Bridge Construction on River Road

بازی اندروید Bridge Construction on River Road: Unique Game 2 v1.12 ساخت پل بر روی جاده و رود

در بازی Bridge Construction on River Road: Unique Game مهارت خود را در نقش یک مهندس پل ساز ایفا و تست کنید. در این بازی که به صورت ۳ بعدی می‌باشد شما پل هایی را بر روی سطخ جاده ها و رودخانه ها طراحی و پیاده می‌کنید. در ساخت پل ها باید بتوانید از ابزار موجود در اختیارتان نهایت استفاده را بکنید تا بتوانید یک پل سالم و زیبا بدون …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ 361 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Bridge Construction on River Road: Unique Game مهارت خود را در نقش یک مهندس پل ساز ایفا و تست کنید. در این بازی که به صورت ۳ بعدی می‌باشد شما پل هایی را بر روی سطخ جاده ها و رودخانه ها طراحی و پیاده می‌کنید. در ساخت پل ها باید بتوانید از ابزار موجود در اختیارتان نهایت استفاده را بکنید تا بتوانید یک پل سالم و زیبا بدون مشکل بسازید و تحویل شهر بدهید.اگر به رشته مهندسی و مهندسی پل و ساختمان ها علاقه دارید و می‌خواهید که آنرا ادامه دهید بهتر است که با دانلود بازی Bridge Construction on River Road: Unique Game 2 علاقه خود را نسبت به این رشته و مهارت بسنجید و ببینید که آیا به کار مهندسی می‌آیید یا خیر که این هدف تنها با ساخت و طراخی پل ها و تست آن ها میسر خواهد شد.

گیم Bridge Construction on River Road: Unique Game 2 یک بازی در سبک شبیه ساز با درحه سنی +۳ می‌باشد. که آخرین آپدیت آن در اواخر نوامبر توسط شرکت Zact Studio Games برای نسخه های اندروید منتشر شده است. دانلود بازی Bridge Construction on River Road: Unique Game 2 در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد. آمار و ارقام دانلود و نصب این گیم و همینطور امتیازاتی که این بازی از کاربران در گوگل پلی گرفته است نشان دهنده مورد تایید و خوب بودن بازی از نظر کاربران می‌باشد. این آمار و ارقام عبارتنداز: آمار دانلود و نصب بازی Bridge Construction on River Road: Unique Game 2 بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و همینطور امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۰ از ۵ می‌باشد که آماری خوب به حساب می‌آید.

 

Bridge Construction on River Road

گیم پلی Bridge Construction on River Road: Unique Game 2

هدف بازی Bridge Construction on River Road: Unique Game 2 تنها آشنایی شما با رشته مهندسی و پل سازی نمی‌باشد بلکه یک بازی برای افزایش خلاقیت و ابتکار کودکان نیز است. با استفاده از این بازی کودکان و نوجوانان خود را با ابتکار پرورش دهید و هوش آن هارا بسنجید. بازی به صورت ۳ بعدی می‌باشد یعنی شما در حالتی که پلی را می‌سازید قادر به مشاهده از هر طرف از زیر تا بالا و چپ و راست گرفته می‌توانید آن را نظاره کنید و بر اعمال ساخت آن کنترل داشته باشید.

اگر به سبک بازی Bridge Construction on River Road: Unique Game 2 علاقه دارید بهتر است که بازی kitty city  را نیز با کلیک بر روی آن دانلود کنید و نصب کنید و از آن لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Bridge Construction on River Road: Unique Game 2 :

  • راهنما و پاسخگو آسان در بازی
  • قابلیت استفاده از پیشرفته ترین ابزارآلات مهندسی
  • قابلیت 3 بعدی
  • و....

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Bridge Construction on River Road: Unique Game 2 :

  • حذف تبلیغات و رفع مشکلات جزئی
  • بهینه تر کردن بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Bridge Construction on River Road: Unique Game 2
بازی اندروید Bridge Construction on River Road: Unique Game 2
بازی اندروید Bridge Construction on River Road: Unique Game 2
بازی اندروید Bridge Construction on River Road: Unique Game 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.12 حجم 49 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده