Bike Race

بازی اندروید Bike Race v7.7.17 مسابقه ی موتور

بازی Bike Race یکی از بهترین بازی های موتور سواری در دنیای اندروید می باشد که طرفداران بی شماری دارد. در این بازی شما شاهد صحنه های موتور سواری جذابی خواهید بود که از آن لذت خواهید برد. موتور سواری و ماشین سواری خود به تنهایی از هیجان زیادی دارند، حال تصور کنید که حرکات بدلکاری و موزون نیز به آن اضافه شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۰-۱۵ 1061 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Bike Race یکی از بهترین بازی های موتور سواری در دنیای اندروید می باشد که طرفداران بی شماری دارد. در این بازی شما شاهد صحنه های موتور سواری جذابی خواهید بود که از آن لذت خواهید برد. موتور سواری و ماشین سواری خود به تنهایی از هیجان زیادی دارند، حال تصور کنید که حرکات بدلکاری و موزون نیز به آن اضافه شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

هیجان آن چند برابر می شود، اما انجام چنین کار هایی در دنیایی واقعی واقعا خطرناک می باشد و هر کسی نمی تواند آن ها را اجرا کند. به همین دلیل بسیاری تشنه ی چنین حرکاتی هستند.

از این رو، بازی ها و فیلم های زیادی چنین حرکاتی را محور اصلی خود قرار داده اند و توانسته اند طرفداران بی شماری نیز جذب کنند. دنیای بازی های اندروید نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازی های موتور سواری و ماشین سواری زیادی وجود دارند که همه ی آن ها طرفداران خاص خود را دارند. بازی Bike Race  نیز از این دسته بازی های جذاب و پر هیجان موتور سواری می باشد که شامل حرکات بدل کاری نیز می باشد. از این رو، این بازی به بازی Stick Stunt Biker شباهت دارد.

بازی Bike Race را استودیو بازی سازی Top Free Games ساخته است. این استودیو یکی از معروف ترین استودیو های بازی سازی می باشد و همواره بازی های این استودیو طرفداران بی شماری را جذب خود کرده اند. به همین دلیل نام این استودیو در میان استودیو های برتر بازی سازی قرار گرفته است. بازی Bike Race نیز تاکنون بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون بار فقط در گوگل پلی مورد نصب قرار گرفته است که یک آمار منحصر به فرد حساب می شود.

 

Bike Race

روند بازی Bike Race

در این بازی شما، موتور های مختلفی را در اختیار دارید که باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. سپس شما باید مسیری پر پیچ و خم و پر از سراشیبی و سر بالایی را که به طور جذابی بین زمین و آسمان قرار دارد، را طی کنید. در این مسیر باید حواستان به تعادل خود باشد.

شما در این بازی می توانید با میلیون ها کاربر دیگر به رقابت بپردازید و همچنین می توانید به صورت تک نفره برای خود تمرین کنید تا خود را برای رقابت آماده کنید.

بازی Bike Race یک بازی موتور سواری بسیار جذاب و البته پر طرفدار دنیای اندروید می باشد. در این بازی شما از مسیر ها جذابی با اجرای حرکات موزون و زیبایی عبور کنید. شما می توانید بازی Bike Race را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Bike Race :

  • اجرای حرکات موزون و بدل کاری با موتور
  • امکان بازی کردن به صورت آفلاین
  • تنوع زیاد موتور ها
  • کنترلی آسان
  • رقابت با میلیون ها کاربر در سرتاسر جهان

تغییرات نسخه جدید Bike Race :

  • اضافه شدن حالت جدیدی برای بازی
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Bike Race
Bike Race
Bike Race

دانلود باکس Download Box

نسخه v7.7.17 حجم 33 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده