Bladebound

بازی اندروید Bladebound: Dungeon RPG Hack and Slash v1.03.07 تیغه شمشیر

اگر به بازی هایی با گرافیک و فیزیک مبارزه با شمشیر علاقه دارید حتما بازی Bladebound را تجربه کنید. در این بازی شما در نقش یک مبارز ماهر خواهید بود که قصد محافظت از شهر خود در مقابل شیطان و نیرو های آن را دارید. نیرو های پلید و شیطانی چندین سال پیش شهر شما را با نابودی آخرین مبارزان افسانه ای تصرف کردند و پادشاه آنجا شدند تا زمانی …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 369 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به بازی هایی با گرافیک و فیزیک مبارزه با شمشیر علاقه دارید حتما بازی Bladebound را تجربه کنید. در این بازی شما در نقش یک مبارز ماهر خواهید بود که قصد محافظت از شهر خود در مقابل شیطان و نیرو های آن را دارید. نیرو های پلید و شیطانی چندین سال پیش شهر شما را با نابودی آخرین مبارزان افسانه ای تصرف کردند و پادشاه آنجا شدند تا زمانی که شما ظهور خواهید کرد و داستان تغییر می‌کند. همانطور که گفته شد در بازی Bladebound شما در نقش یک مبارز حرفه ای و زبده هستید که به نبرد با شیاطین می‌روید. نیروهایی که در مقابل شما خواهند بود بعضی انسان و بعضی موجوداتی عجیب هستند که سلاح ها و قدرت های بالایی دارند و خود را برای نبرد با شما آماده کرده اند.

بازی Bladebound به صورت آنلاین است و نیازمند اتصال اینترنتی می‌باشد. به این معنی که شما برای بازی کردن باید حتما به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Bladebound یک گیم در سبک نقش آفرینی با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Artifex Mundi برای نسخه های اندوریدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های این شرکت می‌توان به Spellblade و Tiny Dragons اشاره کرد که بازی های محبوبی از نظر کاربران حساب می‌شوند. دانلود بازی Bladebound در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵ می‌باشد.

Bladebound

بازی Bladebound

در بازی تیغه شمشیر شما قابلیت ارتقاء تجهیزات را نیز دارا می‌باشید. این قابلیت کمک فراوانی به شما می‌کند زیرا در بعضی مراحل و ماموریت ها نیاز به سلاح ها و ویژگی های قوی تری خواهید داشت. همینطور شما قادر به گرفتن قهرمانان جدید هم خواهید بود که در نبرد ها می‌توانند شانه به شانه شما مبارزه کنند و یا با انتخاب شما یکی از آن ها به میدان نبرد بروید تا پیروز میدان شوید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به قابلیت شخصی سازی کاراکتر اشاره کرد که شما را آزاد گذاشته تا کاراکتر خود را در بازی آماده کنید. اگر به سبک بازی های نقش آفرینی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی BattleHand و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Bladebound: Dungeon RPG Hack and Slash :

  • قابلیت استفاده از سلاح و جادو
  • قابلیت ایجاد سبک شخصی مبارزه
  • قابلیت ارتقاء تجهیزات و ویژگی ها
  • وجود چالش های مهیج

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Bladebound: Dungeon RPG Hack and Slash :

  • محلی سازی زبان های ژاپنی و ترکی
  • به پایان رسیدن چالش سال نو چین
  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Bladebound: Dungeon RPG Hack and Slash
بازی اندروید Bladebound: Dungeon RPG Hack and Slash
بازی اندروید Bladebound: Dungeon RPG Hack and Slash
بازی اندروید Bladebound: Dungeon RPG Hack and Slash

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.03.07 حجم 43 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده