Best Fiends Forever

بازی اندروید Best Fiends Forever v2.5.1 بهترین شیاطین برای همیشه

بازی اندروید Best Fiends Forever یک بازی تفننی و پازل گونه و سرگرم کننده از استودیو Seriously Digital Entertainment Ltd می باشد که به عنوان نسخه جدید از بازی محبوب Best Fiends اینبار با گیم پلی مهیج تر و چالش های جذاب تر اما با همان موجودات دوست داشتنی منتشر شده است. Best Fiends Forever یک بازی کلیکی و پازلی می باشد که تجربه بازی مهیج Best Fiends را با همان حشرات …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۸ 4160 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Best Fiends Forever یک بازی تفننی و پازل گونه و سرگرم کننده از استودیو Seriously Digital Entertainment Ltd می باشد که به عنوان نسخه جدید از بازی محبوب Best Fiends اینبار با گیم پلی مهیج تر و چالش های جذاب تر اما با همان موجودات دوست داشتنی منتشر شده است.

Best Fiends Forever یک بازی کلیکی و پازلی می باشد که تجربه بازی مهیج Best Fiends را با همان حشرات دوست داشتنی اینبار در یک گیم پلی متحول شده و سرگرم کننده به نمایش می گذارد. در بازی اندروید Best Fiends Forever همچنان حلزون های بدجنس را دشمن اصلی این شیاطین کوچک می بینیم که قصد نابود کردن محل زندگی حشرات را دارند و شما باید با کنترل گروهی حشرات بامزه به مقابله با حلزون های دشمن در سرتاسر سرزمین حشرات بپردازید و آن ها را از محل زندگی خود بیرون کنید.

بازی اندروید Best Fiends Forever با اینکه یک روند کلیکی را همانند بازی بازی اندروید Egg, Inc دنبال می کند اما اینبار کمی خلاقانه تر و حساس تر عمل کرده و نیاز به مراقبت و نظارت و آینده نگری بیشتری را دارد؛ گاهی نیز تنها از شما می خواهد تا یک روند هوشمندانه و یک نقشه پیشبردی ر ا خلق کنید تا شخصیت های بامزه بازی خود کارها را به صورت خودکار انجام دهند. نقطه قوت بازی اندروید Best Fiends Forever خطی نبودن آن است به طوری که بازی نه بر حسب مکانیزم انرژی بلکه توان افراد تیم که آن ها را در هر دوره می چینید. ادامه پیدا می کند و می تواند تا جایی که توان دارید ادامه یابد. یک گیم پلی بی نهایت و تاکتیکی که بستگی به چینش حشرات و تصمیمات شما در حمله به سمت حلزون ها می باشد.

در بازی Best Fiends Forever همه چیز قابل ارتقا می باشد. تمامی حشرات و سلاح ها و تاکتیک های هجومی آن ها قابل کنترل و بهبود می باشد و هرچقدر بتوانید حلزون های بیشتری را نابود کنید؛ پول بیشتری را دریافت و مواد بیشتری را می توانید ارتقا دهید اما نقطه قوت بازی بر خلاف طمع در افزایش بی نهایت بازیکنان چینش درست و مدیریت آن ها می باشد چرا که بازی بهترین شیاطین برای همیشه مکانیزم انرژی را دنبال نمی کند و بلکه انجام حرکات به موقع و ضد حمله های به جا می تواند قدرت شما را افزایش دهد. هر حشره از تیم شما دارای قابلیت و خصوصیت های مخصوص به خود است و هر کدام در یک نوع حمله و بازخورد هایی که حلزون ها انجام می دهند بازده بیشتری را دارد و مدیریت این قابلیت های مختلف می باشد که می تواند شما را در نبرد پیروز کند.

 

بازی اندروید Best Fiends Forever

 

گیم پلی بازی جذاب Best Fiends Forever

نقطه قوت این بازی کاژول اندرویدی تنوع آن و هیجان های به موقع مانند بازی اندروید shark hunting می باشد. تعداد حشرات بازی قابل قبول می باشد. اما چیزی که هیجان بیشتری به بازی می دهد انواع مهمات و اسلحه از توپ های آتشی تا تیرکمان و… می باشد که همانند توانایی های شخصیت ها قابل ارتقا می باشند. در مقابل حلزون ها و دیگر چالش های بازی نیز از تنوع خوبی برخوردار و دارای سطح بندی های مختلف هستند؛ که رفته رفته با طی کردن بازی بر چالش و توانایی های آن ها اضافه می شود.

محیط بازی Best Fiends Forever اندروید شاد و پر انرژی است شما در طول بازی کل سرزمین حشرات با اقلیم های متفاوت را از بیابان تا برف و کوه و آتشفشان را تجریه می کند و بافت های بازی از گرافیک در عین حال دو بعدی اما با افکت های سه بعدی بهره می برد. حرکات شخصیت ها با توجه به اتفاقات بازی جذاب و گاهی خنده دار می باشد هر حشره با توجه به حرکات خود نمایش های شادی و عم متفاوتی را از خود نشان می دهد و از تنوع خوبی بهره می برد. گرفیک قابل قبول بازی در کنار صداگذاری مهیج و به جای آن کامل تر می شود در کنار موسیقی واکنشی بازی صداگذاری حرکات حشرات در برد و باخت کامل هماهنگ و به جا می باشد.

نکات و آموزش بازی Best Fiends Forever

 • الماس ها را برای مراحل بالا و اشیاء با ارزش نگه دارید

الماس ها با ارزش ترین پول در بازی برای خریداری می باشند بازی در مراحل پایانی به مراتب سخت تر می شود و بهتر است تا الماس های خود را برای مراحل بالا نگه دارید صبر کنید تا مقدار را به ۲۵۰ با تمام کردن بخش آموزشی برسانید و سپس می توانید قابلیت های اصلی خود را ارتقا دهید.

 • از تبلیغات های بازی برای افزایش قوا استفاده کنید

به ازای دیدن هر تبلیغات بازی به شما جوایز دو برابر شده ای را می دهد که با انجام روزانه این کار علاوه بر سکه های با ارزش به مهمات و اسلحه های کمیاب نیز به صورت شانسی می توانید دست پیدا کنید.

 • در اتنها از پرتال بازی استفاده نمایید

پرتال یک روش برای ریست کردن بازی با قابلیت های قبلی و یک جایزه بزرگ می باشد اگر توانایی رد شدن از یک چالش را ندارید و یا می خواهید با چالش های بزرگ تری رو به رو شوید با ریست کردن و بازی دوباره مسیر بازی را با توانایی بیشتر برای جمع امتیاز و سکه طی کنید

 • قابلیت های تمامی شخصیت ها را ده برابر کنید

تفاوت افزایش قابلیت ها به رقم ده برای هر شخصیت بر خلاف ارتقا نا منظم این است که به رساندن قدرت به رقم ۱۰ ضرر رسانی به رقم ۵ می رسد و قدرت شما را حتی در حرکات حشرات ضعیف افزایش می دهد.

 • حواستان به جوایز احتمالی باشد

هر چند مدت و یا در قسمت صندوق سکه ها ممکن از یک جایزه شانسی بهره مند شوید با نگه داشتن حواس بر روی تغییرات بازی ممکن است گاهی جوایز با ارزشی را به صورت شانسی دریافت کنید.

 • برای هر حلزون از چیشن مناسب حشرات استفاده نمایید

علاوه بر حشرات قهرمان بازی حلزون های دشمن نیز از خصوصیات متعددی بهره مند می باشند که نیاز است برای هر کدام تاکتیک به خصوصی رقم بزنید و چینش درست حشرات می تواند علاوه بر یک حمله خوب یک دفاع خوب برای مقابله با دشمن باشد.

Best Fiends Forever امکان تجربه و رقابت را بر علیه دوستان خود و انجام بازی گروهی را دارا می باشد می تواند شما را تا ساعت ها با گیم پلی بی نهایت سرگرم کننده خود مشغول کند. هم اکنون می توانید این بازی مهیج و تفننی اندرویدی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Best Fiends Forever :

 • گیم پلی مهیج و بی نهایت بازی
 • تنوع شخصیت های متعدد بازی
 • امکان ارتقا قابلیت های مختلف
 • قابلیت بازی گروهی و یا علیه دیگر دوستان
 • گرافیک پر انرژی با افکت های جذاب
 • انواع اسلحه و قدرت های ماورائی حشرات
 • تنوع مراحل و چالش های بازی
 • انواع محیط و نقشه های متعدد بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Best Fiends Forever :

 • ویژگی‌های جدید
 • رفع باگ و اشکال زدایی

پیش نمایش

بازی اندروید Best Fiends Forever
بازی اندروید Best Fiends Forever
بازی اندروید Best Fiends Forever

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.5.1 حجم 61 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده