Bomb Hunters

بازی اندروید Bomb Hunters v2.0 شکارچیان بمب + مود

امروز می خواهیم یکی از جدیدترین بازی های اندروید را معرفی کنیم. بازی اندروید Bomb Hunters زود تر از آنچه فکرش هم می کردیم، وارد بازار شده است و پتانسیل این را دارد که توجه زیادی را جلب خود کند.  به علت سبک و داستان جدید این بازی، افراد زیادی منتظر آن بودند. ناگفته نماند که، نسخه ی فعلی، اولین نسخه ی این بازی می باشد و انتظار می رود …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۴ 1427 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

امروز می خواهیم یکی از جدیدترین بازی های اندروید را معرفی کنیم. بازی اندروید Bomb Hunters زود تر از آنچه فکرش هم می کردیم، وارد بازار شده است و پتانسیل این را دارد که توجه زیادی را جلب خود کند.

 به علت سبک و داستان جدید این بازی، افراد زیادی منتظر آن بودند. ناگفته نماند که، نسخه ی فعلی، اولین نسخه ی این بازی می باشد و انتظار می رود آپدیت های زیادی در انتظار این بازی باشد. با اینکه این نسخه اولین نسخه ی بازی Bomb Hunters می باشد ولی خوشبختانه مشکل جدی و یا باگ خطرناکی در این بازی دیده نمی شود.

این بازی از داستان جدیدی بهره می برد که شاید کمتر آن را در دنیای بازی های اندروید دیده باشیم. در این بازی شما باید بمب خنثی کنید که در این بازی به طور بسیار جالبی پیاده سازی شده است. شما دقیقا در نقش یک خنثی کننده ی بمب قرار خواهید گرفت و می توانید هیجان این شغل را تجربه کنید.

بازی Bomb Hunters را استودیوی معروف بازی سازی Craneballs ساخته است. این استودیو در گوگل پلی جزو بهترین استودیو های بازی سازی قرار گرفته است. همگان این استودیو را به خاطر ساخت بازی های زیبای اکشن می شناسند. اخیرا شایعه شده است که این استودیو در حال ساخت بازی های واقعیت مجازی (VR) برای اندروید نیز می باشد. بازی Bomb Hunters این استودیو به طور عجیبی زود تر از موعد به بیرون عرضه شد، البته با وجود عرضه ی زود هنگام این بازی، نقصی در آن دیده نمی شود و همه چیز حساب شده و کامل می باشد.

 

Bomb Hunters

داستان بازی Bomb Hunters

همانطور که تا به حال متوجه شدید، این بازی در سبک بازی های اکشن قرار می گیرد. داستان این بازی شباهت زیادی به داستان بازی Wire Defuser دارد. در این بازی شما در نقش یک خنثی کننده بمب قرار خواهید گرفت. در بازی Bomb Hunters خنثی کننده های بمب به طور دقیق طراحی شده اند و به دنیای واقعی شباهت زیادی دارد.

در این بازی شما می توانید بین ۱۰ خنثی کننده ی بمب یکی را انتخاب کنید و بازی را شروع کنید. همانند دنیای واقعی، در این بازی نیز خنثی کننده های بمب لباس های مجهزی می پوشند که به خوبی از آن ها محافظت می کند. لباس های و سایر جزئیات در این بازی به زیبایی طراحی شده اند و صحنه های بازی از گرافیک خوبی بهره می برند.

در این بازی، بمب ها اصلی ترین دشمن شما می باشد. شما باید بمب ها را خنثی کنید. البته زمان را نیز فراموش کنید، هر بمب زمان محدود خاص خود را دارد. البته نا گفته نماند، بمب ها تنها دشمن شما نمی باشند. علاوه بر بمب ها تک تیرانداز هایی هستند که در طول عملیات شما، به شما تیر اندازی می کنند، علاوه بر آن ها، مین ها و نارنجک هایی به سمت شما پرتاب می شود که باید مواظب آن ها باشید.

محیط بازی Bomb Hunters

در بازی Bomb Hunters شما می توانید در محیط های گوناگونی بازی کنید که باعث می شود کمتر دچار خستگی شوید. هر محیط چند قسمت مختلف دارد که در هر قسمت ممکن است یک یا بیشتر بمب وجود داشته باشید که باید آن ها را خنثی کنید. در این بازی محیط های گوناگونی وجود دارد که شامل چندین قسمت می باشند.

ممکن است در قسمت های مختلف یک محیط ، بزرگراه و یا حتی رودخانه وجود داشته باشد که برای شما مانع به حساب می آیند. در بزرگراه ممکن است ماشین ها با شما برخورد کنند و در رودخانه هم ممکن است شما در آب بیفتید. محیط ها به زیبایی طراحی شده اند و گرافیک قوی در طراحی آن ها به چشم می خورد. همینطور جزئیات نیز با دقت طراحی شده اند.

گیم پلی بازی Bomb Hunters

به طور معمول شما در این بازی ۳ جان دارید. عوامل مختلفی می تواند جان شما را بگیرد که می توان به بمب ها، برخورد با ماشین ها، افتادن در آب و یا اصابت تیر تک تیرانداز ها و یا پرتاب نارنجک ها به شما، اشاره کرد.

در هر قسمت ممکن است یک یا چند بمب وجود داشته باشد. شما برای خنثی کردن هر بمب زمان مشخصی دارید که باید قبل از رسیدن ثانیه شمار به صفر آن را خنثی کنید. همچنین هر قسمت برای خود نیز زمان دارد که شما باید قبل از صفر شدن زمان بمب یا بمب های آن قسمت، آن ها را خنثی کنید و از آن قسمت خارج شوید. اگر بعد از خنثی کردن بمب زمان برای خروج از آن قسمت را داشتید، می توانید در آن قسمت به دنبال سکه و جواهرات باشید که برای خرید تجهیزات به کمک شما می آیند.

شما می توانید با سکه هایی که دارید، تجهیزات مختلفی بخرید و یا  محافظ هایی برای خود خریداری کنید که بیشتر از جان شما محافظت کند.

فرایند خنثی کردن بمب نیز به صورت خودکار انجام می شود. البته برای بعضی بمب های پیشرفته تر، شما باید یک پازل را حل کنید و فیوز های بمب را در جای خود قرار دهید تا بمب خنثی شود. این قسمت می تواند جذاب ترین قسمت بازی باشد.

بازی Bomb Hunters یک بازی هیجان انگیز می باشد که از بازی با آن خسته نمی شوید، همینطور این بازی با بهره برده از داستان و گرافیکی خوب، دوست داشتنی تر هم شده است. شما می توانید بازی اندروید Bomb Hunters را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Bomb Hunters :

 • وجود مکان های مختلف برای بازی
 • قابلیت انتخاب شخصیت مورد علاقه ی خود
 • دارای بازی های کوچک داخل برنامه ای (mini games)
 • جذابیت بالا
 • قابلیت ارتقا تجهیزات و شخصیت خود
 • گرافیکی زیبا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Bomb Hunters :

 • جاوایز روزانه
 • اضافه شدن 2 دشمن جدید
 • اضافه شدن سه لباس جدید
 • اضافه شدن جوی استیک (کنترلر)
 • رفع اشکلات جزئی و اضافه شدن ویژگی‌های دیگر

پیش نمایش

بازی اندروید Bomb Hunters
بازی اندروید Bomb Hunters
بازی اندروید Bomb Hunters

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.0 حجم 36 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده