Captain Tsubasa: Dream Team

بازی اندروید Captain Tsubasa: Dream Team v1.9.1 کاپیتان سوباسا

بیشتر جوانان امرزو و حتی نوجوانان با نام فوتبالیست ها و شخصیت سوباسا آشنا هستند این نام ها متعلق به یک انیمیشن سریالی از ژاپن می‌باشد که زمانی جزء محبوب ترین کارتون های مورد علاقه در ایران بود. اینبار کاپیتان سوباسا با بازی Captain Tsubasa: Dream Team به دنیایی ما باز گشته است تا بار دیگر خاطر های قدیمی شما را یادآوری کند.همانطور که اشاره شد در بازی Captain Tsubasa: Dream Team …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۹ 1571 بار بدون دیدگاه majidpashaie

بیشتر جوانان امرزو و حتی نوجوانان با نام فوتبالیست ها و شخصیت سوباسا آشنا هستند این نام ها متعلق به یک انیمیشن سریالی از ژاپن می‌باشد که زمانی جزء محبوب ترین کارتون های مورد علاقه در ایران بود. اینبار کاپیتان سوباسا با بازی Captain Tsubasa: Dream Team به دنیایی ما باز گشته است تا بار دیگر خاطر های قدیمی شما را یادآوری کند.همانطور که اشاره شد در بازی Captain Tsubasa: Dream Team داستان زندگی کاپیتان سوباسا در تیم نوجوانان تا ملی ژاپن روایت می‌شود و به نحوی یاد آوری کارتون آن سریال است. در این بازی شما به عنوان کاپیتان تیم ژاپن باید از کاراکتر های معروف فوتبالیست ها مانند کاکرو، واکی و… در تیم خود استفاده کنید تا در مسابقات به پیروزی دست یابید.

بازی Captain Tsubasa: Dream Team به صورت آفلاین و آنلاین است که بخش آفلاین بازی داستان نوجوانی کاپیتان سوباسا تا پیوستنش به تیم ملی ژاپن را به تصویر کشیده است.

بازی Captain Tsubasa: Dream Team یک گیم در سبک ورزشی با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت KLab برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. اطلاعات کاملی از این شرکت و دیگر بازی های ساخته شده توسط آن در دسترس نمی‌باشد. دانلود بازی Captain Tsubasa: Dream Team ذر گوگل پلی و سایت یزد اپلکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱ میلیون نسخه و امتیاز بدست آورده در گوگل پلی توسط کاربران ۴٫۳ از ۵٫۰ می‌باشد.

Captain Tsubasa: Dream Team

بازی ورزشی اندروید Captain Tsubasa: Dream Team

در این بازی تمامی شخصیت های مشهور فوتبالیست ها حضور دارند و زمان بازی به دوران نوجوانی بازیکنان بر می‌گردد و تا عضو شدن آن ها در تیم اصلی ژاپن ادامه پیدا می‌کند. سوباسا به عنوان یک کاپیتان و محاجم حرفه ای نقطه قوت تیم ژاپن به حساب می‌آید که اینبا شما کنترل آن را دست خواهید گرفت و سرنوشت تیم ژاپن را رقم می‌زنید. همانطور که در کارتون دیده اید هر بازیکن تکنیک ویژه ای در سِمَت خود دارد که باید بتوانید استفاده صحیح و خوبی از این قدرت ها در موقعیت های مناسب داشته باشید تا به موفقیت برسید. از ویژگی های این بازی می‌توان به وجود حال داستانی، سه بعدی بودن بازی، ویرایش بازیکنان و احتمال خرید وفروش بازیکنان و.. اشاره کرد. اگر به سبک بازی های ورزشی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Captain Tsubasa: Dream Team :

  • آفلاین وآنلاین
  • وجود تمامی شخصیت های فتوبالیست ها
  • قابلیت بازی کردن در نقش یک بازی کن
  • قابلیت ویرایش تیم توسط کاپیتان(شما)
  • وجود بخش داستانی در بخش آفلاین

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Captain Tsubasa: Dream Team :

  • افزایش تعداد ویرایش و تغییر در تیم از 5 به 7
  • آماده سازی برای بروزرسانی های بعدی

پیش نمایش

بازی اندروید Captain Tsubasa: Dream Team
بازی اندروید Captain Tsubasa: Dream Team
بازی اندروید Captain Tsubasa: Dream Team
بازی اندروید Captain Tsubasa: Dream Team

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.9.1 حجم 46 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده