Block Puzzle Jewel

بازی اندروید Block Puzzle Jewel v31.0 پازل جواهر بلوکی

بازی Block Puzzle Jewel یک نوع بازی معمایی برای افزایش قدرت تمرکز و ذهن شما می‌باشد. در این بازی از بالای صفحه نمایش متناسب با سطحی که شما قبل از بازی انتخاب می‌کنید مکعب های رنگی به پایین سرازیر می‌شود و وظیفه شما در بازی کنترل فرود صحیح این مکعب ها بر روی رنگ های شبیه خود می‌باشد.همانطور که گفته شد سرازیری مکعب ها از بالای صحفه به پایین بستکی به …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۰-۱۰ 1552 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

بازی Block Puzzle Jewel یک نوع بازی معمایی برای افزایش قدرت تمرکز و ذهن شما می‌باشد. در این بازی از بالای صفحه نمایش متناسب با سطحی که شما قبل از بازی انتخاب می‌کنید مکعب های رنگی به پایین سرازیر می‌شود و وظیفه شما در بازی کنترل فرود صحیح این مکعب ها بر روی رنگ های شبیه خود می‌باشد.همانطور که گفته شد سرازیری مکعب ها از بالای صحفه به پایین بستکی به انتخاب سطح شما دارد اگر شما سطح را در کمترین حالت بگذارید مکعب ها با کمترین سرعت و آهسته آهسته به پایین می‌آیند و کار راحت می‌شود اما باید گفت که امتیاز کمتری نسبت به سطح های بالاتر که با سرعت و تعداد بیشتری مکعب سرازیر می‌شود خواهید داشت.

بازی پازل جواهر یک گیم در سبک پازل و معما با درجه سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت Lyoo Match برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Block Puzzle Jewel در سایت گوگل پلی و سایت یزداپلیکشن به صورت رایگان قابل استفاده است.

 

 Block Puzzle Jewel

گیم پلی Block Puzzle Jewel

با استفاده از بازی Block Puzzle Jewel شما قادر به پرورش سطح مغز خود خواهید بود و همینطور با دانلود این بازی برای دوستان خود و یا اطرافیان و خانواده سطح مغزی آن هارا هم بسنجید و چالش های زیبا و بیاد ماندنی ایجاد کنید. اگر مغز و سطح فکری خوبی داشته باشید در سطح های بالا و سخت بازی به راحتی قادر به اتمام رساندن آن مرحله خواهید بود ولی اگر سطح فکری خوبی نداشته باشید بهتر است که از سطح پاین بازی استفاده کنید و آرام آرام خود را به مرتبه بالا برسانید و با بزرگان این بازی به چالش بپردازید.

از ویژگی خوب بازی Block Puzzle Jewel می‌توان به نداشتن محدودیت زمانی اشاره کرد یعنی تا هر زمان که بخواهید قادر به چیدمان مکعب ها خواهید بود. اگر به سبک بازی Block Puzzle Jewel علاقه مند هستید بهتر است که بازی … را نیز تجربه کنید و با کلیک بر روی آن، آن را نیز دانلود کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Block Puzzle Jewel :

  • آسان برای بازی، و بازی بلوک رایگان برای تمام سنین
  • طراحی زیبا
  • بدون محدودیت زمانی
  • بدون محدودیت اینترنت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Block Puzzle Jewel :

  • اضافه شدن موسیقی و پک کریسمس
  • اضافه شدن امتیازات در این زمان
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Block Puzzle Jewel
بازی اندروید Block Puzzle Jewel
بازی اندروید Block Puzzle Jewel

دانلود باکس Download Box

نسخه v31.0 حجم 15 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده