنان پرنسس پادشاه را می ربایند …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ 861 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

یکی از بازیهای سبک اکشن و سرگرم کننده بازی موبایلی Catapult King یا پادشاه منجنیق است. همانطور که از عنوان بازی پیداست در این بازی موبایلی مهیج استودیو CHILLINGO  شما نقش فردی که در حقیقت پادشاه بوده را ایفا می کنید و باید با استفاده از منجنیق های مختلف با نیروی قدرتی متفاوت به نابودی دیوار دفاعی دشمنان بپردازید.

داستان از جایی شروع می شود که دشمنان پرنسس پادشاه را می ربایند و به سرزمین خود می برند. در این میان پادشاه برای پس گرفتن پرنسس باید به سرزمین دشمن حمله کنید. با نابودی آنها ملکه را نجات دهد. چنین داستانی را در میان بازیهای موبایلی تاکنون شاهد بودیم و حال بازی Catapult King آن را به شکل جذاب تری نمایش می‌دهد. گذشته از آن شما با مراحل چالش برانگیز مختلفی رو به رو هستید و باید در هر مرحله مهارت خود را به خوبی نشان دهید.

 

Catapult King

بازی تفننی Catapult King

شما با منجیق خود می توانید توپ های آتشین و برخی دیگر را به سمت دژ دشمن پرتاب کنید. در هر مرحله ای که بتوانید عملکرد خوبی داشته باشید، آیتمی باز شده و قادرید از توپ های قدرتمندتری بهره گیرید. بازی پادشاه منجنیق در گوگل پلی توانست امتیاز ۴٫۲ از ۵ را کسب کند که نشان از موفقیت این بازی موبایلی است. همچنین بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده که کمتر بازی موبایلی می تواند به این سطح دانلود دست پیدا کند. استودیو CHILLINGO  یکی از سازندگان مطرح بازیهای موبایلی بوده و بازی اندروید پادشاه پرتاب تنها یکی از عناوین مهیج و باکیفیت این استودیو شناخته می شود.

شما می توانیدد جدید ترین نسخه بازی Catapult King و دیگر بازی های اندروید را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید. شما می توانید از دسته بازی های تفننی، بازی مهیج و سرگرم کننده Rento – Dice Board Game Online را نیز تجربه کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Catapult King :

  • بیش از 100 مرحله چالش برانگیز
  • وجود منجنیق های مختلف
  • محیط های مختلف‎ ‎
  • گرافیک باکیفیت ‎ HD
  • طراحی سه بعدی
  • داستان ماجراجویی‎ ‎

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Catapult King :

  • بهینه سازی و رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید Catapult King
بازی اندروید Catapult King
بازی اندروید Catapult King
بازی اندروید Catapult King
بازی اندروید Catapult King

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.5.6 حجم 81 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده