Battle Skylands

بازی اندروید Battle Skylands: Alliances v1.1.111 نبرد اسکای لندز

Battle Skylands نام بازی جدید و جذاب در سبک استراتژیک می باشد. بازی نبرد اسکای لندز یکی از بهترین و بی نظیر ترین بازی های در سبک خود می باشد. در این بازی استراتژی شما باید قلعه خود را بر روی آسمان و با عناصر چوب، آهن و سنگ بنا کنید. در سال های دور مردم دهکده اسکای لندز در یک روستای سرشار از آرامش به سر می بردند و …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۷-۲۳ 647 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Battle Skylands نام بازی جدید و جذاب در سبک استراتژیک می باشد. بازی نبرد اسکای لندز یکی از بهترین و بی نظیر ترین بازی های در سبک خود می باشد. در این بازی استراتژی شما باید قلعه خود را بر روی آسمان و با عناصر چوب، آهن و سنگ بنا کنید. در سال های دور مردم دهکده اسکای لندز در یک روستای سرشار از آرامش به سر می بردند و مشغول کشاورزی و زندگی بودند. طی اتفاقاتی که موجب از بین رفتن آرامش در دهکده و درگیری شد، آن ها منابع یکدیگر را به غارت می بردند. اهالی دهکده اسکای لندز برای جلوگیری از این اتفاقات و غارت به فکر ساختن سازه های دفاعی افتادند.

Battle Skylands

بازی Battle Skylands

مردم روستای اسکای لندز در این بازی  به کمک شما نیاز دارند. شما باید با رهبری نیروهای روستا و سازماندهی آن ها، از روستای اسکای لندز در مقابل غارت و درگیری ها محافظت کنید. در برابر منظره های زیبا و دیدنی در بازی Battle Skylands سربازان خود را برای یک نبرد بزرگ سازماندهی کنید. شما علاوه بر دفاع از دهکده اسکای لندز نیز می توانید جزایر جدیدی را فتح کنید و قلمرو خود را گسترش دهید. از دیگر بازی های در این سبک می توان به Tinker Island اشاره کرد.

بازی Battle Skylands به شما این امکان را می دهد که در برابر سایر بازیکنان در سراسر جهان به رقابت بپردازید و آن ها را به چالش بکشید. کنترل کامل با آموزش نیرو ها در سرباز خانه، تنظیم تاکتیک جنگی برای غارت و نابود کردن دشمن و تصرف کردن منابع جزیره را شامل می شود که به شما کمک می کند روز به روز قدرتمند ترشوید.برای داشتن اهداف بلند باید با دوستان خود متحد شوید و با یک برنامه ریزی خاص در نبرد های بزرگ پیروز شوید. در بازی Battle Skylands نیرو های خود را ارتقا دهید تا بتوانید به  رهبری قدرتمند تبدیل شوید.

بازی Battle Skylands با کسب امتیاز ۴٫۲ و ۵۰۰ هزار نصب در مارکت اندروید یکی از جدیدترین و محبوب ترین بازی اندروید در سبک استراتژی می باشد. کاربران عزیز می توانند جدیدترین نسخه این بازی را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایند.


ویژگی های کلیدی Battle Skylands :

  • نبرد با سایر بازیکنان از سراسر جهان
  • گرافیک خیره کننده و گیم پلی جذاب
  • غارت دیگر روستاها و تصرف منابع آن ها
  • امکان ارتقا نیرو ها، سازه های دفاعی و سلاح ها

تغییرات نسخه جدید Battle Skylands :

  • شما می توانید خودتان را در روستای Skylands ببینید
  • ساختمان جدید پزشک که به شما کمک می کند نیروهای خود را مداوا کنید
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Battle Skylands
Battle Skylands
Battle Skylands

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.111 حجم 50 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده