Call Recorder

نرم افزار اندروید Call Recorder v29.3 ضبط کننده ی مکالمات

نرم افزار Call Recorder این قابلیت را به شما می دهد که به راحتی بتوانید مکالمات تلفنی خود را ذخیره کنید. شما به راحتی خواهید توانست از کارایی های این نرم افزار استفاده کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. مکالمات تلفنی از مهمترین کارایی های تلفن های همراه می باشد. همچنین بعضی مکالمات می توانند نقش مهمی در زندگی ما داشته باشند و شاید بتون گفت …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۲۴ 845 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار Call Recorder این قابلیت را به شما می دهد که به راحتی بتوانید مکالمات تلفنی خود را ذخیره کنید. شما به راحتی خواهید توانست از کارایی های این نرم افزار استفاده کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

مکالمات تلفنی از مهمترین کارایی های تلفن های همراه می باشد. همچنین بعضی مکالمات می توانند نقش مهمی در زندگی ما داشته باشند و شاید بتون گفت اهمیت آن ها برای ما غیر قابل انکار خواهد بود چون ممکن است در آن ها راجع به مسائل مختلفی صحبت کرده باشیم. از طرفی بعضی از مکالمات نیز می توانند حاوی اطلاعات مهمی باشند و یا بعضی نیز می توانند خاطره ای برای ما باشند.

به همین دلایل، بسیاری از ما تمایل داریم که بتوانیم بعضی از مکالمات را ضبط کنیم و آن ها را برای خود ذخیره کنیم تا روزی بتوانیم به آن ها مراجعه کنیم. نرم افزار Call Recorder نیز دقیقا برای همین موضوع ساخته شده است، از این رو می توان این نرم افزار را جزو نرم افزار های کاربردی دانست. این اپلیکیشن را C Mobile ساخته است. نکته ی جالب راجع به این نرم افزار در تعداد دانلود آن می باشد، این نرم افزار توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون بار دانلود شود.

قابلیت های نرم افزار Call Recorder

همانطور که گفته شد، با این نرم افزار می توانید به راحتی مکالمات تلفنی خود را ضبط کنید. از طرفی شما می توانید مکالمات ضبط شده ی خود را مدیریت کنید. شما می توانید مکالمات ضبط شده ی خود را پاک کنید و یا آن هایی را که اهمیت خاصی دارند را قفل کنید تا به طور خودکار پاک نشوند.

شما با Call Recorder می توانید به راحتی مکالمات ضبط شده ی خود را پخش کنید و بار دیگر به آن گوش دهید. این نرم افزار از یک رابط کاربری زیبا بهره می برد. همچنین شما می توانید نمایه های مختلفی با توجه به سلیقه ی خود برای ظاهر این اپلیکیشن انتخاب کنید.

با نرم افزار Call Recorder می توانید به راحتی مکالمات تلفنی خود را ذخیره کنید و آن ها را مدیریت کنید. شما می توانید Call Recorder را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Call Recorder :

 • امکان ضبط مکالمات تلفنی
 • امکان پاک کردن مکالمات
 • امکان قفل کردن مکالمات مهم برای جلوگیری از پاک شدن آن ها
 • رابط کاربری زیبا

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Call Recorder :

 • پشتیبانی از رونویسی برای انگلستان، هند و استرالیا
 • برای انتخاب ضبط ها روی هدر لیست ضبط ضربه بزنید
 • اگر ضبط اعلان در حالت ضبط دستی در Android 8 بر روی صفحه نمایش قفل شده باشد ACR اکنون نشان می دهد
 • امکان مرتب سازی ضبط ها با اندازه فایل
 • حل مشکل قفل شدن صفحه نمایش در برخی دستگاه های Huawei
 • بهبود عملکرد
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Call Recorder
نرم افزار اندروید Call Recorder
نرم افزار اندروید Call Recorder
نرم افزار اندروید Call Recorder

دانلود باکس Download Box

نسخه v29.3 حجم 7 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده