Boxing Champion 5-Street Fight

بازی اندروید Boxing Champion 5-Street Fight v1.2.7.103 قهرمان بوکس جنگ های خیابانی

بازی های اکشن که گرافیک کارتونی نیز دارند، همیشه طرفداران زیادی پیدا می کنند. بازی Boxing Champion 5-Street Fight نیز از همین گونه بازی ها می باشد که مطمئنا شما نیز طرفدار این بازی خواهید شد. جذابیت های بازی اکشن همیشه بالا بوده است. حالا تصور کنید که این بازی با گرافیکی کارتونی و جلوه های ویژه ای بیشتر از حد تصور همراه شوند. آنگاه جذابیت این گونه بازی ها …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۷ 1101 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی های اکشن که گرافیک کارتونی نیز دارند، همیشه طرفداران زیادی پیدا می کنند. بازی Boxing Champion 5-Street Fight نیز از همین گونه بازی ها می باشد که مطمئنا شما نیز طرفدار این بازی خواهید شد.

جذابیت های بازی اکشن همیشه بالا بوده است. حالا تصور کنید که این بازی با گرافیکی کارتونی و جلوه های ویژه ای بیشتر از حد تصور همراه شوند. آنگاه جذابیت این گونه بازی ها چندین برابر می شود. بازی Boxing Champion 5-Street Fight نیز دقیقا همین روند را پیش رفته  توانسته به هدف خود نیز برسد. از لحاظ گرافیکی و سبک بازی می توان این بازی را تقریبا شبیه به بازی Metal Squad دانست.

بازی Boxing Champion 5-Street Fight را استودیو بازی سازی HS Arcade Fighting Game ساخته است. این استودیو سابقه ی ساختن بازی های اکشن را در کارنامه ی خود دارد. این بازی جدید ترین بازی استودیو HS Arcade Fighting Game می باشد که جالب است بدانید از هنگام انتشار این بازی تا اکنون ( زمان نوشتن این پُست –  فقط ۳ روز) فقط در گوگل پلی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون بار نصب شده است که این آمار بسیار خوب به حساب می آید.

 

Boxing Champion 5-Street Fight

 

گیم پلی بازی Boxing Champion 5-Street Fight

گیم پلی بازی Boxing Champion 5-Street Fight ما را یاد بازی های کنسول قدیمی و خاطره انگیز سگا (Sega) با گرافیکی متفاوت و مدرن می اندازد. در این بازی شما در خیابان های شهر باید با دشمنان شرور خود مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید.

برای مبارزه شما ۲ کنترل دارید که استفاده از آن ها بسیار ساده می باشد. یکی از آن ها برای کنترل جهت و دیگری برای حمله و اجرای حرکات نمایشی که مرگبار تر از حرکات عادی می باشند و البته شما به تعداد محدود می توانید این نوع حرکات را اجرا کنید.

به طور پیش فرض، شما اول باید با مشت زدن دشمنان خود را از بین ببرید. با کشتن دشمنان شما امتیاز کسب خواهید کرد و می توانید برای مدتی هم که شده از یک اسلحه استفاده کنید تا راحت تر و سریعتر دشمنان خود را بکشید. در حین بازی شما باید مواظب جان خود نیز باشید و با اجرای بهترین حرکت بیشترین دشمنان را بکشید تا با کسب امتیازی معین به مرحله ی بعد بروید.

بازی Boxing Champion 5-Street Fight یک بازی اکشن و جذاب است که با توجه به گرافیکی که دارد می تواند به یک بازی بسیار محبوب تبدیل شود. در این بازی جلوه های ویژه ی زیبایی خواهید دید که یکی از عوامل جذابیت این بازی می باشد. شما می توانید بازی اندروید Boxing Champion 5-Street Fight را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Boxing Champion 5-Street Fight :

  • اجرا حرکاتی با جلوه های ویژه دیدنی
  • صداگذاری عالی
  • مراحل مختلف
  • مبارزه هایی اکشن با صحنه هایی جذاب
  • کنترل راحت شخصیت بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Boxing Champion 5-Street Fight :

  • بهبود حافظه مصرفی رم
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Boxing Champion 5-Street Fight
بازی اندروید Boxing Champion 5-Street Fight
بازی اندروید Boxing Champion 5-Street Fight

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.2.7.103 حجم 18 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده