Brothers in Arms 3

بازی اندروید Brothers in Arms 3 v1.4.5f برادران جنگ

با بازی کردن Brothers in Arms 3 به یک فرمانده نظامی تبدیل شوید، به سربازان وفادارا خود که برادران شما هستند دستور دهید و از جان آن ها با نقشه های خوبتان محافظت کنید و در آخر با یکدیگر به پیروزی دست پیدا کنید و آن را جشن بگیرید. اما همه این ها فقط و فقط به کار تیمی و گروهی به همراه تصمیمات شما وابسته است.همانطور که گفته شد …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۳ 346 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

با بازی کردن Brothers in Arms 3 به یک فرمانده نظامی تبدیل شوید، به سربازان وفادارا خود که برادران شما هستند دستور دهید و از جان آن ها با نقشه های خوبتان محافظت کنید و در آخر با یکدیگر به پیروزی دست پیدا کنید و آن را جشن بگیرید. اما همه این ها فقط و فقط به کار تیمی و گروهی به همراه تصمیمات شما وابسته است.همانطور که گفته شد در بازی Brothers in Arms 3 شما به عنوان یک فرمانده به همراه سربازانی که همچون برادران شما هستند در میدان نبرد ایفای نقش خواهید کرد. در این نبرد شما به همراه ۱۲ سرباز که تحت فرمان شما هستند باید بتوانید در مقابل دشمنان ایستادگی کنید و از پیشروی آن ها به داخل کشور و شهر های خود جلوگیری کنید.

بازی Brothers in Arms 3 به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد به این معنی که شما در هر مکان و زمانی قادر به بازی کردن بدون محدودیت خواهید بود.

بازی Brothers in Arms 3 یک بازی در سبک آرکید، تففنی با رده سنی +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت بزرگ معروف و پرطرفدار Gameloft برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های محبوب و معروف ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به World at Arms اشاره کرد که هم اکنون در سایت قابل دانلود است. دانلود بازی Brothers in Arms 3 در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگ پلی ۴٫۵ از ۵٫۰ می‌باشد.

Brothers in Arms 3

بازی Brothers in Arms 3

در بازی برادران جنگ شما قادر به اداره کامل برادران هم‌رزم خود در میدان می‌باشید. به عنوان مثال می‌توانید به آن ها دستور آتش دهید یا دستور آتش بس که تماماً به اختیار شما می‌باشد. بعد از پایان هر نبرد در صورت پیروزی به شما امتیازات و پاداش هایی داده می‌شود که با استفاده از آن ها می‌توانید کاراکتر خود و هم‌رزم های خود را از هر لحاظ ارتقاء دهید تا در نبرد های بعدی راحت تر پیروز شوید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به آفلاین بودن آن اشاره کرد که شما را از اتصال به نت بی نیاز کرده است. اگر به سبک بازی های آرکید، تفننی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Make Them Fight و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Brothers in Arms 3 :

  • وجود 2 نقشه با گرافیک فوق العاده
  • وجود 2 گیم مود مختلف رایگان برای همه
  • قابلیت باز کردن تجهیزات سلاح ها
  • قابلیت دستور دادن به برادران در میدان نبرد
  • باز کردن متحدین جدید
  • وجود حالت سوم شخص در تک‌تیراندازی، ساپورت و...
  • قابلیت باز کردن سلاح ها و قابلیت های جدید

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Brothers in Arms 3 :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Brothers in Arms 3
بازی اندروید Brothers in Arms 3
بازی اندروید Brothers in Arms 3
بازی اندروید Brothers in Arms 3

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.5f حجم 49 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده