BOS : Battle Of Survival

بازی اندروید BOS : Battle Of Survival v1.0.9 نبرد برای بقا

در بازی BOS : Battle Of Survival حس یک بازی گروهی را به طور کامل تجربه کنید و با دوستان خود به صورت یک تیم حرفه ای برای پیروز شدن مبارزه کنید. در این گیم شما و ۳۹ بازیکن دیگر بر روی یک منطقه مستقر خواهید شد که تنها وظیفه هر بازیکن زنده ماندن و کشتن بازیکنان دیگر می‌باشد.همانطور که اشاره شد در بازی BOS : Battle Of Survival شما و بازیکنان …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۲ 1084 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی BOS : Battle Of Survival حس یک بازی گروهی را به طور کامل تجربه کنید و با دوستان خود به صورت یک تیم حرفه ای برای پیروز شدن مبارزه کنید. در این گیم شما و ۳۹ بازیکن دیگر بر روی یک منطقه مستقر خواهید شد که تنها وظیفه هر بازیکن زنده ماندن و کشتن بازیکنان دیگر می‌باشد.همانطور که اشاره شد در بازی BOS : Battle Of Survival شما و بازیکنان دیگر باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا بتوانید زودتر از بازیکنان دیگر به سلاح های موجود در نقشه و خانه ها دست پیدا کنید. بازیکنی که از دیگر بازیکنان سریع تر مجهز به سلاح ها و مهمات شود اگر مهارت کافی را داشته باشد مسلماً به یک ماشین کشار تبدیل خواهد شد که باعث پیروزی آن می‌شود.

بازی BOS : Battle Of Survival به صورت کاملا آنلاین است و به اتصال اینترنتی نیازمند است. به این معنی که شما برای بازی کردن باید حتما به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی BOS : Battle Of Survival یک گیم در سبک اکشن سوم شخص با رده سنی +۱۶ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Rooster Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به عناوینی مثل Battle Dogs : Mafia War Games و Bike Racing 2 : Multiplayer اشاره کرد. دانلود بازی BOS : Battle Of Survival در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵ هزار تا ۱۰ هزار نسخه و امتیاز آن گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۳٫۹ از ۵٫۰ می‌باشد.

BOS : Battle Of Survival

بازی اکشن BOS : Battle Of Survival

در بازی BOS : Battle Of Survival امکان ایجاد اسکواد (گروه) هم وجود دارد که بازی را برای شما و چند نفر دیگر آسان تر می‌کند زیرا با حرکت گروهی شانس پیروی و زنده ماندن در یک نبرد بسیار بیشتر است تا در حالت منفردی که تنها می‌باشید. به عنوان مثال اگر به سوی شما تیراندازی شود نیرو های خود برای شما آتش پوششی ایجاد خواهند کرد تا شما بتوانید با جان سالم از میدان جنگ برگردید. بازیکن یا گروهی که بتوانید از بین تمامی ۴۰ بازکن در آخر زنده بماند و جان سالم در ببرد برنده خواهد شد و جوایزی را دریافت خواهد کرد.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به قابلیت ایجاد گروه در بازی با دوستان اشاره کرد که کار را برای شما و دیگران آسان تر می‌کند. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Survival Squad و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید BOS : Battle Of Survival :

  • کاملا آنلاین
  • وجود 40 بازیکن آنلاین در بازی
  • وجود سلاح های مختلف پراکنده در نقشه
  • قابلیت ایجاد گروه با دوستان و یا خارجی ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید BOS : Battle Of Survival :

  • ویرایش های جدید بر روی نقشه
  • تغییر انیمیشن کاراکتر ها
  • اضافه شدن چند چمن جدید

پیش نمایش

بازی اندروید BOS : Battle Of Survival
بازی اندروید BOS : Battle Of Survival
بازی اندروید BOS : Battle Of Survival
بازی اندروید BOS : Battle Of Survival
بازی اندروید BOS : Battle Of Survival

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.9 حجم 82 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده