Big Hunter

بازی اندروید Big Hunter v2.8.5 شکارچی بزرگ

بازی Big Hunter یک بازی مهیج و جدید است که به تازگی و به صورت رایگان در گوگل پلی استور منتشر شده است. این بازی با  گرافیک پویا و انیمیشن سرگرم کننده یکی از پرطرفدار ترین بازی های اندروید محسوب می شود. در این بازی وظیفه شما شکار حیوانات غول پیکر است تا به یک شکارپی حرفه ای تبدیل شوید. در زمان های گذشته قبیله ای به نام بوشمن در …

۱۳۹۷-۰۳-۱۱ 3107 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Big Hunter یک بازی مهیج و جدید است که به تازگی و به صورت رایگان در گوگل پلی استور منتشر شده است. این بازی با  گرافیک پویا و انیمیشن سرگرم کننده یکی از پرطرفدار ترین بازی های اندروید محسوب می شود. در این بازی وظیفه شما شکار حیوانات غول پیکر است تا به یک شکارپی حرفه ای تبدیل شوید.

در زمان های گذشته قبیله ای به نام بوشمن در یک شهر دور افتاده زندگی می کردند. به دلیل خشکسالی مداوم مردم این قبیله از بین می رفتند. رهبر قبیله برای زنده ماندن افراد قبیله به شکار می رود تا خشکسالی را از پیش رو بردارد. در بازی Big Hunter شما مامور هستید حیوانات غول پیکر را با ابزار های جنگی نظیر نیزه از بین ببرید. برای از بین بردن ماموت ها بهترین راه نشانه گرفتن سر ماموت است.در ابتدای بازی داستان یازی شکارچی بزرگ برای شما روایت می شود و شما در طول بازی قبیله و یا افراد بازی را نخواهید دید.

Big Hunter

بازی Big Hunter

بازی Big Hunter با مراحل مختلف و حالت های بازی مختلفی ایجاد شده است، در کل بازی دارای ۳ حالت می باشد: در حالت اول شما باید با تعداد نیزه های مشخض ماموت ها را از بین ببرید ( تعداد نیزه های شما محدود است ). در حالت دوم محدودیت زمانی دارید، یه این معنی که در یک بازه زمانی باید هر چه تعداد می توانید ماموت از بین ببرید. در حالت سوم که به راحتی حالت های اول و دوم نیست باید به زمان و تعداد نیزه ها دقت داشته باشید، به عبارت دیگر شما باید به نقاط مشخص شده روی بدن ماموت را هدف گیری کنید و ضربه بزنید. بهترین روش برای از بین بردن ماموت ها نشانه گرفتن و ضربه زدن به سر ماموت ها است.

شما می توانید مهادت های هدف گیری خود را از طریق شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید. بازی Big Hunter با پشتیبانی از وضوح بالای بهینه سازی شده برای گوشی و تبلت تجربه یک بازی مهیج و جذاب به ارمغان می آورد.

در هر مرحله باید با روش های مختلفی شکار کنید یعنی این که با وارد کردن ضربات مداوم به ماموت ها که ممکن است در زمانی و یا تعداد نیزه هایی مشخص انجام شود، آن ها را شکار کنید. اگر نیزه ها را بدون اینکه نیزه ای به خطا برود پرتاب کنید می توانید در سریعترین زمان و بهترین امتیاز ماموت ها را شکار کنید.

گیم پلی بازی Big Hunter

بازی شکارچی بزرگ از ۱۰۰ مرحله جذاب تشکیل شده که بعضی از مراحل با سطح دشواری که دارند از جذابیت بالایی برخودار است و هر کاربری را مجبور به ادامه ی بازی می کند. یکی از ویژگی های بارز بازی کنترلر های ساده و هدایت آسان نیزه ها است که در مقایسه با دیگر بازی ها به بازی شکارچی بزرگ برتری بخشیده.

بازی Big Hunter که در سیک اکشن می باشد با امتیاز ۴٫۲ و بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود از گوگل پلی یکی از جذاب ترین بازی های اندروید است.


ویژگی های کلیدی Big Hunter :

  • کنترا آسان، لمس و هدف گیری اعتیادآور
  • بازی تیراندازی و شکار بر اساس فیزیک پویا
  • یک بازی ریتمیک برای گوشی های اندروید
  • 100 مرحله چالش بر انگیز و غیر ممکن
  • طراحی گرافیک ساده اما مهیج و اعتیادآور
  • امکان به اشتراک گذاری بازی از طریق شبکه های اجتماعی

تغییرات نسخه جدید Big Hunter :

  • پشتیبانی از 11 زبان اضافه شده است شکارچی بزرگ اکنون 14 زبان را پشتیبانی می کند! : انگلیسی، چینی (ساده شده، سنتی)، کره ای، ژاپنی، روسی، اسپانیایی، پرتغالی (برزیل)، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، عربی، ترکی، اندونزیایی
  • بهینه شده برای گلکسی S9 +
  • کمپ آموزشی برفی
  • بهبود رابط گرافیکی کاربر

پیش نمایش

Big Hunter
Big Hunter
Big Hunter
Big Hunter
Big Hunter

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.8.5 حجم 83 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده