Bushido Saga

بازی اندروید Bushido Saga v1.5.0 حماسه بوشیدو

اگر به زمان ژاپن قدیم و سامورایی ها علاقه دارید و دوست داشتید که سامورایی بودن را تجربه کنید ولی فرصتی برای این آرزو شما پیش نیامده بود دیگر نیازی به منتظر بودن نیست با دانلود بازی Bushido Saga شما به دوران سامورایی های باستان سفر می‌کنید. شما در نقش یک سامورایی در بازی باید بتوانید فنون مبارزه آن ها را فرا بگیرید.همانطور که گفته شد در بازی Bushido Saga …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ 728 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر به زمان ژاپن قدیم و سامورایی ها علاقه دارید و دوست داشتید که سامورایی بودن را تجربه کنید ولی فرصتی برای این آرزو شما پیش نیامده بود دیگر نیازی به منتظر بودن نیست با دانلود بازی Bushido Saga شما به دوران سامورایی های باستان سفر می‌کنید. شما در نقش یک سامورایی در بازی باید بتوانید فنون مبارزه آن ها را فرا بگیرید.همانطور که گفته شد در بازی Bushido Saga شما در نقش یک سامورایی خواهید بود که آموزشات خود را به صورت حرفه ای نزد یک استاد بزرگ رزمی کار به اتمام خواهید رساند. اما ماجراجو هایی که بازی برای شما در نظر گرفته است شما را به عمق وجود یک سامورایی می‌برد.

قابل ذکر است بازی به صورت آفلاین و بدون نیاز به اتصال اینترنت می‌باشد.

بازی Bushido Saga یک گیم در سبک اکشن با درجه سنی +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Pandora Game Studio برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Bushido Saga برای نسخه های اندرویدی در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵ می‌باشد.

 

Bushido Saga

 

گیم پلی Bushido Saga

همانطور که گفته شد شما در نقش یک سامورایی با نام کارنسوکی خواهید بود که توسط یک استاد رزمی کار ماهر و فوق العاده آموزش دیده اید. بعد از چندین سال استاد شما پیر و فرتوت شده است و دیگر توان مبارزه و یا آموزش را ندارد ولی در آن زمان شما به یک استاد رزمی کار تبدیل شده اید و یکی از وظایف شما محافظت از جان استادتان از شر بدخواهان و قاتلان می‌باشد. اشخاص زیادی به شما و استادتان حسادت می‌کنند و خواستار کشته شدن شما هستن پس برای نابودی شما تلاش های فراوانی می‌کنند. شما باید بتوانید با استفاده از مهارت های شمشیر زنی حرفه ای خود با آن ها مقابله کنید و جان خود و استادتان را از دست آن نجات دهید.

اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید بهتر است که بازی س را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Bushido Saga :

  • قابلیت استفاده از مهارت های فراوان شمشیر زنی
  • قابلیت استفاده از سلاح های سرد متنوع
  • مراحل متعدد و چالش برانگیز
  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Bushido Saga :

  • رفع اشکالات جزئی
  • حل مشکل کرش شدن

پیش نمایش

بازی اندروید Bushido Saga
بازی اندروید Bushido Saga
بازی اندروید Bushido Saga
بازی اندروید Bushido Saga

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.5.0 حجم 36 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده