Brutal Age: Horde Invasion

بازی اندروید Brutal Age: Horde Invasion v0.4.15 عصر وحشی:جنگ ترکان و مغولان

Brutal Age: Horde Invasion نام یکی از بهترین بازی های سبک استراتژیکی اندروید می باشد. در این بازی اندروید شما باید به ساخت قبلیه ی خود پرداخته و پس از آموزش دادن جنگجویان خود برای گسترش قلمرو خود و به دست آوردن منابع زیاد به جنگ با دیگر قبایل بپردازید.   بازی اندروید Brutal Age: Horde Invasion توسط استودیوی مطرح بازی سازی tap4fun ساخته و به صورت رایگان بر روی …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۱-۰۲ 2134 بار بدون دیدگاه AHJ

Brutal Age: Horde Invasion نام یکی از بهترین بازی های سبک استراتژیکی اندروید می باشد. در این بازی اندروید شما باید به ساخت قبلیه ی خود پرداخته و پس از آموزش دادن جنگجویان خود برای گسترش قلمرو خود و به دست آوردن منابع زیاد به جنگ با دیگر قبایل بپردازید.

Brutal Age: Horde Invasion

 

بازی اندروید Brutal Age: Horde Invasion توسط استودیوی مطرح بازی سازی tap4fun ساخته و به صورت رایگان بر روی گوگل پلی قرار گرفته است که تواسنته است امتیاز فوق العاده ی ۴٫۴ از ۵ را به دست بیاورد. برای آشنایی بیشتر با این بازی، تا انتهای متن با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

بازی اندروید Brutal Age: Horde Invasion

در بازی استراتژیکی Brutal Age: Horde Invasion تمام بازیکنان در حال ساخت قبیله برای خود و گسترش آن ها هستند. اکنون وقت آن رسیده است که شما هم برای خود یک قبیله ساخته و آن را مدیریت کنید. در ابتدا باید برای خود قلمروی ساخته و ارتش خود را در آن آمورش دهید. پس از آماده سازی ارتش جنگجویان آموزش دیده ی خود، ابتدا تعدادی از آن ها را برای محافظت از سرزمین خود قرار داده و سپس با بقیه آن ها به شکار حیوانات بزرگ از قبیل ماموت ها بروید. همچنین می توانید برای به دست آوردن منابع به قلمرو دیگر بازیکنان حمله و آن ها را غارت کنید.

 

Brutal Age: Horde Invasion

 

در این بازی بیش از ۱۵ نوع جنگجو وجود دارد که هر کدام دارای قدرت و سلاح خاصی می باشند. قوی ترین نیرو ها بربر ها هستند. پس سعی کنید تا به تعداد بیشتری از بربر ها دست یابید. همچنین می توانید برای بالا رفتن قدرت خود با دیگر قبایل متحد شده و با آن ها همکاری کنید.

بازی اندروید Brutal Age: Horde Invasion همانند بازی های Dawn Of Titansِ و Royal Revolt دارای گرافیک و صداگذاری بسیار عالی می باشد به صورتی که هر بازیکن از یک بازی اندرویدی انتظار دارد. پس در صورتی که به بازی های استراتژیکی اندروید علاقه مند هستید، حتما این بازی اندروید را دریافت و از آن لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی Brutal Age: Horde Invasion :

  • امکان ساخت قملرو خود با استفاده از آیتم های مختلف
  • وجود بیش از 15 نوع جنگجو برای استفاده در جنگ ها
  • امکان شکار ماموت ها
  • امکان مبارزه ی آنلاین با دیگر بازیکنان سراسر جهان

تغییرات نسخه جدید Brutal Age: Horde Invasion :

  • جشن های عید فطر و جشنواره قایقرانی اژدها به زودی توسط وحشیان در عصر وحشی برگزار خواهد شد!
  • اضافه شدن صفحات استعداد برای کمک به تغیر دادن استعداد ها
  • اضافه شدن رویداد های پاییزی

پیش نمایش

Brutal Age: Horde Invasion
Brutal Age: Horde Invasion
Brutal Age: Horde Invasion
Brutal Age: Horde Invasion

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.4.15 حجم 95 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده