Build a Bridge

بازی اندروید Build a Bridge v2.2 ساخت یک پل

در بازی Build a Bridge شما در نقش یک مهندس خواهید بود که مسئولیت ساخت پل ها و جاده ها را برعهده دارد. شما باید مهارت های مهندسی خود را در بازی آزمایش کنید تا ببینید می توانید یک پل خوب برای اتوموبیل ها بسازید یا خیر. اگر پل ساخته شده توسط شما خوب به بهره برداری نرسیده باشد آن پل مسلماً ویران خواهد شد و افرادی که بر روی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۰۶ 1713 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Build a Bridge شما در نقش یک مهندس خواهید بود که مسئولیت ساخت پل ها و جاده ها را برعهده دارد. شما باید مهارت های مهندسی خود را در بازی آزمایش کنید تا ببینید می توانید یک پل خوب برای اتوموبیل ها بسازید یا خیر.

اگر پل ساخته شده توسط شما خوب به بهره برداری نرسیده باشد آن پل مسلماً ویران خواهد شد و افرادی که بر روی آن در حال تعدد هستند خواهند مرد پس باید در ساخت پل ها دقت کنید.

Build a Bridge یک گیم در سبک دسبک تفننی و پازل با درجه سنی +۳ می باشد که آخرین آپدیت آن در اواسط اکتبر توسط شرکت BoomBit Games منتشر شده است. شما می توانید. بازی پل سازی در گوگل پلی کاملا رایگان می باشد. آمار و ارقام در این بازی نشان دهنده ی محبوبیت بالا و عالی بودن آن در بین بازیکنان است. این آمار عبارتند از : تعداد دفعات دانلود و نصب بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵ می باشد که امتیازی خوب به حساب می آید.

 

Build a Bridge

 

 گیم پلی Build a Bridge

در این بازی که شما باید به عنوان یک مهندس پل های عظیم و کوچک بسازید باید بدانید که برای انتخاب مصالح خوب و جاگذاری آن ها در نقاط مختلف برای بدست آوردن انعطاف خوب در حال ۲ بعدی باید باشید و بر مراحل ساخت درونی پل نظارت کنید. هر سطح پل برای شما یک پازل پیچیده محسوب می شود هرچه سطح بالاتر برود پازل پیچیده تر میشود. شما باید تا حد امکان تلاش کنید تا بهترین راه را انتخاب کنید و همان را اجرا کنید. اما نباید شما نباید به خود ترسی وارد کنید زیرا این فقط یک سرگرمی است و اگر کار شما خراب شد جان کسی در واقعیت در خطر نیست.

بعد از پایان ساخت مراحل داخلی بازی Build a Bridge شما باید در حالت ۳ بعدی باشید و بر مراحل ساخت بیرونی و جزء به جزء پل نظارت کنید. بعد از مدتی کار ساخت پل تمام خواهد شد و وظیفه شما تست کردن آن می باشد برای این کار باید راه را باز کنید تا یک اتوموبیل به سمت پل تازه تاسیس بیایید اگر به سلامت به سمت دیگر پل رفت یعنی کار شما خوب بوده و اگر در حین عبور صدمه ببنید باید بدانید که در ساخت پل مشکلی وجود دارد که باید آن را رفع کنید.

از بازی های دیگر در سبک Build a Bridge می توان عنواین معروفی مثل Lumino City و Cookie Cats نام برد که با کلیک بروی آن ها می توانید از سایت دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی Build a Bridge :

  • وجود مواد متنوع برای ساخت و ساز مثل چوب و سنگ و...
  • وجود 36 مرحله پازل و معمای سخت
  • محیط های زیاد و متنوع
  • وجود ماشین های متنوع برای تست سازه خود
  • گرافیک و فیزیک خوب
  • دارای سبکی هنری و زیبا
  • وجود 13 زبان

تغییرات نسخه جدید Build a Bridge :

  • قابلیت اضافه کردن ویژگی های جدید در دنیایی جدید
  • رفع برخی باگ‌ها

پیش نمایش

Build a Bridge
Build a Bridge
Build a Bridge
Build a Bridge

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2 حجم 79 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده