Bama

نرم افزار اندروید Bama v2.1.0 باما

نرم افزار Bama خرید و فروش خودرو را برای شما بسیار ساده می کند. این نرم افزار را می توان نیازمندی های تخصصی خودرو دانست. با فراگیر شدن اینترنت و همچنین قابلیت های متعدد آن، توجه ها بیشتر به سوی آن جلب می شد. با آمدن اپلیکیشن های مختلف و متعدد، نگاه سازندگان برنامه به سوی اپلیکیشن های آنلاین و کاربردی دوخته شد. نیازمندی های اینترنتی از آن دسته برنامه …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۸ 826 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار Bama خرید و فروش خودرو را برای شما بسیار ساده می کند. این نرم افزار را می توان نیازمندی های تخصصی خودرو دانست.

با فراگیر شدن اینترنت و همچنین قابلیت های متعدد آن، توجه ها بیشتر به سوی آن جلب می شد. با آمدن اپلیکیشن های مختلف و متعدد، نگاه سازندگان برنامه به سوی اپلیکیشن های آنلاین و کاربردی دوخته شد. نیازمندی های اینترنتی از آن دسته برنامه های کاربردی به حساب می آیند.

همه ی ما برای خرید یا فروش لوازم خود، گاهی سراغ نیازمندی های کاغذی رفته ایم. با پیشرفت تلفن های همراه و همچنین اینترنت باید دنبال نسخه ی تلفن همراه این نیازمندی ها باشیم، تا اینکه نرم افزار موفق دیوار به بیرون عرضه شد و توانست مورد توجه بسیاری از مردم قرار گیرد و فراگیر شود، طوری که همه امروزه از آن استفاده می کنند.

نرم افزار Bama نیز همان هدف نرم افزار دیوار را در ذهن دارد، فقط اپلیکیشن Bama فقط به حوزه ی آگهی های خودرو می پردازد. جالب است بدانید این نرم افزار نسخه ی وب نیز دارد و تا به حال بیش از ۳۰ هزار آگهی مربوط به خودرو را در خود جای داده است که نشانه ی موفقیت و محبوبیت این نرم افزار می باشد.

 

Bama

 

قابلیت نرم افزار Bama

شما می توانید با عضو شدن در این اپلیکیشن خودرو خود را به صورت رایگان آگهی کنید. از طرفی شما می توانید خودرو های دیگران که برای فروش گذاشته اند را در یک محیط کاربری زیبا مشاهده کنید. برای مشاهده ی خودرو مورد نظر خود شما می توانید از فیلتر های متعدد موجود در این نرم افزار استفاده کنید تا فقط خودرو های فروشی مورد نظر خود را ببینید. فیلتر های موجود در این برنامه به راستی کار شما را بسیار ساده می کند.

از دیگر قابلیت های نرم افزار Bama می توان به بررسی فنی مدل های مختلف اشاره کرد. در این برنامه شما می توانید بررسی های مدل های مختلف خودرو را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد آن ها به دست بیاورید. همچنین با این اپلیکیشن شما می توانید از قیمت خودرو های صفر نیز مطلع شوید.

با نرم افزار Bama خرید و فروش ماشین برای به شما بسیار ساده خواهد شد. این نرم افزار با محیط کاربری زیبا و همچنین فیلتر ها و قابلیت متعدد پیدا کردن خودرو را برای شما بسیار ساده می کند. شما می توانید نرم افزار Bama را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Bama :

  • ثبت آگهی خودرو به صورت رایگان
  • محیط کاربری زیبا
  • کارایی آسان
  • فیلتر های متعدد برای سریع و راحت پیدا کردن خودرو مورد نظر خود
  • بررسی مدل های صفر خودرو های متفاوت

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Bama :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی
  • بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Bama
نرم افزار اندروید Bama
نرم افزار اندروید Bama

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.1.0 حجم 7 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده