کارپینو

نرم افزار اندروید Carpino v2.1.27 کارپینو

Carpino یک اپلیکیشن اختصاصی در زمینه حمل و نقل است که با استفاده از آن قادر خواهید بود به همه جای شهر بروید و با پرداخت کم‌ترین هزینه به کار‌های مختلف خود در شهر برسید. کارپینو با داشتن راننداگان حرفه‌ای شما را به بهترین نحو ممکن به مقصدتان می‌رساند و در صورت لزوم می‌توانید با پرداخت بیشتر پول راننده را برای مدتی نگه دارید و پس از آن به کار‌های …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۲۶ 602 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

Carpino یک اپلیکیشن اختصاصی در زمینه حمل و نقل است که با استفاده از آن قادر خواهید بود به همه جای شهر بروید و با پرداخت کم‌ترین هزینه به کار‌های مختلف خود در شهر برسید. کارپینو با داشتن راننداگان حرفه‌ای شما را به بهترین نحو ممکن به مقصدتان می‌رساند و در صورت لزوم می‌توانید با پرداخت بیشتر پول راننده را برای مدتی نگه دارید و پس از آن به کار‌های دیگر خود در سطح شهر بپردازید. نرم افزار کارپینو دارای یک نقشه می‌باشد که کاربر می‌تواند با استفاده از آن نزدیک ‌ترین راننده کاپینو را پیدا کرده و با آن تماس حاصل نماید و با انتخاب مقد و مبدا مورد نظر راننده هرچه سریعتر در مکان حاضر شده و کاربر  بتواند کار‌های روزمره خود را انجام دهد. سرویس‌هایی که کارپینو به کاربرانش ارائه می‌دهد تنوع بسیاری دراد برای مثال شما می‌توانید یکی از سرویس‌های عمومی، بانوان، تشریفات، ون استفاده کنید که هر یک وژگی خود را دارند.

برای مثال در هنگام انتخاب سرویس تشریفات ماشین‌های تشریفاتی مانند هیوندای سوناتا، تویوتا کمری، هیوندای اکسنت و … در محل مورد نظر حاضر می‌شوند که شخص را تا مقصدش در راحت‌ترین حالت جابجا می‌کنند و یا سرویس ون برای آن دسته افرادی است که قصد دارند به صورت دسته جمعی حرکت کنند. در میان سرویس‌ها و امکانات این اپلیکیشن چیزی که بیشتر به چشم می‌آید خدمات قبل و بعد از حرکت است از جمله آنها می‌توان به امکان تماس با راننده، امکان توقف در مسیر حرکت، امکان انتخاب نوع تاکسی از میان چند نوع ماشین، دریافت پرینت صورت حساب یا به ارسال صورت حساب به ایمیل مشتری و ده‌ها امکانات دیگر که کارپینو را نسبت به سایر نرم افزار‌ها متمایز می‌سازد.

 

کارپینو

 

نرم افزار کاربردی اندروید کارپینو Carpino

اما چرا کاپینو گزینه مناسبی برای جابجا شدن است، دلایل مختلفی است که کارپینو را یکی از بهترین گزینه‌ها برای حمل و نقل افراد است، گزینه‌هایی همچون عدم محدودیت در طرح ترافیک، راننده‌های با تجربه و حرفه‌ای، بیمه مسافر در حین سفر و تردد، و … که این نرم افزار را به یکی از رقبای سخت نرم افزار‌هایی همچون اسنپ کرده است. شما می‌توانید هم اکنون کارپینو را از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت و تاکسی مورد نظر خود را سفارش دهید!


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Carpino کارپینو :

  • دسترسی سریع به نقشه
  • وجود سرویس‌‌های مختلف حمل و نقل
  • رانندگان حرفه‌ای
  • بیمه مسافران در حین سفر
  • امکان تماس با راننده و دریافت رسید

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Carpino کارپینو
نرم افزار اندروید Carpino کارپینو
نرم افزار اندروید Carpino کارپینو
نرم افزار اندروید Carpino کارپینو

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.27 حجم 10 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده