Badland Brawl

بازی اندروید Badland Brawl v 1.3.7.3 جدال آنلاین بدلند

Badland Brawl نام بازی جدید استودیو بازی سازی Frogmind است که با به کارگیری آیتم هایی از سری محبوب BADLAND تجربه نبرد های دوئل مانند آنلاین را به سطح جدیدی رسانده. در این بازی استراتژی باید کارت ها را به درستی و با هدفگیری دقیق به سمت نیرو های دشمن پرتاب کنید و با پیشروی به سمت قلعه دشمن آن را نابود نمایید. گفتنی است که گیم پلی این بازی شباهت بسیار زیادی با عنوان محبوب Clash Royale دارد.

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۲۸ 475 بار بدون دیدگاه aydin405

Badland Brawl نام بازی جدید استودیو بازی سازی Frogmind است که با به کارگیری آیتم هایی از سری محبوب BADLAND تجربه نبرد های دوئل مانند آنلاین را به سطح جدیدی رسانده. در این بازی استراتژی باید کارت ها را به درستی و با هدفگیری دقیق به سمت نیرو های دشمن پرتاب کنید و با پیشروی به سمت قلعه دشمن آن را نابود نمایید. گفتنی است که گیم پلی این بازی شباهت بسیار زیادی با عنوان محبوب Clash Royale دارد.در این بازی همانند بازی کلش رویال باید با مدیریت نیروی های در دسترس در برابر حملات دشمن مقاومت کرده و در فرصت مناسب به سمت قلعه حریف حمله کنید. استفاده از کارت ها در یک بازی کارتی هرگز به این حد جذاب نبوده است. کارت ها علاوه بر ویژگی های مبارزه ای متنوع می توانند در نقاط مختلفی فرود آیند و برد پرتابی هر کارت نیز با دیگری کاملا متفاوت است. برخلاف بازی کلش رویال هدف گیری در بازی بدلند براول بسیار مهم و تاثیر گذار بوده و علاوه بر مدیریت کارت ها و زمان باید به سرعت تاکتیک مناسب را تشخیص داده و شلیک کنید.

 

Badland Brawl

بازی آنلاین Badland Brawl

آنلاین بودن بازی به شما اجازه می دهد تا به صورت real-time در برابر دوستان و سایر بازیکنان از سراسر جهان رقابت کرده و ساعت ها سرگرمی چالشی و پر استرس را در گوشی ها و تبلت های اندروید به ارمغان آورید. پرتاب کارت ها بر اساس روابط حقیقی فیزیکی شبیه سازی شده اند به طوری که حس بسیار خوبی در حین هدف گیری، کشیدن و رها کردن پرتاب کننده به بازیکن دست می دهد. امکان استفاده از انواع استراتژی های کارآمد ویژگی برجسته این بازی است که تجربه آن را هرگز تکراری نخواهد کرد. بازی BADLAND نیز توسط Frogmind ساخته شده که می توانید آن را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت کنید. ناگفته نماند که Badland Brawl تا کنون موفق به کسب نمره ۴٫۴ در پلی استور شده است.


ویژگی های کلیدی Frogmind :

  • نبرد آنلاین با دیگر بازیکنان
  • گیم پلی حسی و فیزیکی
  • حضور در دنیای خارق العاده BADLAND
  • امکان ملحق شدن به کلن و حضور در جامعه بازیکنان بدلند
  • امکان به کارگیری تاکتیک های نبرد متعدد

پیش نمایش

Frogmind
Frogmind
Frogmind
Frogmind
Frogmind

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.7.3 حجم 77 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده