BattleHand Heroes

بازی اندروید BattleHand Heroes v1.0.3 نبرد قهرمانان بتل هند

BattleHand Heroes یک بازی مهیج برای علاقه مندان به سبک بازی های نقش آفرینی است. در بازی نبرد قهرمانان شما مسئولیت انجام ماموریت های سری را بر عهده می گیرید. استراتژی شما در تمام مراحل بازی تعین کننده خواهد بود. بازی BattleHand Heroes به صورت رایگان در مارکت بزرگ اندروید و توسط استودیوی Kongregate معرفی شد. در این بازی قهرمان های متعددی وجود دارد که با توجه به استراتژی خود …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۲۰ 113 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

BattleHand Heroes یک بازی مهیج برای علاقه مندان به سبک بازی های نقش آفرینی است. در بازی نبرد قهرمانان شما مسئولیت انجام ماموریت های سری را بر عهده می گیرید. استراتژی شما در تمام مراحل بازی تعین کننده خواهد بود.

بازی BattleHand Heroes به صورت رایگان در مارکت بزرگ اندروید و توسط استودیوی Kongregate معرفی شد. در این بازی قهرمان های متعددی وجود دارد که با توجه به استراتژی خود می توانید آن ها را انتخاب کنید. شما در نقش Sunshine هستید و باید از شهر سیلور در برابر حملات نیرو های فضایی محافظت کنید. امگا با افراد خود وارد شهر سیلور شده است تا هرج و مرج و ویرانی را در این شهر گسترش دهد.

BattleHand Heroes

بازی نقش آفرینی اندروید BattleHand Heroes

با استفاده از شخصیت Sunshine و قدرت باور نکردنی اش یک تیم قدرتمند از قهرمانان بسازید و شهر سیلور را از شر امگا و افرادش نجات دهید. بازی BattleHand Heroes رهبری گروه ابر قهرمانان را به عهده بگیرید و با محافظت از مردم خود، شهر سیلور را نجات دهید. با تیم قدرتمند خود در نبرد های بازی قهرمانان بتل هند شرکت کنید و ماجراهای این بازی جذاب را دنبال کنید. برای ارتقا مهارت های قهرمانان خود می توانید از درخت مهارت استفاده کنید.

این بازی که در سبک نقش آفرینی معرفی شده، با جمع آوری کارت های بازی می توانید قدرت خود را در نبرد ها افزایش دهید. در سبک کارتی بازی Hearthstone را می توانید تجربه کنید که گیم پلی آن مبتنی بر بازی های کارتی طراحی شده است.

ماجراجویی های بازی کاملا متفاوت و جدید طراحی شده است. همچنین می توانید با بازیکنان دیگر در سطح جهان متحد شوید و نیروهای دشمن را غافلگیر کنید. حالت های مختلف نبرد های چند گانه و قابلیت اجرای تاکتیک در مبارزات از قابلیت های بازی قهرمانان نبرد به شمار می رود. بازی BattleHand Heroes با بیش از ۵۰۰ هزار نصب و امتیاز ۴٫۶ در گوگل پلی منتشر شده است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید BattleHand Heroes :

  • نبرد های حماسی مبتنی بر بازی های کارتی
  • تشکیل تیم قهرمانان برای نجات شهر سیلور
  • قابلیت ارتقا قهرمانان خود
  • جمع آوری 100 کارت برای قدرتمند کردن تیم قهرمانان
  • ماجراجویی در سراسر شهر سیلور به نام عدالت!
  • گرافیک خیره کننده بازی و گیم پلی هیجان انگیز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید BattleHand Heroes :

  • بهبود عملکرد بازی و رفع مشکلات عمومی

پیش نمایش

بازی اندروید BattleHand Heroes
بازی اندروید BattleHand Heroes
بازی اندروید BattleHand Heroes
بازی اندروید BattleHand Heroes
بازی اندروید BattleHand Heroes

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.3 حجم 76 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده