Bullet Party CS 2GO STRIKE

بازی اندروید Bullet Party CS 2 : GO STRIKE v1.2.8 پارتی گلوله

اگر به بازی های سبک PVP و آنلاین مانند بازی کانتر علاقه دارید ولی اگر سیستم و هزینه مورد نیاز را برای اجرای این بازی در PC ندارید بهترین راه دانلود بازی Bullet Party CS 2 : GO STRIKE است که درست مانند بازی کانتر و همینطور با قابلیت آنلاین می‌باشد.همانطور که گفته شد بازی به صورت PVP و آنلاین است به این معنی که برای بازی کردن نیاز به …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۴ 677 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به بازی های سبک PVP و آنلاین مانند بازی کانتر علاقه دارید ولی اگر سیستم و هزینه مورد نیاز را برای اجرای این بازی در PC ندارید بهترین راه دانلود بازی Bullet Party CS 2 : GO STRIKE است که درست مانند بازی کانتر و همینطور با قابلیت آنلاین می‌باشد.همانطور که گفته شد بازی به صورت PVP و آنلاین است به این معنی که برای بازی کردن نیاز به اتصال اینترنت دارید. و در بازی هر کاراکتر یک بازیکن واقعی درست مانند در نقش آن شما خواهد بود تیم ها متشکل از ۴ نفر یا بیشتر می‌باشد. قابلیت شخصی سازی یکی از کاربردی ترین قابلیت موجود در بازی محسوب می‌شود.

بازی Bullet Party CS 2 : GO STRIKE یک گیم در سبک اکشن و تیرندازی اول شخص با درجه سنی +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Bunbo games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Bullet Party CS 2 : GO STRIKE در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵ تا ۱۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵ می‌باشد.

Bullet Party CS 2 : GO STRIKE

گیم پلی Bullet Party CS 2 : GO STRIKE

در بازی پارتی گلوله شما قادر به انتخاب تیم خود هستید این انتخاب شامل نیرو های ویژه پلیس ، دزدها و یا سارقان می‌باشد. گروهی که شما برای بازی انتخاب کردید هر کدام دارای ویژگی ها و قابلیت های متفاوت و متنوع خواهند بود به عنوان مثال تیم های پلیس با سلاح های سازمانی و لباس های رسمی به نبرد می‌روند ولی تیم های سارق با سلاح ها و لباس های متفاوت پا به میدان می‌گذارند.

از ویژگی های خوب بازی می‌توان به داشتن قابلیت آنلاین و صداگزاری و گرافیک خوب بازی اشاره کرد که قابلیت آنلاین باعث لذت بیشتر بازی می‌شود و صداگزاری و گرافیک در سلاح ها و نقشه های بازی توانسته روح و جانی به بازی بدهد که شما را به بازی معتاد خواهد کرد. اگر به سبک بازی های اکشن و آنلاین علاقه دارید بهتر است که بازی Survival Squad را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Bullet Party CS 2 : GO STRIKE :

  • قابلیت آنلاین و اتصال به اینترنت
  • قابلیت شخصی سازی تجهیزات
  • قابلیت انتخاب تیم

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Bullet Party CS 2 : GO STRIKE :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Bullet Party CS 2 : GO STRIKE
بازی اندروید Bullet Party CS 2 : GO STRIKE
بازی اندروید Bullet Party CS 2 : GO STRIKE
بازی اندروید Bullet Party CS 2 : GO STRIKE

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.8 حجم 98 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده