بازی اندروید Batman Arkham Origins v1.3.0 + مود

برای علاقه مندان به بت من (Batman) خبر خوبی داریم. امروز به معرفی بازی اندروید Batman Arkham Origins می پردازیم. بازی ای که با توجه به داستان و شخصیت محبوب آن می تواند شما را به خود جذب کند. سخت است بگوییم کسی در این دنیا نام بت من (Batman) را نشنیده باشد. شخصیت افسانه ای که قدرت های خاص و منحصر به فردی دارد. این شخصیت همواره به روش …

آنلاین ۱۳۹۵-۱۱-۲۰ 1456 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

برای علاقه مندان به بت من (Batman) خبر خوبی داریم. امروز به معرفی بازی اندروید Batman Arkham Origins می پردازیم. بازی ای که با توجه به داستان و شخصیت محبوب آن می تواند شما را به خود جذب کند.

سخت است بگوییم کسی در این دنیا نام بت من (Batman) را نشنیده باشد. شخصیت افسانه ای که قدرت های خاص و منحصر به فردی دارد. این شخصیت همواره به روش های مختلف با افراد شرور و دزدان شهر خود مبارزه می کند تا مردم و شهر را در امان نگه دارد.

در طی سال های فیلم ها و داستان های زیادی در مورد بت من دیده و شنیده ایم. فیلم هایی که از همه ی آن ها خاطرات خوبی داریم و آن ها را فراموش نخواهیم کرد. فیلم هایی که از لحاظ سینمایی نیز توانسته بودند جایزه های زیادی کسب کنند.

با توجه به نوع شخصیت و قابلیت های فراوان شخصیت بت من (Batman) و البته کمک های بیشمار او به شهر، این شخصیت رفته رفته توانست جای خود را در دل مخاطبین پیدا کند. این شخصیت به یک ابر قهرمان تبدیل شد.

بازی Batman Arkham Origins دقیقا همین طرفداران و مخاطبان را هدف قرار داده که تعداد آن ها بسیار زیاد نیز می باشد. تعداد طرفداران این بازی را می توان از تعداد نصب این بازی در گوگل پلی فهمید. این بازی فقط در گوگل پلی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون بار نصب شده است که یک آمار فوق العاده می باشد و نشان دهنده محبوبیت بالای شخصیت بت من (Batman) می باشد.

بازی اندروید Batman Arkham Origins را استودیوی معروف بازی سازی Warner Bros. International Enterprises ساخته است. این استودیو را می توان یکی از بهترین استودیو ها در زمینه ی بازی اکشن دانست که از این به بعد باید بازی موفق Batman Arkham Origins را به ساخته های فوق العاده ی آن ها اضافه کرد. نا گفته نماند بازی Suicide Squad Special Ops را نیز همین استودیو ساخته است.

Batman Arkham Origins

داستان بازی Batman Arkham Origins

بی شک شما از داستان های بت من (Batman) آگاه هستید. در بازی Batman Arkham Origins  نیز شما قهرمان شهر خود یعنی گاتهام (Gotham) هستید. شما در این بازی نیز باید از شهر خود در مقابل افراد شرور که قصد به هم ریختن نظم شهر را دارند، محافظت کنید. نا گفته نماند در این بازی دشمنان شما قابلیت های خاصی دارند و با توانایی های خاص خود، مسلما کار شما را سخت خواهند کرد.

گیم پلی بازی Batman Arkham Origins

از آنجا که این بازی دارای گرافیکی بسیار مطلوب می باشد و سبکی اکشن دارد، باید در این بازی شاهد حرکات اکشنی باشیم. حرکاتی که در این بازی می بینیم، ما را یاد فیلم های اکشن و به خصوص فیلم های بت من (Batman) می اندازد. برای اجرای این حرکات معمولا در بازی ها شاهد کنترل هایی سخت هستیم، اما در بازی Batman Arkham Origins این طور نیست.

کنترل ها در این بازی بسیار آسان می باش. شما فقط با ۲ انگشت می توانید مبارزه کنید و حرکات اکشن زیبایی به نمایش بگذارید. در این بازی شما می توانید با چند ضربه پشت سر هم حرکات مختلفی اجرا کنید و یا با بالا و پایین کشیدن انگشت خود روی صفحه حرکات دیگری اجرا کنید. بنابراین شما فقط با ۲ انگشت می توانید حرکات بسیاری اجرا کنید.

همانند شخصیت اصلی بت من (Batman) در این بازی نیز شخصیت اصلی، وسیله های مبارزه ای خاصی دارد که با استفاده  از آن ها می توانید دشمنان خود را غافلگیر کنید البته فراموش نکنید دشمنان شما نیز توانایی های خاص و وسیله های خاصی برای مبارزه دارند.

وقتی از یک از قابلیت های ویژه ی بت من (Batman) استفاده می کنید تا مدتی نمی توانید دیگر از آن قابلیت یا وسیله استفاده کنید و باید مدتی صبر کنید تا آن قابلیت دوباره برای شما شارژ شود.

با پیروزی در هر نبرد، شما امتیاز هایی کسب خواهید کرد که می توانید از آن ها برای خریداری وسایل ویژه بت من (Batman) استفاده کنید.

وسایل ویژه در بازی Batman Arkham Origins

با بردن نبرد ها و گرفتن امتیاز شما می توانید لباس و لوازم جدیدی برای بت من (Batman) خریداری کنید. در این بازی، تجهیزات زیادی برای شخصیت اصلی بازی در نظر گرفته شده است که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد و در نبرد های مختلف مسلما به آن ها نیاز مند خواهید شد.

بازی Batman Arkham Origins را می توان یک بازی اندروید موفق دانست که به بازی های کنسولی شباهت زیادی دارد. با توجه به داستان محبوب و گرافیک بالا، این بازی توانسته طرفداران زیادی را جذب خود کند. شما می توانید بازی اندروید Batman Arkham Origins  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Batman Arkham Origin :

  • بهره گرفتن از داستانی محبوب
  • گرافیکی عالی
  • گیم پلی روان و ساده
  • اجرای حرکات اکشن دیدنی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Batman Arkham Origin :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Batman Arkham Origin
بازی اندروید Batman Arkham Origin
بازی اندروید Batman Arkham Origin

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.0 حجم 17 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده