Cat Dog Race 2

بازی اندروید Cat Dog Race 2 v1.0.4 مسابقه ی سگ و گربه ۲

درگیری ها و داستان های موش و گربه همیشه جذاب بوده اند. این بار بازی Cat Dog Race 2 به این داستان جذاب پرداخته است. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. از گذشته داستان های موش و گربه با ما همراه بوده اند. از دوران کودکی که کارتون تام و جری را می دیدم و رفته رفته که انیمیشن های مدرن تر و زیباتر را مشاهده کرده ایم. …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۱۱ 579 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

درگیری ها و داستان های موش و گربه همیشه جذاب بوده اند. این بار بازی Cat Dog Race 2 به این داستان جذاب پرداخته است. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

از گذشته داستان های موش و گربه با ما همراه بوده اند. از دوران کودکی که کارتون تام و جری را می دیدم و رفته رفته که انیمیشن های مدرن تر و زیباتر را مشاهده کرده ایم. درگیری ها و تعقیب و گریز های موش گربه گاهی با دخالت سگ که خود دشمن گربه می باشد نیز همراه می شد. این داستان ها هیجان زیادی داشت که مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.

از این رو فیلم ها و کارتون های زیادی پیرامون این موضوع ساخته شده است. با فراگیر شدن بازی های کامپیوتری ، پای این داستان ها به بازی ها و البته بازی های دنیای اندروید نیز وارد شد. به طور مثال می توان به بازی Cats Empire اشاره کرد. به علت اینکه داستان موش و گربه همیشه جذاب بوده انتظار می رود بازی های مرتبط با آنان نیز جذاب باشند. بازی Cat Dog Race 2 نیز دقیقا از جذابیت بالایی برخوردار است.

بازی اندروید Cat Dog Race 2 را استودیو بازی سازی SmartCat Games ساخته است. همانطور که از اسم این استودیو واضح است، این استودیو توجه زیادی به گربه در بازی های خود دارد. این استودیو با ساختن سری بازی های Cat Dog Race توانست محبوبیت زیادی کسب کند. جالب است بدانید بازی Cat Dog Race 2 توانسته در گوگل پلی نمره ی بسیار بالای ۴٫۷ از ۵ را کسب کند که یک نتیجه ی فوق العاده به حساب می آید.

گیم پلی بازی Cat Dog Race 2

Cat Dog Race 2

گیم پلی بازی Cat Dog Race 2

در بازی Cat Dog Race 2 شما در نقش گربه هستید که باید مثل همیشه به دنبال موش باشید و در ضمن مواظب دشمن همیشگی خود یعنی سگ نیز باشید. نا گفته نماند در این بازی شما علاوه بر سگ با دیگر موانع و دشمنانی نیز مواجه می شوید، که می توان به یک زنبور بزرگ و قارچ های عظیم اشاره کرد.

در این بازی شخصیت ها به شکل یک گوی می باشند که باید در یک محیط کارتونی جان خود را در مقابل دشمنان خود حفظ کنند و جان دشمن خود را بگیرند که این امر به صورت کارتونی بسیار جالب می باشد.

بازی Cat Dog Race 2 یک بازی کارتونی و مهیج می باشد که از داستانی محبوب و جذاب بهره می برد. شما می توانید بازی Cat Dog Race 2 را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Cat Dog Race 2 :

  • گرافیکی کارتونی و زیبا
  • داستانی محبوب
  • امکان رده بندی جهانی
  • با کسب امتیاز، گربه ی خود را قوی تر کنید

تغییرات نسخه جدید Cat Dog Race 2 :

  • بازیکنان می توانند قارچ بزرگ را شکست بدهند
  • زنبور عصبانی تر بازگشته است
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Cat Dog Race 2
Cat Dog Race 2
Cat Dog Race 2
Cat Dog Race 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.0.4 حجم 25 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده