Battery Calibration

نرم افزار اندروید Battery Calibration v3.3 کالیبره کردن باتری

با نرم افزار Battery Calibration به راحتی باتری تلفن همراه و یا تبلت خود را کالیبره کنید. با این نرم افزار از مشکلات زیاد احتمالی باتری خود، خلاص شوید. یکی از اصلی ترین اجزای تلفن های هوشمند، باتری آن ها می باشد. به احتمال زیاد، شما هم هنگام خرید تلفن همراه خود به باتری و ظرفیت آن توجه کرده اید. بعضی مواقع، تمام شدن بد موقع باتری تلفن همراه شما …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۲-۲۴ 5668 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار Battery Calibration به راحتی باتری تلفن همراه و یا تبلت خود را کالیبره کنید. با این نرم افزار از مشکلات زیاد احتمالی باتری خود، خلاص شوید.

یکی از اصلی ترین اجزای تلفن های هوشمند، باتری آن ها می باشد. به احتمال زیاد، شما هم هنگام خرید تلفن همراه خود به باتری و ظرفیت آن توجه کرده اید. بعضی مواقع، تمام شدن بد موقع باتری تلفن همراه شما می تواند حسابی ناگوار باشد. همچنین وقتی باتری تلفن هوشمند شما با مشکل مواجه می شود، می تواند شما را واقعاً گیج کند.

باتری نقش مهمی در تلفن های هوشمند دارد. تلفن های هوشمند امروزی به علت کارایی های زیادی که دارند، بیشتر باتری مصرف خواهند کرد. به خاطر نقش مهم باتری ها در تلفن های هوشمند، نرم افزار های زیادی برای مدیریت و مشاهده دقیق وضعیت باتری وجود دارند که از بهترین آن ها می توان به DU Battery Saver Pro اشاره کرد.

با در نظر گرفتن نقش مهم باتری ها، حتی تصور به وجود آمدن مشکل در باتری ها نیز عذاب آور می باشد. باتری تلفن هوشمند شما می تواند هم از نظر فیزیکی و هم از نظر نرم افزاری و اندرویدی دچار مشکل شود.

اگر باتری شما از لحاظ فیزیکی دچار مشکل شده باشد، باتری یا پشت تلفن همراه شما باد می کند. (البته ممکن است نشانه های دیگری نیز داشته باشد). اگر هم از لحاظ نرم افزاری دچار مشکل شده باشد، باتری شما باید کالیبره شود، برای این کار روش های زیادی وجود دارد که از ساده ترین آن ها می توان به این مقاله اشاره کرد. البته راه ساده تری نیز وجود دارد که آن استفاده از نرم افزار Battery Calibration می باشد.

 

Battery Calibration

 

نحوه ی کارکرد نرم افزار Battery Calibration

همانطور که گفته شد، کارکرد اصلی اپلیکیشن Battery Calibration کالیبره کردن باتری تلفن همراه شما می باشد ولی این نرم افزار می تواند اطلاعات مفیدی راجع به باتری شما در اختیارتان قرار دهد.

برای کالیبره کردن باتری خود با اپلیکیشن Battery Calibration ، ابتدا شارژر خود را متصل کنید و بگذارید باتری شما تا ۱۰۰ در صد شارژ شود  و سپس دکمه ی کالیبره کردن را درون نرم افزار لمس کنید و سپس بعد از اتمام عملیات شارژر را جدا کنید. حال، باتری شما کالیبره شده است، به همین راحتی!

با نرم افزار Battery Calibration به راحتی باتری تلفن همراه خود را کالیبره کنید. شما می توانید نرم افزار Battery Calibration را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Battery Calibration :

  • قابلیت شخصی سازی پوسته ظاهری برنامه
  • کارایی زیاد
  • استفاده آسان
  • نمایش اطلاعات مفیدی در مورد باتری تلفن هوشمند شما
  • نمایش درجه حرارت، ولتاژ و میزان بهره‌وری از باتری

تغییرات نسخه جدید Battery Calibration :

  • طراحی جدید
  • اضافه شدن برند‌های جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Battery Calibration
Battery Calibration
Battery Calibration
Battery Calibration

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.3 حجم 9 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده