Battle Ages

بازی اندروید Battle Ages v3.1.2 آنلاین و استراتژی عصر نبرد

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که شما صاحب یک فرهنگ و تمدنی باشید که براساس استراتژی های خود ساخته اید؟ و جهانی را  مطابق با سلیقه خود ایجاد نمایید و رهبری یک ملتی را بدست بگیرید؟ بازی اندروید Battle Ages یک بازی بسیار جدید و جذاب و مهیج می باشد که در سبک بازی های استراتژیک و اکشن طراحی شده است و امکان ساخت یک فرهنگ و تمدن را به شما می دهد. …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۴-۲۰ 1028 بار بدون دیدگاه آرزو

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که شما صاحب یک فرهنگ و تمدنی باشید که براساس استراتژی های خود ساخته اید؟ و جهانی را  مطابق با سلیقه خود ایجاد نمایید و رهبری یک ملتی را بدست بگیرید؟ بازی اندروید Battle Ages یک بازی بسیار جدید و جذاب و مهیج می باشد که در سبک بازی های استراتژیک و اکشن طراحی شده است و امکان ساخت یک فرهنگ و تمدن را به شما می دهد.

بازی اندروید Battle Ages بازی استراتژیک عصر نبرد

بازی استراتژیک عصر نبرد توسط استودیوی بازی سازی ۵۰۵ Games Srl در مارکت پلی استور به صورت رایگان عرضه شده که شما دوستداران بازی های استراتزیک و اکشن می توانید از وب سایت یزد اپلیکیشن آن را دانلود و استفاده نمایید. این بازی با امتیاز ۳٫۷ و ۱  میلیون بار نصب از گوگل پلی استور یکی از متفاوت ترین بازی های استراتژیک محسوب می شود.

Battle Ages

شما ر زمان ماقبل تاریخ اقدام به ساخت امپراطوری خود می کنید که از طریقبازی اندروید Battle Ages، دوره های مختلف تاریخ را تا رسیدن به دوره ی مدرن تجربه می کنید.

 

بازی استراتژیک Battle Ages

بازی Battle Ages اندروید مربوط به زمان قبل از کشف آتش و تلکراف می باشد که دارای هیچ تمدنی نیوده است و شما باید در این عصر نبرد با استفاده از نیروهای کارگری و ارتش خود این سرزمین را رهبری نمایید. در بازی اندروید Battle Ages با استفاده ار گارگرانی که دارید باید انواع سلاح ها و وسایل جنگی قدرتمندی را بسازید و یک ارتش شکست ناپذیری را تشکیل دهید، سپس با دشمنانی که قصد غارت سرزمینتان را دارند به مبارزه نمایید. لازم به ذکر است که دشمنانی که قصد حمله به شما را دارند دیگر بازیکنان و دوستداران این بازی هستند که به صورت آنلاین با آنها به مبارزه می پردازید. در بازی استراتژیک عصر نبرد با جنگها و مبارزاتی که می کنید، اموال و دارائیهای آنها را باید به غارت ببرید و سرزمین خود را گسترش دهید.

علاوه بر ساخت یک شهرستان، شما باید در مقابل حمله رقبا ایستادگی کنید و اقدام به تسخیر دیگر امپراطوری ها کنید. حالت داستان از طریق یک سری از داستان ها شکل می گیرد، اما شما می توانید مناطق دیگر بازیکنان را در سراسر جهان در جنگ های آنلاین و هیجان انگیز تسخیر کنید. با آمدن سربازان رومی، کمانداران قرون وسطی و در نهایت سربازین مدرن روز در بازی عصر نبرد شاهد تحول دوره های تاریخی متفاوتی خواهید بود.

بازی اندروید Battle Ages همانند بازی DomiNations طراحی شده است که همچنین سبک بازی را با توجه به ساختن فرهنگ و تمدن و رهبری ارتش خود می توان نزدیک به بازی اندروید کلش آو کلنز دانست که با استراتژیک های خود می توان برنده این بازی مهیج و جذاب بود.


ویژگی های کلیدی Battle Ages :

  • ساختن يك سرزمين مطابق با فرهنگ و تمدن مورد علاقه خود
  • رهبري يك سرزمين و نيروهاي نظامي
  • مبارزه با بازيكنان و دوستان به صورت آنلاين

تغییرات نسخه جدید Battle Ages :

  • اضافه شدن پرچم ترکیه
  • حمله های دیگر بازیکنان در 24 ساعت گذشته حذف خواهد شد
  • بهبود یافتن گزینه های حمله به لیست دشمنان
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Battle Ages
Battle Ages
Battle Ages
Battle Ages

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.2 حجم 30 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده