Best Sniper: Shooting Hunter 3D

بازی اندروید Best Sniper: Shooting Hunter 3D v1.11 بهترین شکارچی تک تیرانداز

Best Sniper: Shooting Hunter 3D  یک بازی جدید از سبک بازی های اکشن می باشد که به تازگی در مارکت اندروید معرفی و منتشر شده است. در این بازی مهیج شما باید به شکار دو نوع مختلف زامبی و دایناسور بروید. در بازی بهترین شکارچی دایناسور شما یک شکارچی ماهر هستید و با تجهیزاتی که در اختیار دارید باید به شکار دایناسور ها و زامبی هایی که تشنه به خون …

آفلاین ۱۳۹۸-۰۱-۱۲ 1497 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Best Sniper: Shooting Hunter 3D  یک بازی جدید از سبک بازی های اکشن می باشد که به تازگی در مارکت اندروید معرفی و منتشر شده است. در این بازی مهیج شما باید به شکار دو نوع مختلف زامبی و دایناسور بروید. در بازی بهترین شکارچی دایناسور شما یک شکارچی ماهر هستید و با تجهیزاتی که در اختیار دارید باید به شکار دایناسور ها و زامبی هایی که تشنه به خون شما هستند بروید.

در بازی Best Sniper: Shooting Hunter 3D بر اساس یک پروژه آزمایشی در آمریکا و بروز یک سری از مشکلات دایناسور ها دوباره به زمین برگشتند و انسان ها به زامبی تبدیل شده اند. در بازی بهترین تک تیرانداز اندروید شما به ۱۴ نوع اسلحه دوربین دار دسترسی دارید و باید با این تجهیزاتی که در اختیار شما قرار گرفته است به نبرد با زامبی ها و دایناسور ها بروید تا دنیا را نجات دهید.

 

Best Sniper: Shooting Hunter 3D

 

بازی اندروید Best Sniper: Shooting Hunter 3D

شما در بازی بهترین شکارچی دایناسور در موقعیت های مختلفی مثل دریا و خشکی قرار می گیرید که باید به دنبال دایناسور ها و زامبی های خون خوار بگردید و آن ها را نابود کنید. برای به دست آوردن برخی اسلحه ها باید در موقعیت های مختلف جستجو کنید تا آن ها را به دست آورید. همچنین این امکان برای شما فراهم است که قدرت اسلحه ها را افزایش دهید و بتوانید در واحد زمان تعداد بیشتری از زامبی ها را نابود کنید. در هر مرحله تمام امتیازات پیش رو را جمع آوری کنید تا بتوانید اسلحه های خود را به بالاترین سطح ارتقا دهید و در مرحله های بعد به راحتی با دشمنان مقابله کنید.

گرافیک بازی یکی از ویژگی های مهم بازی به شمار می رود که شما می توانید در بازی Best Sniper: Shooting Hunter 3D جزییات بیشتری از صحنه های بازی را ببینید. این بازی که به تازگی معرفی شده است با بیش از ۵ هزار نصب یکی از پرطرفدار ترین بازی های اندروید می باشد. اگر به بازی های سبک تک تیرانداز علاقه مند هستید بازی شکارچی ماهر دایناسور را از دست ندهید. شما می توانید جدیدترین نسخه این بازی محبوب را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی Best Sniper: Shooting Hunter 3D :

  • ارتقا اسلحه های خود
  • کشف موقعیت های عجیب و جذاب ژوراسیک و پیدا کردن دایناسور ها
  • کشف نقشه موقعیت های مختلف
  • محیطی سه بعدی با شبیه سازی واقعی
  • وجود سلاح‌های متعدد با قابلیت‌های ویژه

تغییرات نسخه جدید Best Sniper: Shooting Hunter 3D :

  • پاداش بیشتر برای کشتن دایناسور‌ها
  • بهبود گرافیک و اضافه شدن چند زیان جدید
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
  • اضافه شدن ویژگی‌های دیگر

پیش نمایش

Best Sniper: Shooting Hunter 3D
Best Sniper: Shooting Hunter 3D
Best Sniper: Shooting Hunter 3D
Best Sniper: Shooting Hunter 3D

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.11 حجم 87 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده