BOMBARIKA

بازی اندروید BOMBARIKA v1.2.0 بومباریکا

بازی BOMBARIKA یک بازی جدید در سبک پازلی می باشد. بومباریکا بر خلاف دیگر بازی های پازلی که تاکنون تجربه کرده اید، طراحی شده است. امروز قصد داریم یک بازی سراسر هیجان را به شما معرفی کنیم. آیا از بازی های بی پایان و کسل کننده خسته شده اید؟ اگر به دنبال یک بازی خاص و سرگرم کننده هستید در ادامه با ما همراه باشید. آیا تا به حال تجربه …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۲ 234 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی BOMBARIKA یک بازی جدید در سبک پازلی می باشد. بومباریکا بر خلاف دیگر بازی های پازلی که تاکنون تجربه کرده اید، طراحی شده است. امروز قصد داریم یک بازی سراسر هیجان را به شما معرفی کنیم.

آیا از بازی های بی پایان و کسل کننده خسته شده اید؟ اگر به دنبال یک بازی خاص و سرگرم کننده هستید در ادامه با ما همراه باشید. آیا تا به حال تجربه ماندن در محل بمب گذاری شده را داشته اید؟ آیا تجربه خنثی کردن بمب را داشته اید؟ در بازی بومباریکا شما در خانه ای که بمب گذاری شده و تمام در های آن قفل هستند، گرفتار شده اید. نقش شما در BOMBARIKA خنثی کردن خانه های بمب گذاری شده است. علاقه مندان به سبک بازی پازلی می توانند بازی فیلشاه را نیز که ساخته شده بر اساس انیمیشن فیلشاه می باشد را تجربه کنند.

BOMBARIKA

بازی پازلی BOMBARIKA

در بازی بومباریکا باید با استفاده از وسایلی که در خانه ها وجود دارد، بمب های اطراف خود را خنثی کنید و جان خود را نجات دهید. به جهان بومباریکا خوش آمدید! جهانی مهیج و سرگرم کننده برای تمام گیمر ها. مهم ترین بخش در بازی BOMBARIKA، صرفه جویی در زمان می باشد. زمان در حال گذر است، تیک تاک ساعت به گوش میرسد و نباید زمان را به هیچ وجه از دست دهید. از تمام وسائل موجود در خانه ها مانند: مبل ها، قفسه ها، دستگاه های الکترونیکی، تشک ها و…. برای جلوگیری از انفجار بمب استفاده کنید و بمب ها را خنثی کنید. بازی اندروید BOMBARIKA در GDWC 2018 (مسابقات جهانی توسعه دهنده‌گان) توانسته رتبه سوم را به دست بیاورد.

بومباریکا

گیم پلی بازی بومباریکا

هر مرحله از بازی بومباریکا را به اتمام برسانید و با افزایش قدرت، خود را آماده مراحل بزرگتر کنید. بازی BOMBARIKA در ابتدا با یک بمب کلاسیک آغاز می شود که به صورت تصادفی در یک مکان خاص در خانه افتاده است. بیشتر اشیا در بازی زنده هستند و هر کدام دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی مثل: هل دادن یا مسدود کردن و … می باشند. به نظر میرسد بازی  با استفاده از اشیا موجود در خانه ها، بازی آسانی باشد. اما زمان کمی که هر مرحله به کاربر می دهد باعث به چالش کشاندن شما می شود.

انواع و اقسام بمب ها در خانه های دو نفره، اتاق های مخفی، بمب های چند گانه در یک مرحله و … در مراحل بعدی وجود دارد که می توانید آن ها را تجربه کنید. بازی BOMBARIKA با طراحی زیبا و گیم پلی سرگرم کننده از سوی استودیوی Street Lamp Games برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. از دیگر قابلیت های این بازی میتوان به پاداش های روزانه و بمب های جدید در فروشگاه اشاره کرد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید بومباریکا :

  • یک بازی مهیج و چالش بر انگیز
  • مراحل مختلف و سرگرم کننده
  • بمب های مختلف برای خنثی سازی
  • محیط های زیبا و یا اشکال هندسی مختلف
  • ویژگی های منحصر به فرد اشیا موجود در خانه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید بومباریکا :

  • افزوده شدن قابلیت اتصال بازی به حساب گوگل پلی
  • افزوده شدن دکمه بازگشت به صفحه اصلی بازی
  • زمانی که گوشی خود را قفل می کنید و یا تعویض پنجره می کنید، بازی متوقف می شود.
  • رفع مشکلات بازی در برخی از دستگاه ها

پیش نمایش

بازی اندروید بومباریکا
بازی اندروید بومباریکا
بازی اندروید بومباریکا
بازی اندروید بومباریکا
بازی اندروید بومباریکا

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.0 حجم 70 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده