Beyond Gravity

بازی اندروید Beyond Gravity v1.7 ماورای جاذبه +مود

بازی اندروید Beyond Gravity یک بازی پلتفرم و امتیازی با گرافیک هنری زیبا از استودیو Qwiboo می باشد؛ که در آن باید با کنترل کردن یک فضانورد در فضای بدون جاذبه از سیاره ای به سیاره ای دیگر پرش و چالش های مختلف را پشت سر بگذارید. مقدمه ای بر بازی Beyond Gravity بازی اندروید Beyond Gravity گیم پلی ساده اما چالش برانگیز دارد که شما را با یک فضانورد ماجراجو  همراه می کند …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۹-۰۶ 701 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Beyond Gravity یک بازی پلتفرم و امتیازی با گرافیک هنری زیبا از استودیو Qwiboo می باشد؛ که در آن باید با کنترل کردن یک فضانورد در فضای بدون جاذبه از سیاره ای به سیاره ای دیگر پرش و چالش های مختلف را پشت سر بگذارید.

مقدمه ای بر بازی Beyond Gravity

بازی اندروید Beyond Gravity گیم پلی ساده اما چالش برانگیز دارد که شما را با یک فضانورد ماجراجو  همراه می کند و باید به او کمک کنید تا بتواند بدون هیچ وقفه ای و با پشت سر گذاشتن چالش ها از سیاره ای به سیاره ای دیگر پرش کند.

همانند Best Fiends Forever، بازی از یک گیم پلی بی پایان و امتیازی در قالب مراحل متعدد بهره می برد. گیم پلی بازی به صورت ساده و با یک انگشت قابل کنترل است و با چند کشیدن و درگ کردن می توانید شخصیت بازی را از مکانی به قسمت دیگر منتقل کنید. اما چالش بازی بیشت از چند حرکت قابل کنترل است و نکته اصلی تمرکز در انجام حرکات شما می باشد.

گیم پلی ساده اما سرگرم کننده بازی Beyond Gravity

سفینه فضایی شما منفجر و نابود شده و به تکه های بی شماری تبدیل شده که در سرتاسر فضا پخش شده اند و به دلیل جذبه سیارات به حول سیاره های کوچک متعدد در حال چرخش هستند شما باید برای جمع آوری تک تک قطعات مسیر طولانی قطعه های سفینه را طی و آن ها را جمع آوری کنید.

برای اینکار می توانید با پرش از هر سیاره بر روی دیگری قطعات بیشتری را جمع کنید. اما به دلیل اینکه در فضا جاذبه ای وجود ندارد نمی توانید خود را به راحتی رد مسیر قطعات قرار دهید و گاهی نیز جاذبه سیاره های کوچک شما را به دور خودش می گرداند. نکاه اصلی بازی در واقع کنترل شخصیت و انتخاب لحظه مناسب در پرش می باشد. چرا که قطعات تنها در یک حط معلوم به وفور یافت می شود و شما باید سعی کنید خود را در این مسیر قرار دهید تا بتوانید حداقل قطعات و امتیاز های مورد نیاز را برای عبور از هر مرحله کسب کنید.

 Beyond Gravity

 

قابلیت ارتقا توانایی ها در مقابل چالش های متعدد

هدف اصلی شما در کسب جوائز و امتیازات بازی ارتقا قابلیت های فضانورد بازی می باشد. چرا که مسیر شما در صید قطعات آنقدر ها هم صاف و بی خطر نیست هر لحظه از هر مسیری ممکن است شئ از توپ ای آتشین تا قطعات دیگر به شما برخورد و شما را از مسیر خارج کند. و برای مقابله با این گونه خطرات باید توانید با خرید قابلیت و اشیاء جدید به مقابله با این چالش ها بپردازید.

با استفاده از امتیازاتی که در بازی کسب می کنید می توانید قابلیت های شخصیت بازی را همانند بازی اندروید Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari  اعم از سرعت و نحوه حرکت آن را بهبود ببخشید چرا که با پیشروی در بازی رفته رفته سختی مراحل بازی بیشتر شده و نیاز به توانایی های بیشتری دارید. پرش های سه مرحله ای، آهن ربا برای جذب جوائز و… همه و همه در فروشگاه بازی در دسترس هستند و بهتر است تا می توانید این قابلیت ها را آزاد کنید تا بتوانید امتیازات بیشتری را کسب و مراحل بیشتری را تجربه کنید.

گرافیک هنری و کارتونی و امکان شخصی سازی کاراکتر بازی

بازی اندرویدی ماورای جاذبه این امکان را به شما می دهد که بتوانید با کسب امتیاز، شخصیت بازی را با انواع لباس و کلاه و دیگر ادوات شخصی سازی کنید و قهرمان و منحصر به فرد خود را بسازید.

این بازی امکان اجرا در حالت ۶۰ فریم در ثانیه را دارد؛ که باعث می شود کوچکترین وقفه ای را در میان حرکات بازی حس نکنید و همه چیز زنده به نظر برسد. گرافیک بازی کارونی و با رنگ های پر انرژی و تیره می باشد و بافت های بازی با کیفیت و قابل تحسین بوده و در کمتر بازی می توان این نوع کیفیت را مشاهده کرد. صداگذاری بازی نیز قابل قبول و هماهنگ با شخصیت بازی است و برای هر حرکت شخصیت یا دیگر عوامل بازی صداهای اختصاصی تعیین شده است.

اگر در مسیر حرکت خود نتوانستید در لحظه مناسب و معلوم به سیاره بعدی پرش کنید؛ در این حالت از یک پرش ثانوی نجات دهنده استفاده کنید که پس از خطا در مدت محدودی این امکان را به شما می دهد؛ تا فورا پرش دوباره انجام و مسیر خود را مجدد طی کنید. علاوه بر تمرکز در طی کردن و پرش های به موقع در مسیر شما ستارگان دنباله داری وجود دارد که در میان ستارگان در حال تردد هستند و سعی می کنند مانع از پیشروی شما بشوند.

بازی اندروید Beyond Gravity یک بازی پلتفرم و پرشی می باشد؛ که با گیم پلی بی انتها و سرگرم کننده خود وسیله خوبی برای پر کردن اوقات فراغت است. این بازی توانسته نمره ۴٫۳ را از میان کاربران گوگل پلی کسب نماید. هم اکنون می توانید بازی پلتفرم و پرشی را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Beyond Gravity :

  • گیم پلی بی نهایت و امتیازی بازی
  • گرافیک هنری و کارتونی با کیفیت بازی
  • قابلیت شخصی سازی شخصیت بازی
  • امکان ارتقا قابلیت های فضانورد
  • گیم پلی ساده و قابل کنترل با یک انگشت
  • تعدد و تنوع قابل قبول مراحل
  • اجرا در در حالت 60 فریم بر ثانیه

تغییرات نسخه جدید Beyond Gravity :

  • اشکال زدایی و رفع باگ بازی
  • پشتیبانی از سیستم های X86

پیش نمایش

Beyond Gravity
Beyond Gravity

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7 حجم 34 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده