نرم افزار های امنیتی رایگان اندروید

بررسی برترین نرم افزار های امنیتی رایگان اندروید

با بررسی برترین نرم افزار های امنیتی رایگان اندروید در خدمتتان هستیم. استفاده از یک محیط امن در دستگاه های اندرویدی که امروزه مقصد تهدیدات و بدافزار های اینترنتی شده خواستار هر کاربر اندرویدی می باشد در کنار رعایت نکات ایمنی و دورشدن از مصدر های مخرب استفاده از یک نرم افزار محافظ برای گوشی های اندرویدی از واجبات هر شخص برای سالم نگه داشتن اطلاعات می باشد. امروزه آنتی ویروس های …

۱۳۹۵-۰۲-۳۱ 1247 بار دیدگاه‌ها برای بررسی برترین نرم افزار های امنیتی رایگان اندروید بسته هستند عماد

با بررسی برترین نرم افزار های امنیتی رایگان اندروید در خدمتتان هستیم. استفاده از یک محیط امن در دستگاه های اندرویدی که امروزه مقصد تهدیدات و بدافزار های اینترنتی شده خواستار هر کاربر اندرویدی می باشد در کنار رعایت نکات ایمنی و دورشدن از مصدر های مخرب استفاده از یک نرم افزار محافظ برای گوشی های اندرویدی از واجبات هر شخص برای سالم نگه داشتن اطلاعات می باشد. امروزه آنتی ویروس های اندرویدی به عنوان یکی از معروف ترین و پر استفاده ترین ابزار های اندرویدی به شمار می آیند. شما باید تنها به یک آنتی ویروس بسنده کنید و در این راه به نوعی بهترین را انتخاب نمایید. در ادامه به برترین نرم افزار های امنیتی رایگان اندروید می پردازیم با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

بررسی برترین نرم افزار های امنیتی رایگان اندروید

android

آنتی ویروس CM Security

unnamed

CM Security در زمانی بهترین گزینه رایگان از میان آنتی ویروس های اندرویدی بود پیشتر تعداد کمی از ابزار های آنتی ویروس برای Android وجود داشته و در آن زمان سی.ام توانست به موفقیت بالایی دست یابد. امروزه نیز این موفقیت با وجود رقیب های متعدد ادامه یافته و این اپلیکیشن همچنان از ابزار های محبوب و رایگان ضد بدافزار می باشد و توانسته نمره بالایی را از طرف آزمایشگاه AV-Test بدست آورد. این برنامه تنها پس از ایجاد مشکل به کمک شما نمی آید و با ابزار های پیشگیری که دارد در سالم نگه داشتن گوشی شما کمک می کند و دارای یکی از بهترین ابزار های قفل می باشد

اطلاعات بیشتر و دانلود CM Security از یزد اپلیکیشن

آنتی ویروس ۳۶۰Security

drgh-1462269631371

با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر آنتی ویروس ۳۶۰ سکیوریتی یکی از محبوب ترین محافظان اندرویدی می باشد که بیش از ۱۰ میلیون رای رقم ۴٫۶ از ۵ نمره را به این برنامه داده اند. این ابزار به همراه توانایی بالا در پاک سازی ویروس ها به صورت محلی و اسکن فایل ها ارائه شده و نکته حائز اهمینت این ابزار داشتن ابزار ضد سرقت در برابر تهدیدات حقیقی می باشد که دست کمی از ستبرد های مجازی ندارد و با امکان قفل گذاری بر برنامه های اندرویدی نیز به این آنتی ویروس قدرتمند اضافه شده است.

آنتی ویروس AVAST Mobile Security

Avast-Mobile-Security-Antivirus

اوست نام آشنایی در میان ابزار های ضد ویروس دسکتاپی می باشد این آنتی ویروس دارای دو پنل رایگان و حرفه ای می باشد. پنل رایگان این ضد ویروس همچنان جزو قدرتمند ترین آنتی ویروس های اندرویدی به حساب می اید و می تواند نیاز های شما را برطرف کند. اوست با امکان محافظت دائمی گوشی شما را در تمامی اوقات روشن بودنش محافظت می کند و و مدام در جستجوی ویروس های محلی می باشد. این انتی ویروس یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های اندرویدی در اپ استور می باشد.

اطلاعات بیشتر و دانلود AVAST Mobile Security  از یزد اپلیکیشن

آنتی ویروس Antivirus and Mobile Security by TrustGo

banner-antivirus-mobile-security-app-review-120820-600x293

توسعه دهندگان تراست گو یک آنتی ویروس قدرتمند را اخیرا به صورت رایگان منتشر کرده اند که در زمان کوتاهی توانست به محبوبیت بالایی دست یابد این اپلیکیشن از تمام آنچه یک برنامه آنتی ویروس نیاز دارد بهره می برد از اسکن محلی تا محافظت و دیواره آتشین از جمله امکانات این آنتی ویروس می باشند و با تنظیمات حریم شخصی به حقاظت اطلاعات شما کمک می کند و با سیستم ردیابی گوشی سرقت شده و پشتیبان گیری از اطلاعات یکی از پر امکانات ترین ابزار های موجود در سیستم عامل Android می باشد.

آنتی ویروس Dr Web’s Mobile Security

1444914128_Dr-Web-Security-Space-Life-v10.1.0-Key-Till-2017

دکتر وب یکی از قدیمی ترین آنتی ویروس های اندرویدی می باشد که با سختار منحصر خود توانست محبوبیت بالایی را در چند سال اخیر بدست آورد ویژگی که این آنتی ویروس را محبوب کرده سرعت بالای آن در جستجو در میان برنامه ها و فایل های اینترنتی می باشد سرعتی که از کارایی این نرم افزار نکاسته و وانسته در بسیاری از بررسی و نقد ها لقب یک آنتی ویروس قدرتمند را بدست آورد

سعی کردیم در این مقاله به بررسی برترین نرم افزار های امنیتی رایگان اندروید بپردازیم چند مورد از موارد بالا دارای پنل های حرفه ای با امکانات بالاتر و پولی وجود دارد بسیاری از انتی ویروس های اینترنتی پولی هستند و برای استفاده از خدمات این ازار ها نیاز است تا مبلغی را به شرکت سازنده و یا نمایندگی های آن ها پرداخت کنید بسته به نیاز و وجود تهدیدات در میان خود می توانید اقدام به استفاده از یکی از پنل های رایگان و یا پولی کرده و نیاز های خود را برطرف کنید. نظر شما چیست شما از چه برنامه ضد ویروسی برای درامان نگه داشتن تلفن هوشمند اندرویدی خود استفاده می کنید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای بررسی برترین نرم افزار های امنیتی رایگان اندروید بسته هستند دیدگاه تایید شده