Battle Bros - Tower Defense

بازی اندروید Battle Bros – Tower Defense v1.55 برج دفاعی

در بازی Battle Bros – Tower Defense  تمامی جهان توسط هیولا ها و موجودات عجیب و غریب تسخیر شده است. اما هنوز افرادی هستند که از خانه و شهر خود با آن ها مقابله می‌کنند شما در نقش یکی از این افراد وظیفه حفظ موقعیت هایی را دارید که در ابتدای بازی به شما سپرده می‌شود. برای این کار تنها کافی است که استراژی نظامی و دفاعی طراحی کنید تا …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۴ 363 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Battle Bros – Tower Defense  تمامی جهان توسط هیولا ها و موجودات عجیب و غریب تسخیر شده است. اما هنوز افرادی هستند که از خانه و شهر خود با آن ها مقابله می‌کنند شما در نقش یکی از این افراد وظیفه حفظ موقعیت هایی را دارید که در ابتدای بازی به شما سپرده می‌شود. برای این کار تنها کافی است که استراژی نظامی و دفاعی طراحی کنید تا نتوانند وارد شوند.همانطور که گفته شد در بازی Battle Bros – Tower Defense شما در نقش یک بازمانده هستید که باید بتوانید برای مدت خاصی در مقابل موجودات نفرت انگیز با استفاده از تجهیزات در اختیارتان و دوستانی که در کنار شما هستند بایستید. منظور از دوستانی که در کنار شما هستند بخش چند نفره بازی می‌باشد که قابلیت ایجاد اتحاد دوستان و بازیکنان دیگر را فراهم می‌کند.

بازی Battle Bros – Tower Defense به صورت آنلاین و آفلاین است به این معنی که شما می‌توانید به صورت آزادانه هر بخش را انتخاب کنید و بازی را انجام دهید.

بازی Battle Bros – Tower Defense یک گیم در سبک استراژِک با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت DryGin Studios برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. اطلاعاتی از این شرکت در حال حاضر در دسترس نمی‌باشد. دانلود بازی Battle Bros – Tower Defense در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار و امتیاز گرفته شده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۲ از ۵٫۰ می‌باشد.

Battle Bros - Tower Defense

بازی اندروید استراژیک Battle Bros – Tower Defense

در بازی برج دفاعی شما می‌توانید به نیرو های خود برای دفاع در مقابل دشمنان و متجاوزان اضافه کنید و همینطور از متحدان خود در مواقع مورد نیاز کمک بگیرید. برای پیروز شدن بر دشمنان باید همیشه تجهیزات و نیرو های بروز و تازه نفس داشته باشید که برای اینکار باید در نبرد های ابتدایی بازی بدون تلفات پیروز شوید تا با بدست آوردن جایزه و پول تجهیزات و نیرو های جدید را وارد کنید.

از ویژی های خوب این بازی می‌توان به چند نفره بودن آن اشاره کرد که شما را در نبرد های بازی تنها نمی‌گذارد. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Steampunk Syndicate و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Battle Bros - Tower Defense :

  • آنلاین و آفلاین
  • قابلیت ارتقا تله ها و تجهیزات
  • وجود حالت های مختلف مبارزه
  • وجود بیش از 18 نبرد مهیج
  • قابلیت سفارشی سازی بازیکن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Battle Bros - Tower Defense :

  • غیرفعال سازی خرید درون برنامه ای

پیش نمایش

بازی اندروید Battle Bros - Tower Defense
بازی اندروید Battle Bros - Tower Defense
بازی اندروید Battle Bros - Tower Defense
بازی اندروید Battle Bros - Tower Defense
بازی اندروید Battle Bros - Tower Defense

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.55 حجم 97 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده