bike up

بازی اندروید Bike Up v1.0.82 موتور سواری

Bike Up! عالی‌ترین بازی موتور تریل برای اندروید و ساخته شده توسط کمپانی Fun Generation Lab می باشد.  مهارت های موتور سواری خود را برای غلبه بر موانع و جمع آوری گنجینه از سطوح مختلف هدایت کنید. اگر اهل بازی های ورزشی و هیجانی می باشید و می خواهید تجربه موتورسواری متفاوتی داشته باشید بازی زیبای Bike Up را از دست ندهید. در این بازی شما می توانید از صدها …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۴-۱۶ 2126 بار بدون دیدگاه جهانبخش

Bike Up! عالی‌ترین بازی موتور تریل برای اندروید و ساخته شده توسط کمپانی Fun Generation Lab می باشد.  مهارت های موتور سواری خود را برای غلبه بر موانع و جمع آوری گنجینه از سطوح مختلف هدایت کنید. اگر اهل بازی های ورزشی و هیجانی می باشید و می خواهید تجربه موتورسواری متفاوتی داشته باشید بازی زیبای Bike Up را از دست ندهید.

در این بازی شما می توانید از صدها موتور مختلف برای انتخاب و سفارشی سازی وجود دارند که شما می توانید با سوار شدن بر آن ها در محیط های مختلف از جمله جنگل، مناطق آتش فشانی و … به موتورسواری مشغول شوید . این بازی حجمی معادل ۵۰ مگابایت دارد که بدون دیتا در اختیار علاق مندادن به بازی های سبک موتورسواری قرار گرفته است.

bike up

بازی چند نفره Bike Up

در بازی Bike Up این امکان برای شما وجود دارد که به صورت تیمی به رقابت بپردازید و با دیگر تیم های جهان مسابقه برگزار کنید. بازی موتور سواری مهیج به نسبت حجم کم خود و گرافیک قابل قبول در کنار گیم پلی اعتیادآور یکی از محبوب ترین بازی های موجود در پلی استور می باشد. بازی Bike Up با بیش از ۵ میلیون و امتیاز ۴٫۶ توانسته رضایت کاربران را به دست بیاورد.

بازی دوچرخه سواری مهیج با بیش از ۱۰۱ مرحله جذاب می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند تا بتوانید لحظات مهیجی را سپری کنید. مراحل بازی اندروید موتور سواری را یکی پس از دیگری طی کنید تا به مراحل دشوار تر بازی برسید. در این مراحل باید از بمب ها و انفجار ها دوری کنید تا بتوانید گنجینه ها را جمع آوری کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید موتور سواری :

  • شامل بیش از ۱۰۱ مرحله ماجراجویانه
  • بازی ساده و سرگرم کننده که تسلط بر آن چالش‌برانگیز است
  • صدها ارتقاء و قابلیت‌های شخصی‌سازی
  • محیط‌ های شگفت‌انگیز و زیبا
  • در حالت چند نفره با دوستان خود بازی کرده و یا برای تیم خود بجنگید

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید موتور سواری :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید موتور سواری
بازی اندروید موتور سواری
بازی اندروید موتور سواری
بازی اندروید موتور سواری

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.82 حجم 61 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده