Burrito Bison: Launcha Libre

بازی اندروید Burrito Bison: Launcha Libre v2.50 بوریتو گاومیش کشتی گیر

بازی اندروید Burrito Bison: Launcha Libre یک بازی آرکید و هیجانی از استودیو Kongregate می باشد. شما در نقش یک گاوچران باید در مقابل حمله خرس های پاستیلی ایستاده و با پرش بر رویشان آن ها را نابود تا بتوانید امتیاز بیشتری را در یک بازی سرتاسر هیجان و حرکات اکشن و بامزه را بدست آورید. Burrito Bison: Launcha Libre بازی سرشار از حرکات ورزشی و پرس های متنوع می باشد …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۰۲ 1234 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Burrito Bison: Launcha Libre یک بازی آرکید و هیجانی از استودیو Kongregate می باشد. شما در نقش یک گاوچران باید در مقابل حمله خرس های پاستیلی ایستاده و با پرش بر رویشان آن ها را نابود تا بتوانید امتیاز بیشتری را در یک بازی سرتاسر هیجان و حرکات اکشن و بامزه را بدست آورید.

Burrito Bison: Launcha Libre بازی سرشار از حرکات ورزشی و پرس های متنوع می باشد که با گیم پلی ساده و تک انگشتی خود می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. شما در نقش یک ورزشکار گشتی گیر ظاهر می شوید که با ورود به فروشگاه برای خرید مواد برای ناهارتان خرس های پاستیلی به آن فروشگاه حمله و کتاب آشپزی شما را می دزدند و شروع به غارت شهر می کنند. حال باید شخصیت اصلی بازی یعنی بوریتو را کنترل کرده و با پرش در هوا و نابود کردن پاستیل های خرسی متفاوت خود را به هدف خود یعنی کتاب آشپزی برسانید. همچنین باید شهر را از دست شورش این خرس های پاستیلی نجات دهید.

روند بازی بوریتو بیسون ساده اما سرگرم کننده می باشد در ابتدای بازی شما باید با چسبیدن به رینگ زمین کشتی خود را مانند بازی Angry Birds کشیده و برای پرتاب آماده کنید در مقابل شما یکی از رئیس های خرس های پاستیل قرار دارد و می توانید با ضربه به آن بازی را با پرتاب بلند و پر انرژی شروع کنید هرچقدر که به بازی ادامه بدهید و برخورد بیشتری را با دشمن اول بازی داشته باشید با پایان یافتن نیرو دشمن اولی جوائز و علاوه بر آن یک پرش قرتمند به شما هدیه داده می شود؛ که می توان شما را به پرش دوباره ترغیب کند.

گیم پلی هیجانی و امتیازی بازی Burrito Bison: Launcha Libre

با گذشت از رئیس اول بازی شما با نیروی بالا به هوا پرتاب و بر روی خرس های خوشمزه اما شرور فرود می آیید تمرکز شما در احظات برخورد با زمین بسیار مهم می باشد. اگر بتوانید بوریتو را در برخورد و پرس کردن انواع خرس های رنگی کنترل کنید می توانید مسافت بیشتری را طی کرده و در نتیجه امتیاز بالاتری را کسب نمایید. هر چقدر مسافت بیشتری را در بازی طی کنید. امتیاز و هدایا با ارزش تری پیش روی شما قرار می گیرد و در مقابل طیف بزرگتری از دشمنان پیش روی شما قرار می گیرند.

خرس های عصبانی تنها چالش شما در بازی نمی باشند؛ انواع بمب و مانع و… می توانند با یک لحظه غفلت شما را از پیشروی باز دارند. نکته اصلی گیم پلی بازی برخورد و لمس به موقع صفحه می باشد تا بوریتو بتواند به جای برخورد به زمین، بتواند خرس ها را له و دوباره به پرش ادامه دهد. با انجام پرش های متوالی ذخیره موشک قرمز شما پر می شود و می توانید یک پرش بلند و یک هجوم محکم انجام دهید.همچنین می توانید نیروی خود را که رفته رفته کم می شود را بازگردانید و مسافت بیشتری را طی کنید.

 Burrito Bison: Launcha Libre

قابلیت ارتقاء قابلیت ها و تنوع بالای بازی بوریتو گاومیش کشتی گیر

در این بازی هر چیزی که فکرش را بکنید قابل ارتقا می باشد و نکته اساسی بازی نیز ارتقا آن می باشد. بوریتوی قهرمان از قابلیت های مختلفی بهره می برد که می توان در هنگام پرش ها به شما کمک کند قابلیت های خارق العاده بوریتو در فروشگاه بازی قابل فعال سازی یا ارتقا می باشند. بدون ارتقا و  قابلیت های فراوان شخصیت بازی نمی توانید بیش از چند صد متر را در بازی طی کنید و باید سعی کنید تا تمامی توانایی های بورتو و دیگر شخصیت های بازی را ارتقا دهید.

علاوه بر بوریتو چند شخیت دیگر با قابلیت های خاص به خود در بازی وجود دارد که می توانید آن ها را خریداری کنید. علاوه بر شخصیت های بازیو قابلیت های فراوان آن ها، شما امکان ارتقا دشمان خود را نیز دارید! چرا که با فتح دشمنان قوی تر امتیازهای بیشتری برای کسب پییشروی شما قرار می گیرد.

بازی Burrito Bison مملو است از تنوع در شخصیت و حرکات محتلف؛ علاوه بر خرس های دونده گروهی از خرس های بمب گذار، سارق پول و… وجود دارد. نقطه به نقطه بازی می تواند مکانی برای مخفی شدن یک دشمن و یا یک جایزه بزرگ باشد. هر چند مدت ممکن است با کیسه های عروسکی پینیاتا برخورد کنید که حاوی سکه و جوائز ارشمند می باشد. با توجه به امتیازی بودن بازی شما می توانید در ثبت رکورد با دیگران به رقابت بپردازید. علاوه بر آندستاورد های متعددی با جوائز و مدال های مختلف برای کسب کردن در بازی وجود دارد.

گرافیک کارتونی و چشم نواز با صدا گذاری پر هیجان

گرافیک بازی و تمامی منو و گیم پلی بازی کارتونی با رنگ بندی پرانرژی می باشد که کاملا قابل قبول می باشد. در کنار آن بازی از انواع انیمیشن و افکت های پرتاب و برخورد مختلف بهره می برد و در این قسمت بازی از تنوع بالایی بهره می برد. بازی با توجه به یکسان بودن پخش موسیقی اما در صداگذاری خلاق عمل کرده و صداگذاری انفعال های شخصیت ها بازی کاملا به جا و هماهنگ با شخصیت های بازی می باشد.

 

آموزش و نکات بازی Burrito Bison: Launcha Libre

 • به طور پیوسته و نه به صورت یکجا قابلیت های جدید را خریداری کنید؛ چرا که با هر بار خریداری یک چیز جدید شانس شما در دریافت یک شئ با ارزش در پینیاتا بیشتر می شود.
 • می توانید برای بدست آوردن پینیاتاهای بیشتر ویدیوی های رایگان بازی را مشاهده کنید.
 • سعی کنید نیروی باس اولی را تا می توانید کاهش دهید. بهترین موقع حمله به آن ها زمانی است که به شما می خندند؛ در این موقع می توانید بیشترین صدمات را به آن ها وارد کنید.
 • در شروع بازی تا می توانید در آسمان بمانید؛ نیروی خود را  بر روی دشمنان اولیه صرف نکنید و سعی کنید بیشتری مسافت را در پرش اولیه کسب کنید.

 

بازی اندرویدی Burrito Bison: Launcha Libre یک بازی هیجانی با گیم پلی ساده اما سرگرم کننده با شخصیت های بامزه و کمبو های اکشن و آرکید می باشد که نمره ۴٫۸ را توانسته از بازکینان در گوگل پلی کسب نماید. تنوع بازی در خلق شخصیت های مختلف دشمن و قهرمان بازی و قابلیت های فراوان آن ها قابل تحسین می باشد و پیشنهاد می کنیم داستان بوریتوی گاومیش را از دست ندهید. همن اکنون می توانید این بازی آرکید و امتیازی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Burrito Bison: Launcha Libre :

 • گیم پلی بی پایان و امتیازی بازی
 • قابلیت ارتقا قابلیت های شخصیت های بازی
 • مملو از جوائز و آرچیومنت های متعدد
 • گرافیک کارتونی با انرژی
 • انیمیشن های جذاب سازگار با صداگذاری بازی
 • کمبوهای محتلف و خلاقانه بازی
 • شخصیت های متعدد بازی
 • دشمن های رئیس متفاوت با نقاط صعف مختلف

تغییرات نسخه جدید Burrito Bison: Launcha Libre :

 • بهینه سازی های مختلف
 • برای به انجام رساندن مامورین ها از وظایف خود مطلع شوید و موانع بر سر راهتان را بردارید
 • سفر در زمان! شروع بازی با ارتقا های بزرگ
 • سری جدید Launchador
 • باز کردن قفل اسرار آمیز! به فروشگاه بروید و تغیرات را خریداری کنید
 • 5 دستاورد جدید
 • بهینه سازی کارکرد بازی
 • اشکال زدایی و رفع باگ بازی

پیش نمایش

Burrito Bison: Launcha Libre
Burrito Bison: Launcha Libre
Burrito Bison: Launcha Libre
Burrito Bison: Launcha Libre

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.50 حجم 59 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده