بازی اندروید Battlestar Galactica Squadrons v1.3.9 نبرد ستارگان گالاکتیکا

بازی اندروید Battlestar Galactica Squadrons یک بازی RPG و اکشن از استودیو Ludia inc می باشد. که داستان جنگ های بین ستاره ای یکی از سریال های تلوزیونی محبوب با همین نام را به نمایش می کشد. و شما باید به عنوان فرمانده سفینه فضایی با شورشیان در فضای بی پایان مقابله کنید. سفینه های زیر نظر شما در واقع پنچ سفینه اصلی با چهار رنگ متفاوت قرمز به نام آلفا، سبز به نام …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۱ 1283 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Battlestar Galactica Squadrons یک بازی RPG و اکشن از استودیو Ludia inc می باشد. که داستان جنگ های بین ستاره ای یکی از سریال های تلوزیونی محبوب با همین نام را به نمایش می کشد. و شما باید به عنوان فرمانده سفینه فضایی با شورشیان در فضای بی پایان مقابله کنید.

سفینه های زیر نظر شما در واقع پنچ سفینه اصلی با چهار رنگ متفاوت قرمز به نام آلفا، سبز به نام بتا، آبی به نام گاما، زرد به نام امیکرون و صورتی به نام امگا می باشد. فلسفه ی این نام گذاری تنها در تمایز بین سفینه ها نمی باشد، ماهیت اصلی هر رنگ در واقع در کنار سفینه های رنگی دشمن نمایان می شود. هر رنگ در مقابل رنگ دیگر نقطه ضعف و یا قدرتی دارد و شما باید بتوانید با مدیریت سفینه های خود رنگ های درست را در مقابل هم قرار دهید.

هر کدام از ۵ سفینه دارای ۴ قابلیت مخصوص به خود و توانایی های خاص هستند که با توجه به تنوع و چالش ها و مراحل بازی هر کردام در موقعیتی خاص کاربرد اصلی خود را نشان می دهند. در کنار نقاط قوت سفینه ها این فضاپیماهای فضایی دارای نقاط ضعفی نیز هستند. که انتخاب به موقع آن ها در نبرد امری اساسی در پیشبرد مراحل بازی است.

Battlestar Galactica Squadrons با داستانی مقتبص از یک سریال محبوب علمی تخیلی 

داستان و مضمون بازی برگرفته از سریال تلوزیونی با همین نام و پیش داستانی فضایی و عملی تخیلی مانند بازی Space Marshals است. و نکته جالب بازی همراه شدن و راهنمایی کردن شخصیت های اصلی سریال در نسخه بازی با شما هستند. بازی با یک جنگ بین ستاره ای که دامن سفینه شما را نیز در برگفته شروع می شود و سیل عظیمی از سفینه های شورشی به فرماندهی Cylon که پس از ۴۰ سال غیبت بازگشته قصد انتقام از بشر را با استفاده از توان هسته ای خود و نابودی کامل انسان ها را دارد شروع می شود. و شما به عنوان فرمانده سفینه باید با استفاده از یاران خود که شخصیت های سری تلوزیونی هستند به مقابله با آن ها بپردازید.

روند پیشبرد داستان به صورت نقش آفرینی و با استفاده از انتخاب دیالوگ هایی است که بین شما دوستانتان رد و بدل می شود. و انتخاب های در انتخاب دیالوگ، تاثیر بسزایی در تغییر داستان دارد. شخصیت های سریال که در بازی نیز با شما همراه می شوند. از شما خواسته هایی دارند و یا به شما روش هایی را پیشنهاد می کنند و شما باید بنا به وضعیت تصمیم درست را بگیرید.

 

Battlestar Galactica Squadrons

گیم پلی اکشن و نبرد های سفینه ای با روش انجام خودکار گیم پلی

گیم پلی بازی Battlestar Galactica Squadrons سرتاسر اکشن و جنگ های بین سفینه ای می باشد. در مسیری که داستان بازی خلق می کند؛ انواع سفینه های شورشی در مقابل شما قرار می گیرند و شما باید با فرماندهی سفینه های خود به مقابله با آن ها بپردازید. نبرد های بازی به صورت مبارزه های همتا و معمولا نبرد های سه سفینه  دشمن در مقابل سه سفینه از شما می باشد.

روند گیم پلی بازی به صورت نوبتی و کارتی می باشد به گونه ای که شما با انتخاب و آرایش سفینه و مهمات اولیه خود در مقابل آرایش دشمن قرار می گیرید و بنا به انتخاب خود در هر مرحله استراتژی دفاعی و یا تهاجمی را خلق می کنید. در هر نوبت می توانید با توجه به مقدار مهمات و نحوه آرایش سفینه های خود حملات و ضرباتی را به دشمن وارد و یا یک وضعیت دفاعی را برای مقابله بعدی دشمن ایجاد کنید.

در مقابل نیز دشمن به فرماندهی Cylon ها نیز در هر نوبت ضرباتی را به شما وارد می کند. و در نهایت برنده آن نبرد کسی است که بتواند نیروهای دشمن را از بین ببرد با نابود کردن دشمنان هر مرحله و نبرد علاوه بر اینکه امتیاز و جوائزی را دریافت می کنید نیروهایی از دست رفته سفینه های شما بازگردانی می شود و می توانید مرحله جدید تری از بازی را با چالش های بیشتر تجربه کنید.

امکان انجام خودکار بازی برای روند سریعتر

بازی Battlestar Galactica Squadrons بیشتر به مانند یک تجارت می مانند تا یک میدان نبرد. نکته اصلی بازی در واقع ارتقا ها متداول سفینه ها و تلاش برای ارتقا نیروهای خود می باشد. نبرد های بین دو جبهه معمولا در زمان کوتاهی قابل اجرا می باشد اما اگر می خواهید روند بازی را سریعتر کنید؛ می توانید با تاچ دکمه سرعت بازی روند را سریعتر و یا حتی با انتحاب “auto play” نحوه انجام حملات را به سیستم سپرده تا پردازنده خود بهترین استراتژی را برای شما انتخاب و حملات را خودکار انجام دهد.

قابلیت ارتقا و شخصی سازی برای مهمات و سفینه ها

همان طور که پیشتر ذکر کردیم نکته اصلی بازی مدیریت مهمات و ارتقا مداوم آن ها می باشد. با استفاده از امتیازاتی که در نبرد ها کسب می کنید می توانید آن ها را صرف کشف قابلیت های جدید سفینه ها و یا تعمیر آسیب هایی که به آن ها وارد شده است بکنید. هر سفینه دارای چند توانایی اصلی و حیاتی می باشد که به مرور در دسترس بازیکن قرار می گیرد و اگر میخواهید مراحل بیشتری را تجربه کنید نیاز به فعال سازی این قابلیت ها دارید.

علاوه بر فعال  سازی قابلیت های اصلی هر سفینه می توان با خرید مهمات و اسلحه های متفاوت قدرت خود را در نبرد ها افزایش دهید. قابلیت جذاب دیگر بازی امکان شخصی سازی ظاهری و توانی سفینه های فضایی می باشد. هر کدام از سفینه تعداد محدودی از قابلیت ها را می تواند حمل کند و با توجه به خصوصیت نبرد می توانید پیش از هر مرحله سفینه های مورد نظر خود را اصلاح کنید. علاوه بر قابلیت ها نظامی همچنین می توانید این سفینه ها را از نظر ظاهری نیز شخصی سازی کنید.

بازی Battlestar Galactica Squadrons با تنوع مراحل و پیش زمینه داستانی غنی که دارد می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم و خاطرات طرافداران سریال های علمی-تخیلی و فضایی را زنده کند. هم اکنون می توانید این بازی کارتی و نقش آفرینی را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Battlestar Galactica Squadrons :

  • تنوع مراحل و نبرد با چالش های متفاوت
  • برگرفته از سریال تلوزیونی علمی تخیلی با شخصیت های واقعی
  • گیم پلی نقش آفرینی و کارتی و اکشن
  • تنوع بالا قابلیت های سفینه و مهمات بازی
  • امکان ارتقا و شخصی سازی قابلیت های سفینه ها
  • امکان انجام خودکار تصمیمات نبرد توسط سیستم
  • امکان شخصی سازی ظاهری سفینه ها
  • تنوع محیط و نقشه و نوع حملات دشمن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Battlestar Galactica Squadrons :

  • رفع مشکلات گزارش شده

پیش نمایش

بازی اندروید Battlestar Galactica Squadrons
بازی اندروید Battlestar Galactica Squadrons
بازی اندروید Battlestar Galactica Squadrons

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.9 حجم 96 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده