Blade Crafter

بازی اندروید Blade Crafter v2.50 شمشیر ساز

در بازی Blade Crafter شما در نقش یک استاد آهنگر هستید که وظیفه اصلیش ساخت شمشیر هایی با قدرت های بالا و خارق العاده می‌باشد. منظور از قدرت های خارق العاده، قدرت هایی مانند پرواز و حرکت خودکار و… است که شمشیر شما را از دیگر سلاح ها متمایز خواهد کرد.همانطور که گفته شد در بازی Blade Crafter شما به عنوان یک آهنگر باید شمشیر هایی ایجاد کنید که بتواند …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۲۲ 278 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Blade Crafter شما در نقش یک استاد آهنگر هستید که وظیفه اصلیش ساخت شمشیر هایی با قدرت های بالا و خارق العاده می‌باشد. منظور از قدرت های خارق العاده، قدرت هایی مانند پرواز و حرکت خودکار و… است که شمشیر شما را از دیگر سلاح ها متمایز خواهد کرد.همانطور که گفته شد در بازی Blade Crafter شما به عنوان یک آهنگر باید شمشیر هایی ایجاد کنید که بتواند کار هایی انجام دهد که سلاح های معمولی نتوانند انجام دهند. در ابتدای بازی به شما آموزش های لازم داده می‌شود که باعث تبدیل شدن شما به یک آهنگر افسانه ای و نامدار خواهد شد.

بازی Blade Crafter به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد به این معنی که شما با دانلود بازی قادر به بازی کردن بدون محدودیت هستید.

بازی Blade Crafter یک گیم در سبک نقش آفرینی با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Studio Drill برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. این بازی تنها عنوان ساخته شده توسط این شرکت می‌باشد. دانلود بازی Blade Crafter در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۵۰۰ هزار بار و امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۷ از ۵٫۰ می‌باشد.

Blade Crafter

 Blade Crafter

سلاح و شمشیر هایی که توسط شما ساخته می‌شوند برای نبرد های کوچک و بزرگ توسط اساتید مبارزه به کار گرفته می‌شوند و همینطور خوده شما می‌توانید قدرت سلاح های خود را در نبرد هایی تست کنید. سلاحی که شما می‌سازید به طور اتومات خود حرکت می‌کند و دشمن را با ضربه های سنگین و سهمناک از پا در می‌آورد. یکی از ویژگی های خوب بازی وجود مراحل بسیار زیاد است که کاربر را به مدت بسیار زیادی سرگرم می‌کند. این بازی به هیچ عنوان خسته کننده نیست بلکه با کاربری ساده خود توانسته در لیست بهترین ها قرار گیرد. اگر به سبک بازی های نقش آفرینی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Nimian Legends : BrightRidge و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Blade Crafter :

  • کاملا آفلاین
  • وجود بیش از 100 مرحله
  • قابلیت استفاده از سحر و جادو
  • وجود پاداش و دستاورد های مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Blade Crafter :

  • افزوده شدن حالت ماجراجویی به بازی
  • بهبود عملکرد و مشکلات اصلی

پیش نمایش

بازی اندروید Blade Crafter
بازی اندروید Blade Crafter
بازی اندروید Blade Crafter
بازی اندروید Blade Crafter

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.50 حجم 26 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده