Battlelands Royale‏

بازی اندروید Battlelands Royale v1.2.0‏ بتل لند رویال

Battlelands Royale‏ بازی جذاب کارتونی در سبک اکشن و بقا می باشد. همان طور که از نام بازی پیدا است شما با یک بازی بتل لند رویال اما به صورت کارتونی مواجه هستید. خودتان را برای تعطیلات با فستیوال به روز رسانی گوگل پلی آماده کنید. در نقشه زمستانی بازی کاوش کنید و با کاراکترهای Yeti و Tabei که در فصل ۳ می توانید آن ها را آنلاک کنید. سبک …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۱-۰۳ 664 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Battlelands Royale‏ بازی جذاب کارتونی در سبک اکشن و بقا می باشد. همان طور که از نام بازی پیدا است شما با یک بازی بتل لند رویال اما به صورت کارتونی مواجه هستید. خودتان را برای تعطیلات با فستیوال به روز رسانی گوگل پلی آماده کنید. در نقشه زمستانی بازی کاوش کنید و با کاراکترهای Yeti و Tabei که در فصل ۳ می توانید آن ها را آنلاک کنید. سبک بقا که به تازگی مورد توجه کاربران اندروید قرار گرفته با معرفی بازی های PUBG و Creative Destruction به محبوبیت جهانی دست یافته است.

بتل لند رویال

بازی اندروید بتل لند رویال Battlelands Royale‏

در بازی Battlelands Royale‏، ۳۲ بازیکن باید در یک زمین در مقیاس بزرگ در مدت ۳-۵ دقیقه با یکدیگر مقابله کنند. شما نیز یکی از این ۳۲ نفر خواهید بود ، با چتر نجات وارد بازی شوید، از منابع روی زمین و اسلحه ها استفاده کنید و با زنده ماندن برنده بازی شوید. یکی از ویژگی ها خوب بازی Battlelands Royale‏، امکان ارتقا کاراکتر بازی است. بعد از انتخاب کاراکر، در حین بازی این امکان برای شما وجود دارد که مهارت کاراکتر و اسلحه های خود را ارتقا دهید. با جمع آوری Xp های بازی کاراکتر خود را ارتقا دهید و آیتم های بیشتر را آنلاک کنید.

Battlelands Royale‏

در بتل لند رویال می توانید بازی را انفرادی و کیا گروهی با ملحق شدن به نیروهای دیگر آغاز کنید. نقطه فرود خود را انتخاب کنید و پیروز میدان نبرد شوید. محتوای بازی مانند چتر نجات، ربات ها و… را با Xp های به دست آورده در بازی Battlelands Royale‏ ارتقا دهید. بازی بتل لند رویال با کنترلرهای بسیار ساده و سبک هنری با بیش از ۱۰ میلیون نصب در مارکت بزرگ اندروید و در سبک اکشن و بقا عرضه شده است. همواره آخرین نسخه از بازی بتل لند رویال را می توانید از شهر اندروید دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Battlelands Royale‏ :

  • مبارزات آنلاین بین 32 نفر از سراسر جهان
  • بازی تیمی! برای انجام نبرد های تیمی به تیم های دوستانتان بپیوندید
  • با جمع آوری امتیازات در میدان نبرد محتوای منحصر به فرد باز کنید و پاداش های شگفت انگیز دریافت کنید
  • آیتم های مختلف برای غارت کردن!

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Battlelands Royale‏ :

  • فصل سوم اینجاست!

پیش نمایش

بازی اندروید Battlelands Royale‏
بازی اندروید Battlelands Royale‏
بازی اندروید Battlelands Royale‏
بازی اندروید Battlelands Royale‏
بازی اندروید Battlelands Royale‏

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.0 حجم 83 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده