Blocky XMAS

بازی اندروید Blocky XMAS v1.0 بلوک کریسمس

Blocky XMAS بازی بلوک کریسمس یک بازی پازلی و سرگرم کننده که می تواند ساعت ها شما را به خود مشغول کند. در این بازی شما باید تمامی قطعات درخت کریسمس را کنار هم بچینید تا ستاره ی بالای درخت روشن شده و پیروزی شیرینی نصیب شما کاربران گرامی شود. شما ستاره و مغناطیسی هستید و با موسیقی های مختلف که بخش می شود لذت کامل را از این بازی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۸ 123 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Blocky XMAS بازی بلوک کریسمس یک بازی پازلی و سرگرم کننده که می تواند ساعت ها شما را به خود مشغول کند. در این بازی شما باید تمامی قطعات درخت کریسمس را کنار هم بچینید تا ستاره ی بالای درخت روشن شده و پیروزی شیرینی نصیب شما کاربران گرامی شود. شما ستاره و مغناطیسی هستید و با موسیقی های مختلف که بخش می شود لذت کامل را از این بازی ببرید اگر به کمک نیاز دارید، از دکمه راهنما در پایین هر سطح استفاده کنید. بازی Bart Bonte / bontegames پازل. با باز کردن قفل حق بیمه در برنامه، قبل از کمک به تبلیغاتی نمیرید و شما یک دکمه سطح لغزش دریافت خواهید کرد.

یک بازی پازل کریسمس اصلی با ۴۰ سطح. شما ستاره هستید و شما مغناطیسی هستید. آیا شما می توانید تمام بلوک های درخت کریسمس را به جای قرار دهید؟ اگر به کمک نیاز دارید، از دکمه راهنما در پایین هر سطح استفاده کنید. این بازی هیجان انگیز و جذاب را می توانید به راحتی از همین سایت دانلود کرده و در کنار خانواده تان از این بازی لذت ببرید.

Blocky XMAS

گیم پلی بازی Blocky XMAS

گیم پلی بازی نیز از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است و با داشتن یک محیط جذاب و عالی شما را راضی میکند و با موسیقی که پخش می‌شود این ویژگی چندین برابر خواهدشد. این بازی پازلی محبوب را هم اکنون از یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی تلفن خود نصب کنید.

در هر یک از مراحل بازی Blocky XMAS شما شاهد موسیقی های مختلف و در سبک‌های متفاوت خواهید بود که همه این موسیقی‌ها به صورت دستی و اختصاصی توسط استودیوی همین کمپانی مونتاژ شده‌اند این بازی دارای رتبه ۶٫۹ از ۱۰ با ۱۳ رای است و با بیش از ۳۰ میلیون دانلود در گوگل پلی استور به یکی از بازی‌های مشهور مبدل شده است.


ویژگی های کلیدی Blocky XMAS :

  • دارای محیطی دو بعدی جذاب
  • موزیکال بودن بازی
  • گرافیکی عالی
  • گیم پلی فوق العاده جذاب
  • وجود کلید راهنما در کنار صفحه

پیش نمایش

Blocky XMAS
Blocky XMAS
Blocky XMAS

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 18 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده