Captain tom Galactic traveler

بازی اندروید Captain tom Galactic traveler v1.11 کاپیتان تام مسافر کهکشان

Captain Tom Galactic Traveler یک بازی فضاپیمایی و جهان باز ماجرایی سرگرم کننده است. مسافر کهکشان خوش آمدی! ماموریت اکتشافی خود را آغاز کنید و سیارات جدید را بیابید و موجودات عجیب را تسخیر کنید. از جت پک های خود استفاده کنید و فضاپیمای خود را برانید! در بازی کاپیتان تام مسافر کهکشان، گربه کاپیتان تام و سنگی که روی آن لم داده است به داخل سیاه چاله ای کشیده …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ 926 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

Captain Tom Galactic Traveler یک بازی فضاپیمایی و جهان باز ماجرایی سرگرم کننده است. مسافر کهکشان خوش آمدی! ماموریت اکتشافی خود را آغاز کنید و سیارات جدید را بیابید و موجودات عجیب را تسخیر کنید. از جت پک های خود استفاده کنید و فضاپیمای خود را برانید!

در بازی کاپیتان تام مسافر کهکشان، گربه کاپیتان تام و سنگی که روی آن لم داده است به داخل سیاه چاله ای کشیده میشود و گربه کاپیتان در فضای بی انتها گم میشود! اتفاق خیلی بدی برای کاپیتان است اما در دنیای داستان ما از این اتفاقات زیاد می افتد. حال کاپیتان مجبور است برای یافتن گربه خود کهکشان را زیر پا بگذارد. این تازه شروع کار برای کاپیتان است. این بازی تا حدودی از بازی Mario Galaxy الهام گرفته است.

Captain tom Galactic traveler

بازی ماجراجویی فضایی Captain Tom Galactic Traveler

در Captain Tom Galactic Traveler بازیکن به یک کپسول اکسیژن و و جت پک مجهز می شود و شروع به گشتن تعداد زیادی سیاره کوچک می کند، ستاره های مختلفی را آنلاک می کند، اکسیژن اضافی می یابد و با دشمنان کاپیتان می جنگد تا در نهایت گربه او را پیدا کند. بازی به کاربران اجازه جابجایی به به چپ و راست، دکمه کنترل جت پک و پرش و دکمه ای برای حمله به دشمنان به وسیله حباب هایی از هوا که آن ها را به تله می اندازد.

از بازی های مشابه بازی کاپیتان تام مسافر کهکشان که ساخته Picodongames میباشد می توان به Crashlands اشاره کرد.کاپیتان تام مسافر کهکشان بیش از ۵۰ هزار نصب دارد و امتیاز آن در گوگل پلی ۴.۶ میباشد که امتیاز خوبی است .این بازی گیم پلی ساده ای دارد و کاملا آفلاین قابل اجرا و بازی کردن است و حداکثر ۵۲ مگابایت از حافظه شما را اشغال میکند.پس منتظر نمانید و به کمک کاپیتان ما سریع تر بشتابید!

 


ویژگی های کلیدی  Captain Tom Galactic Traveler :

  • بازی اکتشافی فضایی جهان باز
  • جت پک و فضاپیمای خود را برانید.
  • جهان های تازه را کشف کنید.
  • موجودات عجیب را به دام بیاندازید.

تغییرات نسخه جدید  Captain Tom Galactic Traveler :

  • بهبود کنترل و سایز دکمه ها
  • فیکس اباگ احیا شدن
  • اضافه شدن نقشه و ماهواره
  • اضافه شدن راهنمای مسیر پنهان

پیش نمایش

 Captain Tom Galactic Traveler
 Captain Tom Galactic Traveler
 Captain Tom Galactic Traveler

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.11 حجم 33 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده