Battles of Ottoman Empire

بازی اندروید Battles of Ottoman Empire v3.2.5 نبرد های امپراطوری عثمانی

در بازی Battles of Ottoman Empire شما در نقش یک پادشاه در عصر فرمانروایی عثمانی ایفای نقش خواهید کرد. همانطور که بعضی از شما کاربران عزیز می‌دانید امپراطوری عثمانی در زمان خود اولین قدرت جهانی از لحاظ رفاه و قدرت های نظامی و ارش به حساب می‌آمد. و حالا در این گیم شما کنترل کننده این فرمانروایی بزرگ و ارتش بی همتای آن خواهید بود.در گیم نبرد های امپراطوری عثمانی شما قادر …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۰۶ 1238 بار ۱ دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Battles of Ottoman Empire شما در نقش یک پادشاه در عصر فرمانروایی عثمانی ایفای نقش خواهید کرد. همانطور که بعضی از شما کاربران عزیز می‌دانید امپراطوری عثمانی در زمان خود اولین قدرت جهانی از لحاظ رفاه و قدرت های نظامی و ارش به حساب می‌آمد. و حالا در این گیم شما کنترل کننده این فرمانروایی بزرگ و ارتش بی همتای آن خواهید بود.در گیم نبرد های امپراطوری عثمانی شما قادر به اختیار گرفتن تمامی بخش های امپراطوری بزرگ خود هستید این بخش ها عبارتنداز: تمامی بخش های نظامی که آن ها هم به جند دسته مثل توپخانه، پیاده نظام، سواره نظام، سربازان سلطنتی و… تقسیم می‌شوند و بخش هایی مثل ساخت و ساز داخل شهری و یا مرزی که توسط مهندسان باهوش در خدمت شما انجام می‌شود. و لازم به ذکر است که بازی به صورت آنلاین و چند نفره می‌باشد.

بازی Battles of Ottoman Empire یک گیم در سبک  استراژیک با درجه سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت Limon Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Battles of Ottoman Empire در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۶ از ۵ می‌باشد.

 

 Battles of Ottoman Empire

گیم بازی Battles of Ottoman Empire

در بازی Battles of Ottoman Empire شما در نقش یک امپراطور مقتدر و شجاع باید بتوانید کشور خود را از آنچه که هست حتی اگر قوی باشد باز هم به اوج ببرید و از آن و مردمش در مقابل متجاوزان و دشمنان دفاع کنید که این کار با ایجاد ارتشی قوی و سازماندهی آن ها ممکن است. برای ایجاد قدرت نظامی قوی باید اول به امور داخلی کشور بپردازید و بتوانید که با تجارت و ساخت و ساز های پی در پی برای خود بودجه کسب کنید. و بعد با استفاده از این بودجه و مالیات هایی که از مردم می‌گیرید به افزایش قدرت خود در تمامی زمینه ها بپردازید. شما در گیم قادر به حمله به کشور های دیگر و تصرف و اضافه کردن آن به خاک خود هستید که برای این کار باید  یک ذهن نظامی و قدرت نظامی داشته باشید.

اگر به سبک بازی استراژیک علاقه دارید بهتر است که بازی Terminator Genisys: Future War  را نیز تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی Battles of Ottoman Empire :

  • وجود بخش های متفاوت و زیاد در تمامی زمینه ها
  • قابلیت کنترل تمامی بخش ها
  • قابلیت ارتقا تمامی بخش ها با استفاده از منابع
  • سربازن قدرتمند و باهوش را آموزش دهید

تغییرات نسخه جدید Battles of Ottoman Empire :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

Battles of Ottoman Empire
Battles of Ottoman Empire
Battles of Ottoman Empire
Battles of Ottoman Empire

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.2.5 حجم 78 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • ماندانا 0 - پاسخ

    سلام چرا بازی جنگ عثمانی بالا نمیاد توروخدا یکی جواب بده