Bubble Mania

بازی اندروید Bubble Mania v1.1.131 شیدایی حبابی

بازی Bubble Mania یک بازی فکری و البته بسیار لذت بخش می باشد. این بازی با گرافیک کارتونی و رنگارنگی که دارد، می تواند مدت ها شما را سرگرم کند. بازی های فکری همیشه جایگاه خاصی میان بازی های اندرویدی داشته اند. نا گفته نماند بازی های فکری از قدیم در میان بازی ها حتی در دیگر کنسول ها محبوبیت زیادی داشته اند. در بعضی از بازی های فکری، حل …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۱۲ 1093 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Bubble Mania یک بازی فکری و البته بسیار لذت بخش می باشد. این بازی با گرافیک کارتونی و رنگارنگی که دارد، می تواند مدت ها شما را سرگرم کند.

بازی های فکری همیشه جایگاه خاصی میان بازی های اندرویدی داشته اند. نا گفته نماند بازی های فکری از قدیم در میان بازی ها حتی در دیگر کنسول ها محبوبیت زیادی داشته اند. در بعضی از بازی های فکری، حل کردن بعضی مسائل و رد شدن از بعضی از مراحل بسیار دشوار می باشد، طوری که دیگر شما از ادامه ی بازی منصرف می شوید. خیالتان راحت، بازی Bubble Mania اصلا این طور نیست و می تواند برای مدتی طولانی شما را مشغول خود کند.

در بازی Bubble Mania شما با گوی های رنگی در هر صحنه بازی مواجه می شوید و محیط این بازی حاوی رنگ های زیادی می باشد. رنگ های شاد و محیطی رنگی مانع از خستگی شما می شود، بنابراین می توانید مدت بیشتری را صرف این بازی کنید.

بازی Bubble Mania را استودیو بازی سازی gameexcellent ساخته است. این استودیو سابقه ی ساختن بازی های متعددی را در کارنامه ی خود دارد که در سبک های متفاوتی بوده اند، البته همین استودیو بازی مشابه با بازی Bubble Mania را در گذشته ساخته است، بنابراین انتظار می رود که این بازی کامل تر از بازی گذشته ی آن ها باشد. موفقیت این بازی تا همین جای کار نیز مشخص است، چون بازی Bubble Mania توانسته در گوگل پلی نمره ی ۴٫۴ از ۵ را کسب کند.

Bubble Mania

چگونگی و شیوه ی بازی Bubble Mania

سبک و شیوه ی بازی Bubble Mania را در گذشته در میان بازی های اندروید زیاد دیده ایم. از بازی های مشابه با این بازی می توان به بازی Bubble Shooter اشاره کرد.

در این بازی نیز شما باید گوی های رنگی را کنار هم قرار دهید. خانه هایی که بیش از ۳ گوی یک رنگ دارند، برای شما به پایین می ریزند. شما باید به اندازه کافی خانه را از میان بردارید تا زنبوری که در میان خانه ها حبس شده است، بتواند آزاد شود. فرایند قرار دادن گوی جدید و پایین ریختن خانه های رنگی بسیار رنگی و زیبا می باشد.

بازی Bubble Mania یک بازی فکری بسیار جالب می باشد. این بازی با محیط رنگی و زیبایی که دارد ، تبدیل به یک بازی فکری جذاب شده است. شما می توانید بازی اندروید Bubble Mania  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Bubble Mania :

  • وجود مراحل مختلف
  • محیطی رنگی و زیبا
  • گیم پلی ساده
  • صدا گذاری ایده ال

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Bubble Mania :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Bubble Mania
بازی اندروید Bubble Mania
بازی اندروید Bubble Mania
بازی اندروید Bubble Mania

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.131 حجم 14 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده