Blitz Brigade: Rival Tactics

بازی اندروید Blitz Brigade: Rival Tactics v1.1.3c تاکتیک های رقیب

اگر به سبک بازی های clash royal از شرکت سوپرسل علاقه دارید بازی Blitz Brigade: Rival Tactics هم دقیقا یک گیم مشابه آن محسوب می‌شود با این تفاوت که در این گیم تجهیزات نظامی بروز و مدرن هستند و نقشه های بازی با clash تفاوت های زیادی دارد.همانطور که گفته شد بازی Blitz Brigade: Rival Tactics تا حدود زیادی شبیه به بازی کلش رویال می‌باشد. در این بازی شما در نقش …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۶ 278 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به سبک بازی های clash royal از شرکت سوپرسل علاقه دارید بازی Blitz Brigade: Rival Tactics هم دقیقا یک گیم مشابه آن محسوب می‌شود با این تفاوت که در این گیم تجهیزات نظامی بروز و مدرن هستند و نقشه های بازی با clash تفاوت های زیادی دارد.همانطور که گفته شد بازی Blitz Brigade: Rival Tactics تا حدود زیادی شبیه به بازی کلش رویال می‌باشد. در این بازی شما در نقش یک فرمانده یگان های نظامی که در اختیار شما هستند وظیفه نبرد با نظامی های دیگر را دارید که به صورت آنلاین و آفلاین انجام می‌شود. اگر شما در بازی حضور نداشته باشید هر لحظه ممکن است نیرو های یک ارتش به شما حمله کنند و تاسیسات شما را ویران کنند پس سعی کنید بیشتر اوغات آنلاین باشید.

بازی Blitz Brigade: Rival Tactics به صورت آفلاین و آنلاین است. به این صورت که شما قادر به انتخاب بخش آنلاین و یا آفلاین هستید که هرکدام ویژگی های خود را دارند به عنوان مثال بخش آنلاین شما با نیرو های واقعی دیگر با اتصال به نت مبارزه می‌کنید و در بخش آفلاین با اهداف تعیین شده بازی مبارزه خواهید کرد.

بازی Blitz Brigade: Rival Tactics یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Gameloft برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Brothers in Arms 3 و Siegefall اشاره کرد که هم اکنون از سایت قابل دریافت هستند. دانلود بازی Blitz Brigade: Rival Tactics در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز گرفته در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵٫۰ می‌باشد.

Blitz Brigade: Rival Tactics

بازی Blitz Brigade: Rival Tactics

در بازی Blitz Brigade: Rival Tactics شما قادر به ایجاد اتحاد هستید که با تشکیل آن حجوم به شما کار آسانی نخواهد بود زیرا کسانی به شما حمله می‌کنند باید بدانند که ممکن است با خشم متحدان شما رو به رو شوند. همینطور شما می‌توانید تمامی تجهیزات را آپدیت کنید از کوچک ترین آن ها تا بزرگ ترین آن ها که با بروز شدن باعث پیروزی سریع تر شما خواهند شد. نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد هم سطح بودن رقیب های شما در نبرد می‌باشد به این معنی که سیستم بازی یک حریف در سطح شما را برای نبرد انتخاب می‌کند تا نبردی عادلانه داشته باشید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به ایجاد اتحاد در آن اشاره کرد که با داشتن آن می‌توانید با دوستان خود به نبرد بروید و لذت ببرید. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Siegefall و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Blitz Brigade: Rival Tactics :

  • حضور تمامی سلاح های نظامی به صورت شبیه به واقعی
  • قابلیت ایجاد اتحاد
  • قابلیت حمله نیرو های متحد به دشمن
  • قابلیت ارتقاء تمامی تجهیزات
  • قابلیت خرید و جمع آوری نیرو های ویژه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Blitz Brigade: Rival Tactics :

  • چند ارتقاء جزئی و رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید Blitz Brigade: Rival Tactics
بازی اندروید Blitz Brigade: Rival Tactics
بازی اندروید Blitz Brigade: Rival Tactics
بازی اندروید Blitz Brigade: Rival Tactics
بازی اندروید Blitz Brigade: Rival Tactics

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.3c حجم 86 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده