Brutal Street 2

بازی اندروید Brutal Street 2 v1.1.4 خیابان وحشیانه ۲

این روزها شاهد انتشار بازی های اندرویدی مختلفی هستیم و در این میان بازی  Brutal Street 2 یک عنوان اکشن و مبارزه ای بوده که چند سال قبل شاهد انتشار اولین نسخه آن بودیم. نسخه ای که با استقبال خوبی مواجه شده و به چندین میلیون دانلود رسید که در آن زمان حجم بالایی محسوب می شد. به گفته کارشناسان رسانه گیم،  Brutal Street 2 یادآور بازیهای نوستالوژیک بوده و …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۰-۱۲ 1873 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

این روزها شاهد انتشار بازی های اندرویدی مختلفی هستیم و در این میان بازی  Brutal Street 2 یک عنوان اکشن و مبارزه ای بوده که چند سال قبل شاهد انتشار اولین نسخه آن بودیم. نسخه ای که با استقبال خوبی مواجه شده و به چندین میلیون دانلود رسید که در آن زمان حجم بالایی محسوب می شد. به گفته کارشناسان رسانه گیم،  Brutal Street 2 یادآور بازیهای نوستالوژیک بوده و تجربه گیم پلی لذت بخشی را برای گیمرها رقم می زند که به نوعی کمیاب است.

تاکنون بیش از ۵ میلیون گیمر بازی جدید  Brutal Street 2 را دانلود کردند و توانسته به امتیاز بالایی نیز دست پیدا کند. گیم پلی این بازی شکلی کلاسیک داشته و افراد تصور می کنند در حال انجام عنوانی قدیمی و نوستالوژیک هستند. شخصیت اصلی بازی یک قهرمان بوکسی بوده که می توان از طریق کلیدهای روی صفحه نمایش آن را کنترل کرد.

 

Brutal Street 2

بازی اندروید Brutal Street 2

در این بازی با هشت شخصیت مختلف رو به رو هستید که هریک با توانایی خاصی همراه بوده و می تواند عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. عناوین مبارزه ای چون Brutal Street 2، تجربه گیم پلی لذت بخشی را برای افراد رقم می زنند از همین رو طرفداران کمی نداشته و توانستند موردتوجه قرار گیرند.

اگر به دنبال عنوان اندرویدی هستید که گرافیک نوستالوژیکی داشته و  مبارزات هیجان انگیزی را رقم می زند، قطعا Brutal Street 2 را باید همان بازی دانست که تجربه انجام آن قطعا لذت بخش بوده و بسیار سرگرم کننده است. موسیقی متن جالب، شخصیت های مبارزاتی قدرتمند، دشمنان مختلف پیش رو و برخی دیگر از ویژگی های Brutal Street 2 محسوب می شود. البته این عنوان پیشتر برای اندروید منتشر شد و با تعداد دانلود بالا توانست به یکی از عناوین محبوب گوگل پلی تبدیل شود.


ویژگی های کلیدی Brutal Street 2 :

  • از بین کاراکترهای مختلف انتخاب کنید
  • گیم پلی مهیج
  • موسیقی متن جالب توجه
  • گرافیکی بهبود یافته را تجربه کنید

تغییرات نسخه جدید Brutal Street 2 :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Brutal Street 2
Brutal Street 2
Brutal Street 2
Brutal Street 2
Brutal Street 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.4 حجم 32 مگابایت
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده