Banner Saga 2

بازی اندروید Banner Saga 2 v1.0.713 پرچم حماسه ۲

افسانه ها در هر جا و به هر صورت که باشند، جذاب خواهند بود. بازی اندروید Banner Saga 2  نیز دقیقا همین طور می باشد. این بازی با بهره گرفتن از داستان های افسانه ای از زیبایی خاصی بهره می برد. افسانه ها همیشه به خاطر اتفاقات هیجان انگیز، جذابیت خاصی داشته اند. از این رو بیشتر مورد توجه بسیاری از فیلم سازان و همینطور استودیو های بازی سازی قرار …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۷ 908 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

افسانه ها در هر جا و به هر صورت که باشند، جذاب خواهند بود. بازی اندروید Banner Saga 2  نیز دقیقا همین طور می باشد. این بازی با بهره گرفتن از داستان های افسانه ای از زیبایی خاصی بهره می برد.

افسانه ها همیشه به خاطر اتفاقات هیجان انگیز، جذابیت خاصی داشته اند. از این رو بیشتر مورد توجه بسیاری از فیلم سازان و همینطور استودیو های بازی سازی قرار می گیرند. در داستان های افسانه ای همیشه قهرمان هایی هستند که باید کار ها و تصمیم گیری های بزرگی بکنند. گاهی اوقات نیز این قهرمان ها از نیرو های خاصی بهره می گیرند و گاهی نیز داستان زندگی آنان با دیگر شخصیت های داستان متفاوت است. از بازی های افسانه ای در دنیای بازی اندروید می توان به Arcane Legends و Dawnbringer اشاره کرد.

بازی Banner Saga 2 نیز داستانی افسانه ای دارد و پر از اتفاقات هیجان انگیز می باشد. در این بازی هم شخصیت های قهرمان گونه و هم نیرو های فرا زمینی وجود دارند. نا گفته نماند در این بازی موجودات عجیب و غریب نیز به چشم خواهند خورد.

بازی Banner Saga 2 قسمت دوم از این بازی می باشد که به بازار عرضه می شود. شاید اگر شما قسمت اول این بازی را تجربه نکرده باشید، ممکن است در ابتدا کمی با داستان و روال و همچنین شخصیت های این بازی مشکل داشته باشید، نگران نباشید، بخش های آموزشی و همین طور روال داستان مشکل را حل خواهد کرد.

بازی Banner Saga 2 را استودیو بازی سازی Versus Evil  ساخته است. این استودیو همواره بر روی داستان قوی بازی های خود تمرکز کرده است. همچنین تجربه های در ساختن بازی های افسانه ای دارد و سری بازی Banner Saga یکی از موفق ترین بازی های این استودیو می باشد. نا گفته نماند که بازی Banner Saga 2 نیز رایگان نمی باشد و در گوگل پلی به قیمت ۴٫۹۹ دلار به فروش می رسد.

 

Banner Saga 2

 

داستان بازی Banner Saga 2

همانطور که گفته شد، داستان بازی Banner Saga 2 افسانه ای می باشد. اگر نسخه ی اول این بازی را تجربه نکرده باشید، کمی طول می کشد تا با روال و داستان بازی کنار بیایید. در این بازی شما هدایت یک قبیله ی وایکنیگ (Viking) را برعهده دارید. قبیله ی شما شامل انسان های قدرتمند و همچنین غول های خوبی به نام Varl می باشد که با مشکلات زیادی رو به رو هستند.

خورشید در زمان شما نمی چرخد و ثابت مانده است و موجودات انسان گونه ای در مقابل شما قرار می گیرند که نیرو و قابلیت های زیادی نیز دارند. علاوه بر این، کرم هایی در این بازی وجود دارد که در حال نابودی زمین هستند.

شما باید در مقابل این مشکلات در مقابل حتی یک وجب خاک خود بجنگید. همچنین در طول بازی مکالماتی صورت می گیرد که شما باید جواب خود را انتخاب کنید که می تواند بر سرنوشت بازی تاثیرگذار باشد.

در ابتدای بازی برای شروع شکل گیری داستان شما باید بین دو قهرمان سرزمین خود یکی را انتخاب کنید. یک پدر قهرمان به نام Rook  و یا دختر او به نام Alette انتخاب های شما می باشند.

سبک بازی Banner Saga 2

در بازی Banner Saga 2 شما باید تصمیمات بزرگی بگیرید که هر کدام از آن ها می تواند عواقب خوب یا بدی داشته باشند، از این رو می توان سبک این بازی را Banner Saga 2 را استراتژیک دانست.

از طرفی چون شما در این بازی یکی از دو قهرمان بازی را انتخاب می کنید و با آن به بازی ادامه می دهید. در بازی Banner Saga 2 نیز بیشتر اتفاقات حول شخصیت قهرمان می چرخد، بنابراین می توان سبک بازی را نقش آفرینی نیز در نظر گرفت.

گیم پلی بازی Banner Saga 2

در طول این بازی شما تصمیماتی خواهید گرفت که بر روی ادامه ی بازی و همچنین رفتار مردم و ارتش شما تاثیر گذار می باشد. در حین بازی مکالماتی شکل می گیرد که شما باید به مسائل از بین گزینه ها پاسخ دهید. پاسخ های شما ممکن است یک جنگ به پا کند!

در طول جنگ مانند بعضی بازی های دیگر شما ترکیب جنگ خود را از میان ارتش انتخاب می کنید. در حین جنگ نیز شما باید چیدمان ترکیب خود را مدیریت کنید و به آن ها دستور حمله بدهید. اگر در جنگ پیروز شوید، امتیازی به شما تعلق خواهد گرفت که با آن امتیاز ها می توانید ارتش خود را ارتقا دهید.

بازی Banner Saga 2 یک بازی بسیار زیبا می باشد که اتفاقات در قالب یک داستان خوب رخ می دهند. داستان این بازی بسیار جذاب و پر از اتفاقات هیجان انگیز می باشد. شما می توانید بازی Banner Saga 2 را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Banner Saga 2 :

  • گرافیکی زیبا به عنوان یک بازی استراتژیک
  • داستانی جذاب در مورد وایکینگ ها
  • مکالماتی زیبا و واقعی
  • تصمیمات شما بر اداره ی بازی تاثیر گذار خواهد بود
  • موسیقی زیبا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Banner Saga 2 :

  • اضافه شدن شخصیت های جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی
  • بروز رسانی رابط کاربری

پیش نمایش

بازی اندروید Banner Saga 2
بازی اندروید Banner Saga 2
بازی اندروید Banner Saga 2

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.0.713 حجم 38 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده