BUBBLE BLAZE

بازی اندروید BUBBLE BLAZE v3.12.11 حذف حباب های رنگی

بازیهای موبایل با گسترش موبایل ها پیشرفت بزرگی در طول چند سال گذشته داشتند. در دهه قبل این بازیها گرافیک مطلوبی با خود به همراه نداشته و از این رو گیمرهای متعددی در این بخش حضور نداشتند. اما حال توسعه دهندگان با توسعه بازیهایی که کیفیت گرافیکی لذت بخشی داشته، توانستند کمک شایانی در گسترش این بازیها از خود نشان دهند. در این میان باید به عنوان BUBBLE BLAZE اشاره …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۰-۲۴ 787 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازیهای موبایل با گسترش موبایل ها پیشرفت بزرگی در طول چند سال گذشته داشتند. در دهه قبل این بازیها گرافیک مطلوبی با خود به همراه نداشته و از این رو گیمرهای متعددی در این بخش حضور نداشتند. اما حال توسعه دهندگان با توسعه بازیهایی که کیفیت گرافیکی لذت بخشی داشته، توانستند کمک شایانی در گسترش این بازیها از خود نشان دهند.

در این میان باید به عنوان BUBBLE BLAZE اشاره کرد که همانند عناوینی چون Candy Crush Saga, Bubble Witch Saga, Bubble Mania و چندی دیگر است. عناوینی که هر یک توانستند محبوبیت بسیاری کسب کرده و به درصد دانلود بالایی دست پیدا کنند. در  BUBBLE BLAZE  شما می توانید عنوان آرکیدی را شاهد باشید که گیم پلی جذاب و گیرایی داشته و تجربه آن می تواند سرگرم کننده به شمار رود. علاوه بر این بازی می توانید بازی مهیج Frozen را نیز تجربه کنید.

BUBBLE BLAZE

 

بازی اندروید BUBBLE BLAZE

در این عنوان موبایلی شما باید حباب های هم رنگ را کنار یکدیگر قرار داده تا از صفحه پاک شوند. بازیکنان بایستی به نابودی حباب های رنگی بپردازند تا با نابودی تمامی آنها و کسب امتیاز به مرحله بعد سعود کنند. کسب امتیاز می تواند بدست آوردن آیتم هایی را برای مراحل بعدی به دنبال داشته باشد. شما در هر مرحله حباب‌هایی با قابلیت های مختلف بدست می آورید تا به سرعت هر مرحله را سپری کرد.

بازیهای موبایل در سبک BUBBLE BLAZE بسیار سرگرم کننده و لذت بخش هستند، از این رو با گرافیکی چشم گیر می توانند نظر گیمر را به خود جلب کنند. بنابراین اگر به دنبال بازی هستید که بتواند ساعت ها شما را سرگرم سازد و ناراحتی به دلیل شکست به دنبال نداشته باشد، قطعا BUBBLE BLAZE همان بازی مورد نظر است.


ویژگی های کلیدی بازی BUBBLE BLAZE :

  • 385 مرحله متنوع !
  • گرافیک اچ دی و باکیفیت
  • گیم پلی لذت بخش
  • موسیقی متن گیرا

تغییرات نسخه جدید بازی BUBBLE BLAZE :

  • کشف 20 سطح جدید در جنگل یخبندان و یخ زده!

پیش نمایش

بازی BUBBLE BLAZE
بازی BUBBLE BLAZE
بازی BUBBLE BLAZE
بازی BUBBLE BLAZE

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.12.11 حجم 64 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده