Breakout Ninja

بازی اندروید Breakout Ninja v1.2.1 نینجای نابود کننده

با بازی Breakout Ninja به مانند یک نینجا سریع و چابک باشید. در این بازی شما باید به سرعت حرکت کنید و پرش هایی زیبا داشته باشید. حرکات نینجایی چه در فیلم و چه در بازی های رایانه ای بسیار دیدنی و البته بسیار محبوب هستند. به خاطر همین دلیل ، توجه زیادی روی این حرکات حتی در بازی های اندروید شده است. اگر شما نیز از طرفداران نینجا ها …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۲۷ 1564 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Breakout Ninja به مانند یک نینجا سریع و چابک باشید. در این بازی شما باید به سرعت حرکت کنید و پرش هایی زیبا داشته باشید.

حرکات نینجایی چه در فیلم و چه در بازی های رایانه ای بسیار دیدنی و البته بسیار محبوب هستند. به خاطر همین دلیل ، توجه زیادی روی این حرکات حتی در بازی های اندروید شده است. اگر شما نیز از طرفداران نینجا ها باشید، حتما می دانید که نینجا ها بسیار سریع هستند و می توانند حرکات دیدنی و زیبایی اجرا کنند. شاید بتوان گفت حرکات نینجا شبیه به حرکات  ورزش پارکور نیز می باشد.

بازی Breakout Ninja را استودیوی بازی سازی Part Time Monkey ساخته است. این استودیو بازی های محدودی ساخته است اما بسیار جالب است بدانید تمامی بازی های ساخته شده توسط این استودیو توانسته اند از طرف منتقدین نمره ی بالایی کسب کنند. بازی Breakout Ninja نیز تا به اینجای کار نمره ی خوب ۴٫۲ از ۵ را در گوگل پلی از طرف کاربران دریافت کند.

Breakout Ninja

چگونگی بازی Breakout Ninja

در این بازی شما در نقش یک نینجای سیاه پوش هستید، گویا شما یک سایه هستید. این ظاهر سایه ای مانند نینجا را قبلا در بازی Shadow Fight نیز دیده بودیم. محیط و موسیقی این بازی واقعاً ما را یاد فیلم های نینجایی می اندازد به طوری که از موسیقی آرام و دلنشین آن لذت خواهیم برد.

در این بازی شما باید پرش هایی به موقع داشته باشید و هرچه بیشتر جلو بروید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. بنابراین می توان سبک این بازی را رانر (Runner) نیز دانست. شما می توانید با پرش های خود ساختمان های دشمن و همچنین نیرو های دشمن را نابود کنید. پرش ها و حرکات شما در این بازی بی شباهت به ورزش پارکور نمی باشد که از این لحاظ می توان حرکات را شبیه بازی Vector 2 نیز دانست.

در بازی  Breakout Ninja شما باید با رسیدن به دایره هایی به صفحه ضربه بزنید تا شخصیت شما پرشی را انجام دهد. اگر این کار را زود تر یا دیر تر انجام دهید، شما شکست خواهید خورد و رکورد شما همان جا متوقف خواهد شد.

بازی Breakout Ninja یک بازی بسیار مفرح و زیبا می باشد. این بازی به خاطر گیم پلی ساده و بهره بردن از حرکات نمایشی زیبا در حین بازی به یک بازی جذاب تبدیل شده است. شما می توانید بازی اندروید Breakout Ninja  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Breakout Ninja :

  • گرافیکی ساده و در عین حال زیبا
  • گیم پلی آسان
  • اجرای حرکات نینجایی و پرش های زیبا
  • وجود محیط مختلف برای بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Breakout Ninja :

  • اضافه شدن 4 مرحله جدید
  • بهبود ظاهر گرافیکی بازی
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Breakout Ninja
بازی اندروید Breakout Ninja
بازی اندروید Breakout Ninja

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.1 حجم 37 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده