Bigfoot Monster Hunter

بازی اندروید Bigfoot Monster Hunter v1.8 شکارچی هیولا

در بازی Bigfoot Monster Hunter به محیط های مرموز و ناشناخته سفر کنید و با موجوداتی که تا به حال با آن ها مواجه نشده اید رو به رو شوید و آن ها را شکار کنید. در مکان های که شما حضور پیدا می‌کنید هیولا هایی وجود دارند که به دلیل گرسنگی به شما و دیگر افراد گروهتان حمله می‌کنند و با دزدین مردم آن ها را می‌خورند.همانطور که اشاره شد …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ 906 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Bigfoot Monster Hunter به محیط های مرموز و ناشناخته سفر کنید و با موجوداتی که تا به حال با آن ها مواجه نشده اید رو به رو شوید و آن ها را شکار کنید. در مکان های که شما حضور پیدا می‌کنید هیولا هایی وجود دارند که به دلیل گرسنگی به شما و دیگر افراد گروهتان حمله می‌کنند و با دزدین مردم آن ها را می‌خورند.همانطور که اشاره شد در بازی Bigfoot Monster Hunter شما به عنوان یک شکارجی ایفای نقش خواهید کرد که وظیفه اصلی شما حفظ جان خود و دیگر افراد گروه از دست هیولا ها و موجودات عجیب و غریب می‌باشد. برای انجام این وظیفه به شما تجهیزات نظامی خوب و مناسبی داده می‌شود که برای شکار یک هیولا مانند یک پاگنده کافی است.

بازی Bigfoot Monster Hunter به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون هیچ محدودیتی هستید.

بازی Bigfoot Monster Hunter یک گیم در سبک شبیه سازی با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت OneTonGames برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Vector Ninja و Real Battle Simulator اشاره کرد. دانلود بازی Bigfoot Monster Hunter در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵٫۰ می‌باشد.

Bigfoot Monster Hunter

بازی شبیه سازی Bigfoot Monster Hunter

حتما بازیکنان با وظیفه های یک شکارچی آشنا هستند که در این بازی شکار هیولا در اولویت قرار دارد اما از دیگر کار های یک شکارچی می‌توان به شکار حیواناتی مانند آهو و گوزن و.. هم اشاره کرد که با کسب امتیاز و جایزه همراه است. برای بدست آوردن تجهیزات بیشتر و بهتر باید شکار های زیادی از حیوانات و هیولا ها داشته باشید. اگر شما توانایی شکار یک هیولا را نداشته باشید بعد از هدر دادن مهمات هیولا به شما حمله می‌کند و شما نیز همانند افراد گمشده ربوده و کشته می‌شوید پس بهتر است که سریع باشید تا مشکلی پیش نیاید و همینطور هیولا نابود گردد.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به وجود تجهیزات متنوع شکارچیان اشاره کرد که شما را برای یک شکار خوب آماده می‌کند. اگر به سبک بازی های شبیه سازی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی My Hospital و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Bigfoot Monster Hunter :

  • کاملا آفلاین
  • وجود تجهیزات مورد نیاز شکار
  • وجود هیولا هایی با قدرت های زیاد
  • قابلیت شکار دیگر حیوانات

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Bigfoot Monster Hunter :

  • ممنوعیت گذاشتن دام در خانه
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Bigfoot Monster Hunter
بازی اندروید Bigfoot Monster Hunter
بازی اندروید Bigfoot Monster Hunter
بازی اندروید Bigfoot Monster Hunter

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8 حجم 48 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده